id: 9p9pp5

Na rzutnik

Na rzutnik

Nasi użytkownicy założyli 1 186 952 zrzutki i zebrali 1 247 843 606 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na początku było słowo, dokładniej to słowa „co z tym dkfem”. Słowo stało się ciałem, i oglądaliśmy kina chwałe. 

Pierwszego dnia bóg stworzył ziemię. Ziemia była jednak pustkowiem więc drugiego dnia na ziemii stworzył pracownie „Pełny Metraż”. Trzeciego dnia bóg rzekł „W sumie to nie mamy krzeseł” więc kupił krzesła do pracowni. Czwartego dnia bóg zauważył, że w pracowni są wszędzie tapety więc uznał, że zapyta Górka o ekran. Piątego dnia bóg   rzekł „Ej a skąd weźmiemy głośniki” wtedy jeden z jego aniołów powiedział „Robak da, a jak nie robak to ja też mam na chacie”.  Szóstego dnia gdy bóg pomyślał, że ma już wszystko zaprosił ludzi na DKF. 

A gdy Bóg ukończył w dniu szóstym swe dzieło, nad którym pracował, odpoczął dnia siódmego po całym swym trudzie, jaki podjął. 


Morał tej historii jest taki, że bóg tworząc DKF zapomniał o rzutniku. Z tego powodu Kochani goście Pełnego Metrażu, otwieramy długo zapowiadaną zrzutkę na projektor. Ułatwi on nam organizację naszego i waszego ukochanego dkf’u. Z racji na wasz tak pozytywny odzew i duże zaangażowanie w tworzenie razem z nami dkfu, czujemy, że projektor będzie nam służył na długie lata. Model, który wybraliśmy to OPTOMA HD146X.  Dlaczego warto się zrzucić? Po pierwsze, usprawni to organizacje i będziemy mogli widywać się regularniej, a dobroć Filipa Ziarko nie będzie nadwyrężona (pozdrawiamy). Ten projekt jest czymś wspólnym, zarówno jesteśmy potrzebni my jako twórcy, jak i wy, drodzy widzowie, aby to mogło funkcjonować, żebyśmy razem mogli napić się soczku, obejrzeć film i podyskutować. Sytuacja, w której możemy się wszyscy spotkać za darmo, w centrum i jeszcze żeby to miało ręce i nogi to rzadkość, a nawet śmiem powiedzieć, ze ewenement, także rozwijamy to wspólnie i korzystajmy <3. Oczywiście zrzutka jest dobrowolna, każdemu kto zdecyduje się wpłacić cokolwiek jesteśmy mega wdzięczni i co tu dalej mówić „Światłość wieczna niech wam świeci z rzutnika, gdzie królują wszyscy Święci. Gdzie królują z Tobą, Panem, aż na wieki wieków.”

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

JG
Gurek
20 zł
MM
Maria
20 zł
BT
Beata Tyszkiewicz
50 zł
Inga
20 zł
MW
Maciej Wojciech Ślesicki
50 zł
JK
Julia
30 zł
FT
Filip Tomczak
20 zł
YK
Oby kiedyś dkf był nie tylko we czwartki i mogłabym na niego chodzić xdd
10 zł
MT
Maria Troczynska
20 zł
 
Piotr Kamiński
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków