id: 9npwd9

FURA DLA MARIANA - żeby chop gipko gnał na szpacyr

FURA DLA MARIANA - żeby chop gipko gnał na szpacyr

6 742 zł 
z 6 600 zł
102%
zakończona 30.06.2019r
117 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Marian to mój ziomek, dusza człowiek o wielkim sercu, chop ze Śląska, który od 10 lat na skutek wypadku porusza się na wózku. Niestety od 10 lat na tym samym. Dość ma już i wózek, i Marian, więc pora zadbać o nowy pojazd. Aktywny wózek to jednak niemały wydatek, dlatego zwracam się do Was z prośbą o włączenie się w zrzutkę dla Mariano, który jak mało kto zasługuje na nasze wsparcie. :-)

Mariano

Marian mieszka na Śląsku ze swoją rodziną, w ciepłym sezonie możecie ukręcić u niego watę cukrową i uprażyć popcorn, to chop z sercem do swoich bliskich, bajtli i psiaków, spacerowicz, nurek HSA, antymistrz fotografii, ale z gigantycznym zapałem do fotografowania wszystkiego wokół. ;-) Mariana nie lubić się po prostu nie da, a kto nas zna, to wie, że takich troje jak nas dwoje to nie ma ani jednego!

No, to będzie romantycznie

Z Marianem znamy się od dwóch lat, ale jakby pół życia, razem zdobywaliśmy dzielnie nasze nurkowe certyfikaty. Historia była krótka. Gdy niedostępnym autokarem mknęliśmy wspólnie na obóz nurkowy. Marian dosiadł się do mnie, robiąc wokół siebie sporo szumu, i dodał:- Jak będziesz chciała wyjść, to jakoś przeze mnie będziesz musiała sobie przeskoczyć.- Tylko ja też nie chodzę. - No, to będzie romantycznie. :-) I tak staliśmy się kumplami, dlatego dzisiaj zwracam się do Was z tą ważną akcją dla naszego Mariana.

Teraz Mariano potrzebuje nowej fury

Na skutek wypadku u Mariana 10 lat temu doszło do urazu rdzenia kręgowego, dlatego od tamtego czasu porusza się na wózku. Niestety cały czas na tym samym. Średnio wózek wymienia się co kilka lat. Mariano zwlekał i zwlekał, ale i na niego przyszła pora. Marian jest aktywnym wózkowiczem, który dużo spaceruje, jest samodzielny, prowadzi samochód, dlatego potrzebuje aktywnego wózka, a to spory koszt - 10 tysięcy złotych. Z dofinansowania Marian otrzymał 3400 zł, więc wciąż brakuje 6600 zł, żeby mógł być nadal aktywny i niezależny dzięki nowemu pojazdowi. Dlatego potrzebne jest wsparcie osób takich jak Wy!

FURA DLA MARIANA

Dołącz do akcji

Jak pomóc?

Możesz w bardzo prosty sposób wesprzeć akcję dla Mariana i pomóc mu w tym, żeby jak najszybciej wsiadł na nową furę i prowadził aktywne życie. Jak to zrobić? - WPŁAĆ wybraną kwotę na zrzutkę, z której cała kwota trafi na furę dla Mariana- UDOSTĘPNIJ na Facebooku link do zrzutki Mariana, żeby jak najwięcej osób mogło się o niej dowiedzieć- ZAPROŚ ZNAJOMYCH do włączenia się w akcję, niech pójdą w twoje ślady, poznają Mariana i dołączą do zespołu mocy, który wspiera zrzutkę na jego nowy pojazd

Dołącz do akcji - razem możemy podarować Marianowi nową furę

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączą do akcji i puszczą informację o niej w świat. :-) Marian bardzo czeka na nowy wóz, bo czas ma tu znaczenie - bez wózka ciężko o aktywne i niezależne życie. Ja jestem pewna, że nawet jeśli osobiście nie znacie Mariana, to już zdążyliście go polubić. :-) Zróbmy mu razem ten ważny prezent!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 117

 
Dane ukryte
500 zł
TZ
Tomasz Zapiór
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
SK
Sebastian Kw
500 zł
 
Grzegorz Lutnik
100 zł
SD
Szymon Dobrzański
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
IC
Izabela Cytrowska
100 zł
MG
Marek Gorski
100 zł
AP
Anna Pach
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 17

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 617 zrzutek

i zebrali

736 267 641 zł

A ty na co dziś zbierasz?