id: 9pzs3f

Zrzutka na krasnala dla Baru Witek!

Zrzutka na krasnala dla Baru Witek!

Nasi użytkownicy założyli 1 145 361 zrzutek i zebrali 1 192 106 017 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

11 marca 2020 r. zmarł założyciel kultowego Baru Witek, Tadeusz Gawęcki. Legenda wrocławskiej gastronomii, twórca najsłynniejszych tostów w naszym mieście, którymi mogliśmy i możemy nadal delektować się w lokalu przy ul. Wita Stwosza.


Dzięki staraniom pana Tadeusza Gawęckiego, bar Witek został kultowym i znanym punktem gastronomicznym w całym Wrocławiu.


W związku z tym redakcja portalu Miejscawewroclawiu.pl postanowiła upamiętnić słynnego mieszkańca naszego miasta w postaci krasnala, który stanie przy wejściu do Baru Witek. Mamy nadzieję, że pomimo tego, że pana Tadeusza z nami już nie ma, krasnal upodabniający jego osobę będzie witał kolejnych gości do jego lokalu, a tym samym pan Tadeusz pozostanie w pamięci Wrocławia jeszcze przez bardzo długi czas.


Każdy, kto wspomoże zrzutkę zostanie wpisany na listę podziękowań, która ukaże się na naszym portalu. Jeżeli uda uzbierać się więcej pieniędzy niż cel określony w zrzutce - nadwyżkę przeznaczymy na karmę dla Wrocławskiego Schroniska.


Za uzbieraną kwotę planujemy wykonać krasnala (projekt + jego realizacja zostały już uzgodnione z wrocławską firmą). Jeżeli cała akcja przebiegnie pomyślnie, zorganizujemy oficjalne odsłonięcie krasnala przy Barze, o którym na pewno poinformujemy na portalu Miejscawewroclawiu.pl


Pomagajmy i zróbmy to razem!


Projekt graficzny krasnala wykonała: Ann Art ye046dee9133430b.jpeg

na1ce043fb9359e8.jpegTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 156

preloader