id: 9ne3nz

#CHCEMISIE POMAGAĆ! vol. 6

#CHCEMISIE POMAGAĆ! vol. 6

Nasi użytkownicy założyli 1 068 630 zrzutek i zebrali 1 165 880 348 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Grudzień to zdecydowanie najbardziej magiczny miesiąc w roku. W powietrzu unosi się zapach cynamonu i pomarańczy, każda stacja radiowa zalewa nas falą świątecznych hitów a rynki mniejszych jak i większych miejscowości wypełnione są bożonarodzeniowymi straganami. Magia tego miesiąca sprzyja dzieleniu się uśmiechami, dobrymi słowami oraz prezentami. 


Już po raz szósty mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do współdzielenia i współtworzenia świątecznej magii. Każdy z nas może zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja i dołożyć swoją cegiełkę do przygotowywanych przez nas bożonarodzeniowych paczek dla podopiecznych krakowskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego Mały Książę - naszych serdecznych Przyjaciół. A jak to zrobić?


W tym roku akcja #CHCEMISIE POMAGAĆ!, do której Was serdecznie zapraszamy, przybiera następujące formy:


AKCJA - LICYTACJA:

Jednym z działań w ramach przeprowadzanej przez nas akcji mikołajkowej jest licytacja on-line. Podczas licytacji w dniach 6.12.2023 - 15.12.2023 pojawi się kilkadziesiąt wyjątkowych przedmiotów i usług, które każdy z Was będzie mógł "zgarnąć". Wśród licytacji znajdziecie takie rzeczy, jak bilety do muzeów, vouchery do restauracji, świąteczne słodkości, rękodzieło i wiele innych. Licytacje odbędą się na wydarzeniu na Facebooku oraz platformie Allegro.

  • Facebook: (link wkrótce)
  • Allegro: (link wkrótce)

mZ3BkVmxMQOF8oZm.png


ZRZUTKA

Czy każdy może zostać Świętym Mikołajem? Oczywiście, że tak! Jeżeli tylko masz możliwość i chcesz pomóc, możesz dołożyć swoją cegiełkę do prezentu dla podopiecznych placówki Mały Książę poprzez wpłatę na tę zrzutkę. Jeśli w licytacjach nie udało Ci się znaleźć niczego dla siebie a chcesz nas wesprzeć - wrzuć swoje dwa grosze do naszej wirtualnej puszki. Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!


ZBIÓRKA DO PUSZEK

W tym roku wybierzemy się również na spacer po budynkach Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Jeśli masz w portfelu jakieś drobniaki, które Ci zalegają i wypadają przy każdym jego otwarciu - śmiało wrzuć je do puszki! Wypatruj naszych Elfów w dniach 6.12.2023 - 15.12.2023 w budynkach UPJPII w Krakowie.

H5iAu1G4UlYm4UB6.png


Już teraz dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy! Pokażmy wspólnie, że chce nam się pomagać! 


Akcja #CHCEMISIE POMAGAĆ! jest organizowana przez wolontariuszy projektu społecznego Dom dla niechcianych uczuć - studentów, absolwentów i doktorantów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz wielu Ludzi Dobrej Woli, którzy przyczynili się do jej powstania.

ljAa3zb9kC61uOhD.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 69

UD
Urszula Dyrcz
317,99 zł
SL
Sylwusia
50 zł
KH
Karolina H
45 zł
KJ
Karolina J.
55 zł
FA
Faustyna
17 zł
AS
Asia
146 zł
UD
Ula - całość
209 zł
PA
Paula
90 zł
KM
Konrad M Wysyłka
17 zł
 
Julia Zielańska
160 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków