id: 9kpxpk

Leczenie i rehabilitacja.Pokrycie kosztów dojazdów do placówek medycznych, Zakup sprzętu medycznego i lekarstw

Leczenie i rehabilitacja.Pokrycie kosztów dojazdów do placówek medycznych, Zakup sprzętu medycznego i lekarstw

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 067 223 zrzutki i zebrali 1 163 063 118 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Marek jest ponownie w szpitalu🏥. To już 6 raz od czasu operacji. A przecież to było zaledwie 3 miesiące temu. Jeszcze kilka tygodni temu pisałam że jest poprawa, jest lepiej. Niestety teraz nie mamy dobrych wieści. Od jakiegoś czasu Marek byl nie swój ,miał stany podgorączkowe,gorączkę,brak apetytu,osłabienie. Zespół po-preikardiotomijnym daje o sobie znać cały czas😔a matka czuje kiedy to nie jest zwykła infekcja. W poniedziałek po kontrolnych badaniach krwi okazało się że nie jest lepiej a gorzej. Nie dawało mi to spokoju. Spakowaliśmy się i postanowiliśmy jechać na oddział kardiologii. Po kontrolnym echo okazało się że jest nawrót płynu w osierdziu. Oczywiście w takim stanie nie mogliśmy wrócić do domu. Od wczoraj Marek dostaje nowe leki. Wszyscy mamy nadzieję że pomogą i niedługo będziemy mogli wrócić do domu. Do naszej normalności , na rehabilitację.. Jeszcze tydzień temu Marek cieszył się na powrót do szkoły , do kolegów i koleżanek i ponownie musiał rozstać się z nimi i wrócić do szpitala.. To chyba teraz nasz drugi dom 🏡. Lekarze już nas znają doskonale , ciocie pielęgniarki wiedzą jak Marka zagadać by dał sobie pobrać krew do badań💉. Cały czas czekam aż stan Marka pozwoli wrócić nam do domu. Wyniki badań nie są dobre ale liczymy na poprawę na nowych lekach. 
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


Cześć, jestem Marek. Przyszedłem na świat w 2013 roku, jako zdrowy chłopczyk. Niestety, rutynowe badanie wykonane kolejnego dnia, przyniosło moim rodzicom bardzo smutną wiadomość. Moje serduszko nie pracowało prawidłowo. Diagnoza którą usłyszeli moi rodzice była jak wyrok: ubytek przegrody międzyprzedsionkowej, zwężenie zastawki pnia płucnego oraz nadzastawkowe zwężenie aorty. Jestem za mały by rozumieć co to znaczy ale widzę jak moi rodzice się martwią, więc na pewno jest to coś poważnego. Żeby tego było mało, w roku 2018 zdiagnozowano u mnie niskorosłość. To znaczy, że rosnę ale dużo wolniej niż moi rówieśnicy. Dobra wiadomość jest taka, że od 2019 roku jestem leczony hormonem wzrostu, dzięki któremu rosnę. Mimo, że jestem niższy niż moi szkolni koledzy cieszę się i tak, ponieważ mogę się bawić i uczyć jak oni.

Muszę często jeździć do lekarzy na kontrolę. Znam już ich wszystkich na pamięć, są to: endokrynolog, genetyk, antropolog, okulista i oczywiście kardiolog. Zwłaszcza kardiolog, ponieważ stan mojego serduszka uległ pogorszeniu i konieczna była poważna operacja. Operację miałem 30 maja 2022r. To był trudny dzień dla mnie i moich rodziców. Bardzo się martwili.Długi czas spędziłem w szpitalu. Niestety mimo że wszystko było dobrze po 2 tyg wróciłem do szpitala z powikłaniami. Lekarze nazwali to zespołem po-preikardiotomijnym. Dość trudna nazwa ale chodzi o to że, wokół mojego serduszka zebrał się płyn który trzeba było wysuszyć lekami. I wymagam jeszcze częstszych kontroli niż wcześniej. 


O ile głos dziecka może mieć moc przekonywania, chciałbym Was prosić o wsparcie. Środki które uda się zebrać pomogą moim rodzicom w zapewnieniu mi odpowiedniej opieki podczas moich pobytów w szpitalu.

Pomogą opłacić koszty związane z leczeniem, zakup leków i niezbędnego mi sprzętu a także pobyt na turnusach rehabilitacyjnych które wzmocnią mój organizm po operacji mojego NIEZWYKŁEGO serduszka.


Dziękuję Ci, że jesteś i że poświęciłeś swoj czas na poznanie mojej historii, Marek.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 107

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków