id: 9m8bmd

Pilna rehabilitacja Kuby

Pilna rehabilitacja Kuby

Nasi użytkownicy założyli 1 069 284 zrzutki i zebrali 1 167 548 341 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Historia Kuby: Mając lat 19 uległem tragicznemu w skutkach wypadkowi przez co nigdy nie będę mógł żyć normalnie i jestem zmuszony prosić o pomoc . Stwierdzono u mnie ataksję czterokończynową częściowy paraliż prawostronny, niedosłuch na jedno ucho. Mimo bardzo trudnej sytuacji jaką miałem w życiu problem alkoholowy rodziców braku zainteresowania oraz wsparcia rodziców, braku wzorców wychowania, nikt nie zadbał o moją edukację czy zajęcia dodatkowe, nie jeździłem na wakacje, nie byłem otoczony troską i miłością rodzicielską zawsze radziłem sobie sam nigdy nie prosiłem o pomoc finansową, nie otrzymywałem zasiłków zapomóg, ani alimentów. Mimo takiego dzieciństwa znalazłem pracę wynająłem pokój, sam go wyremontowałem. Mając lat 19 uległem tragicznemu w skutkach wypadkowi przez co nigdy nie będę mógł żyć normalnie i jestem zmuszony prosić o pomoc

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Kuba wg zaleceń lekarzy powinien czynnie uczestniczyć w rehabilitacji, która jest niezbędna do jego codziennego funkcjonowania.

Okres oczekiwania na udział w rehabilitacji z NFZ czy tez pobyt w Ośrodku rehabilitacyjnym jest odległy. Dlatego potrzebna pomoc tu i teraz!

Wyceniono rehabilitację na kwotę 2000 zł. Jako, że Kuba potrzebuje transportu na taką rehabilitację do Gdyni z Redy , oszacowano koszty dojazdu na kwotę 300 zł.

Wartość 20 h rehabilitacji to koszt - 2000 zł.

Całkowita kwota zbiórki to 2300 zł.

Kuba

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 49

IS
Jola Felska
1 000 zł
WI
Wiola
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
BS
Bartosz Sturmowski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zbigniew Łudzik
100 zł
AP
100 zł
KS
K.S
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
TK
Tomasz Kordowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków