id: 9nem87

Marsz dla Życia i Rodziny - Żary

Marsz dla Życia i Rodziny - Żary

1 628 zł 
z 8 000
20%
zakończona 01.05.2021r
32 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

-----------------------------

Życie i rodzina – chrońmy je!

 

Marsz dla Życia i Rodziny to manifestacja naszego przywiązania do najwyższych wartości. Rodzina i poszanowanie życia każdej osoby od momentu poczęcia aż do naturalnej śmierci to idee szczególnie cenne w czasach zagrożenia, jakie napływa ze strony rozprzestrzeniającej się cywilizacji i kultury śmierci.


Ostatnie Marsze odbyły się w całej Polsce w roku 2019. W ubiegłym roku ich organizacja nie była możliwa ze względu na panującą pandemię.

W tym roku, ogólnopolska data tego wspaniałego wydarzenia wyznaczona została na dzień 30 maja 2021.


Jak przed dwoma laty, w tym roku również chcielibyśmy przyłączyć się do tej ogólnopolskiej i ogólnoświatowej akcji w naszym mieście - w Żarach.

I. żarski Marsz, który odbył się 9 czerwca 2019 roku przyciągnął naprawdę dużą liczbę wspaniałych osób, co daje nam nadzieję, że to, o co walczymy i wartości, których bronimy, są nadal ważne dla wielu ludzi. Dzięki ich zaangażowaniu, udało nam się zorganizować niesamowicie radosne wydarzenie. Chcemy je powtórzyć także w tym roku!


Marsz rozpocznie się 30 maja 2021 o godz. 13:00 Mszą Św. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Żarach. Jeśli sytuacja związana z panującymi obostrzeniami na to pozwoli, po Mszy Św. przejdziemy ulicami miasta do miejskiego parku i tam zakończymy Marsz radosnym piknikiem rodzinnym.

Własnymi siłami i środkami udało nam się zorganizować już bardzo wiele, ale nadal potrzebujemy wsparcia finansowego lub rzeczowego.

Czego potrzebujemy?


  • ulotki, gazetki informacyjne, plakaty, naklejki,
  • banery,
  • flagi,
  • maseczki z nadrukowanym ogólnopolskim logo Marszu dla każdego uczestnika,
  • balony,
  • kawa, herbata, woda butelkowana, chleb, kiełbaski, ciasta,
  • wynajęcie samochodu z watą, popcornem, napojami dla najmłodszych uczestników,
  • gadżety na nagrody w konkursach dla uczestników Marszu podczas pikniku,
  • wynajęcie bądź zakup fotobudki / ramki w rozmiarze XXL (w związku z corocznym konkursem na najpiękniejsze zdjęcie rodziny, który towarzyszy Marszom w całej Polsce).


Jeśli życie, rodzina, tradycyjne wartości są Ci bliskie, pomóż nam! W obliczu tego, co dzieje się we współczesnym świecie, również nasz głos musi być słyszany! Z całego serca zachęcamy do zaangażowania się i prosimy o każde, nawet najmniejsze wsparcie.


Dziękujemy!!!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 32

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 682 zrzutki

i zebrali

834 683 742 zł

A ty na co dziś zbierasz?