Zakup wózka inwalidzkiego + remont łazienki ID: 9r39rs

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

6 943 zł z 11 000 zł

63%

6 943 zł

z 11 000 zł

35 dni

do końca

85

wspierających
63%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Napisałem tego emaila w imieniu Roberta Działowskiego do firm zlokalizowanych poza miejscem mojego zamieszkania gdyż firmy na terenia miasta Kostrzyna nad Odrą nie udzieliły żadnej konkretnej odpowiedzi. Dlatego postanowiłem zorganizować zrzutke na zakup wózka inwalidzkiego i przystosowanie w mieszkaniu socjalnym prysznica dla osoby niepełnosprawnej.


Nazywam się Robert Działowski i od urodzenia mieszkam w Kostrzynie nad Odrą. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia przemieszczającą się na wózku na wózku inwalidzkim. Staram się o wózek inwalidzki specjalny. Wózek inwalidzki specjalny kosztuje 6500 zł. Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa zakup tego wózka w kwocie 3000 zł. Państwowy Fundusz Rechablitacji Osób Niepełnosprawnych mieszczący się przy ulicy Walczaka 42 w Gorzowie Wlkp. w tym roku już nie dysponuje środkami finansowymi by pokryć kwotę 3500 zł na zakup wózka inwalidzkiego specjalnego. Otrzmuje rentę rodzinną w kwocie 1298 zł 60 gr i zasiłek pielęgnacyjny w kwocie 215 zł 84 gr. Środki jakie otrzmuje nie pozwalają na pokrycie kwoty 3500 zł, która umożliwi zakup tego wózka. Wózek inwalidzki specjalny będzie dla mnie dużą pomocą w przemieszczaniu się po mieście. Zwracam się z uprzejmą prośbą do firm mieszczących na terenie miasta Kostrzyna nad Odrą o wsparcie finansowe na zakup tego wózka i przekazania tych środków finansowych bezpośrednio do sklepu SKLEP MEDYCZNY Med-Life mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą.


Niepełnosprawny ma tylko zniszczony wózek inwalidzki. Nie stać go na nowy: https://www.google.com/amp/s/lubuskie.onet.pl/niepelnosprawny-ma-tylko-zniszczony-wozek-inwalidzki-nie-stac-go-na-nowy/yqbtv4q.amp


Gazeta Lubuska: Niepełnosprawny Robert Działowski z Kostrzyna nad Odrą potrzebuje wózek inwalidzki. Pomożecie?

https://gazetalubuska.pl/niepelnosprawny-robert-dzialowski-z-kostrzyna-nad-odra-potrzebuje-wozek-inwalidzki-pomozecie/ar/c1-14766676

https://kostrzynnadodra.naszemiasto.pl/niepelnosprawny-robert-potrzebuje-wozek-inwalidzki/ar/c1-7540631


W Gazecie Lubuskiej 8 i 9 lutego ukazał się artykuł wersji drukowanej na całe woj.lubuskie.


gff0be9fb8f98d91.jpeg

Aktualności9

  • Chciałbym bardzo podziękować dla portalu aukcyjnego allegro.pl ,który włączył się do zrzutki udostępniając materiały potrzebne do drobnego remontu łazienki.

  • Z dniem 10 lutego ze strony Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą Robert otrzymał zgodę na położenie kafelek i wymianę kabiny prysznicowej.W niedługim już czasie przystąpimy do drobnego remontu łazienki.

  • Dnia 20 lutego ze SKLEPU MEDYCZNEGO MED-LIFE mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą został odebrany wózek inwalidzki GTM 1 MOBIL dla Roberta Działowskiego.
    Bardzo dziękuję dla wszystkich,którzy dokonali i dokonują wpłat i tym samym przyczynili się do zakupu tego wózka inwalidzkiego. Zamieszczamy też w galerii zdjęcia zakupionego wózka. W dalszym ciągu przebiega zrzutka na zakup materiałów do drobnego remontu łazienki.

  • Zobacz więcej

Wpłacający85

O
Ola Joseph
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
334 zł
M
MACIEJ CHORBIŃSKI
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
283,15 zł
 
Przemysław Kamiński
250 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
202,91 zł
K
Kasia
200 zł
AD
Andrzej Dereń
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

439 057 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?