id: 9pyp4d

Z Waszą pomocą pokonamy raka pęcherza

Z Waszą pomocą pokonamy raka pęcherza

Nasi użytkownicy założyli 1 068 081 zrzutek i zebrali 1 164 699 528 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Dziś, po 14 miesiącach walki, w końcu usłyszeliśmy to, co tak bardzo chcieliśmy usłyszeć, NIE MA JEDNEGO Z GUZÓW!!! ❤️❤️❤️
  Dzielimy się dziś naszym sukcesem i szczęściem, to wszystko udało się dzięki wielu wspaniałym ludziom, dzięki Wam, dzięki pozytywnenu nastawieniu, nieugiętości i wytrwałości w dążeniu do celu. Odwracamy coś, co wg urologów z którymi mieliśmy do czynienia jest nie do odwrócenia. Proszę, nigdy nie wierzcie nikomu kto chce Was skreślić, nigdy nie wierzcie nikomu kto chce ustalić długość waszego życia. A już napewno nigdy nie pozwólcie, by ktoś odebrał Wam nadzieję. Zawsze trzeba wierzyć i myśleć pozytywnie. To tylko doświadczenie które Nas spotyka, to nie początek końca, to początek nowego życia. Jesteśmy silniejsi, wdzięczni, szczęśliwi ale i pokorni oraz świadomi. Spotkaliśmy na swojej drodze wiele wspaniałych ludzi, ludzi którzy będą Naszymi przyjaciółmi już Na zawsze ❤️❤️ Otrzymaliśmy mnóstwo pomocy od rodziny i znajomych. Dziękujemy ???? ???? ???? W lutym minie rok od wyniku histopatologicznego: uroteitalny rak brodawczakowaty wysokiego ryzyka z naciekami na mięśnie właściwe. Urolodzy nie dawali szans na pełny powrót do zdrowia. My wiemy, że jesteśmy coraz bliżej celu, przywrócenia zdrowia ❤️
  Pozostały Nam do wykończenia jeszcze 2 guzy :-) Są mniejsze, nie ma nic nowego, wiemy, że musi się udać .
  Musimy robić dalej to co robimy teraz więc bardzo prosimy o dalsze wsparcie: https://zrzutka.pl/9pyp4d
  oraz o 1%

  Z góry serdecznie wszystkim dziękujemy za wszystko ????????????
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam serdecznie , nazywam się Sabina i witam Państwa na mojej zrzutce przeznaczonej na leczenie mojego męża. Kim jesteśmy? Jesteśmy kochającą się rodziną, która chce pozostać w komplecie. Drużyną, która nie chce stracić żadnego z swych członków. Mamy 4 letnią córkę Lenkę, oraz 6 letnią amstaffkę Mię. Daniel chce wyzdrowieć, nie chce poddać się okaleczającej, odbierającej komfort życia operacji. Nie godzi się na prognozy, że zostało mu przy najagresywniejszym leczeniu maksymalnie 15 lat życia. Konsekwentnie, z bezinteresowną pomocą wielu wspaniałych ludzi, realizujemy plan, plan na powrót do pełni zdrowia. Ograniczają Nas jedynie finanse. Możliwości jest wiele, musimy spróbować wszystkiego.

Rak pęcherza z rozpoznaniem histopatologicznym - uroteitalny rak brodawczakowaty wysokiego ryzyka z naciekami na mięśnie właściwe - mężczyzna 36 lat - mój mąż, tatuś 4 letniej Lenki. Proponowane leczenie to agresywna chemioterapia a następnie usuwanie pęcherza z prognozą wydłużenia życia o około 15 lat, życia z niepełnosprawnością, życia z czekaniem gdzie rak zaatakuje. Lekarze otwarcie mówią, że każda z możliwości to tylko wydłużanie życia. Dziś w pęcherzu znajdują się 3 guzy, które okresowo krwawią, które mogą doprowadzić do wykrwawienia, które rosną. Mogą powstawać kolejne w pęcherzu lub w każdym innym miejscu. Musimy to zatrzymać i cofnąć.

9pyp4d-d39bb298.png

Nie godzimy się na taki los. Nie mówimy, że jest chory. Mówimy, że zdrowieje. Nie godzimy się również na prorokowanie lekarzy, tak nie będzie. Nam się uda.

Przeanalizowaliśmy mnóstwo badań naukowych i wiemy, że to nie musi tak wyglądać. Zbieramy na badania i leczenie biologiczne, które daje możliwość powrotu do zdrowia. Kwota zrzutki jest prognozowaną kwotą za około 6 miesięcy terapii. Spora część kwoty potrzebna jest na już. W styczniu został wycięty pierwszy guz, teraz w pęcherzu są trzy - z Waszą pomocą damy im radę! Nasza walka trwa od prawie roku, zdobyliśmy ogrom wiedzy, wyciągnęliśmy bardzo dużo wniosków i wyczerpaliśmy również źródła finansowe a działać musimy nadal by osiągnąć zamierzony cel. Życie bez nawrotów, bez przerzutów, życie z pęcherzem - ZDROWIE.

9pyp4d-78501e19.png

9pyp4d-6a7dc1a1.png

Rezultatem Naszych działań jest brak dolegliwości, wierzę, że wkrótce również brak guzów i raka. Daniel pracuje, aktywnie spędza czas, nic nie zmieniło się od czasu usłyszenia diagnozy. Nie wiemy jak wyglądało by dziś Nasze życie gdyby zgodził się na proponowaną terapię , która mogła by go zabić. Mamy jednak świadomość, że te guzy są i trzeba się ich pozbyć. Ale to nie rozwiązuje wszystkiego, rak jest w mięśniach pęcherza. Czytam, dzwonię, rozmawiam i szukam prawie non stop. Poruszę niebo i ziemię, a nawet cały wszechświat , wiem, że się uda. W ciągu najbliższych dwóch tygodni mamy zaplanowane kolejne 2 wizyty u specjalistów, to wiąże się z kolejnymi kosztami. Wizyta u dietetyka specjalizującego się w diecie ketogenicznej, którą prowadzimy od prawie 3 miesięcy, jednak by wejść w stan ketozy terapeutycznej potrzebne jest wsparcia fachowca. Konsultacja w klinice pod Wrocławiem, gdzie chcielibyśmy prowadzić terapię i zrobić badania. Właśnie na to na dzień dzisiejszy potrzebujemy najbardziej pieniędzy. Z posiadanych przeze mnie informacji, wiem, że mają tam doświadczenie z leczeniem raka pęcherza i stosują metody na które ja znalazłam poparcie w postaci dowodów naukowych.

Jednak na tym nie koniec. Chcemy przetrzeć szlak dla innych, podzielić się zdobytą wiedzą.Stworzyć organizację pokonującą raka pęcherza. Wszystkie niewykorzystane środki zostaną przeznaczone na ten cel. Jeśli uzbieranych środków zabraknie bądź nie wystarczy na organizację będziemy działać i zbierać nadal. W aktualizacjach będziemy informować o powstaniu strony internetowej. Z góry wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie. Wierzę, że odwdzięczymy się wiedzą dającą wielu ludziom możliwość normalnego życia.

9pyp4d-ad186c2a.png

9pyp4d-8fe42d29.png

Chciałam w tym miejscu podziękować Tym którzy idą z Nami ramię w ramię. Którzy dają Nam mnóstwo wiedzy, swojego cennego czasu, pomysłów i wsparcia finansowego. To dzięki Wam i Naszej córce mamy motywację i siłę. Dziękuję kochani.

9pyp4d-4da367b7.png

9pyp4d-00327fcc.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 399

preloader

Komentarze 21

 
2500 znaków