id: 9mwpr6

Nie bądź potworem, zostań sponsorem! Wesprzyj XII. Festiwal Lipa!

Nie bądź potworem, zostań sponsorem! Wesprzyj XII. Festiwal Lipa!

1 195 zł 
z 5 000 zł
23%
zakończona 06.09.2019r
12 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć Lipowe Ludzie!

Od wielu lat z powodzeniem udaje nam się organizować jedno z ciekawszych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście, które dzięki swemu potencjałowi, z roku na rok, cieszy się coraz to większą popularnością. Pragniemy, aby każda kolejna edycja Festiwalu stawała się bardziej prestiżowa, przy jednoczesnym zachowaniu swej zjawiskowości. Zrealizowanie powyższego założenia można osiągnąć poprzez wprowadzanie nowej, lepszej jakości, coraz lepszą oprawę oraz udział renomowanych artystów.

Myśleliśmy, że nigdy nie będziemy Was o nic prosić, ale w tym roku - powiedzmy sobie szczerze - potrzebna nam jest Wasza pomoc i jako organizatorzy cyklicznego Festiwalu Lipa, pragniemy zwrócić się do Was z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe tegorocznej, 12-tej edycji Festiwalu, który odbędzie się w dniu 6 września 2019 r. Naszym zdaniem Festiwal jest zdecydowanie przedsięwzięciem rozwojowym i tak jak w poprzednich edycjach, impreza w całości zorganizowana będzie ze środków uzyskanych z dotacji i darowizn oraz wkładu własnego organizatorów.

Pozyskane fundusze w całości zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z zaproszeniem zespołów muzycznych, kosztów nagród dla laureatów oraz kosztów organizacyjnych.

Mamy nadzieję, że również w tym roku Festiwal Lipa odniesie sukces, zarówno pod względem artystycznym jak i organizacyjnym, ale przede wszystkim pod względem poziomu zadowolenia jego odbiorców – mieszkańców naszego regionu. Możliwe to będzie jedynie dzięki entuzjastycznej pomocy instytucji, firm oraz osób prywatnych, a teraz w tym również Was!

Czujemy, że nasz los nie jest Wam obojętny i szybko uzbieramy brakującą kwotę. Poprzez te drobne wpłaty dajcie nam znać, że to co robimy ma sens i że warto.

A my odwdzięczymy się pięknym i naprawdę wspaniałym festiwalem!

Stowarzyszenie Zielona Lipa

Zapraszamy do odwiedzenia naszego facebooka!

Facebook

E-mail

www.zielonalipa.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

880 232 zrzutki

i zebrali

810 552 874 zł

A ty na co dziś zbierasz?