Zakup wózka inwalidzkiego + remont łazienki ID: 9r39rs

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

7 049 zł z 11 000 zł

64%

7 049 zł

z 11 000 zł

zakończona

31.03.2020r

87

wspierających
64%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 9

 • Chciałbym bardzo podziękować dla portalu aukcyjnego allegro.pl ,który włączył się do zrzutki udostępniając materiały potrzebne do drobnego remontu łazienki.
  Czytaj więcej
 • Z dniem 10 lutego ze strony Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą Robert otrzymał zgodę na położenie kafelek i wymianę kabiny prysznicowej.W niedługim już czasie przystąpimy do drobnego remontu łazienki.
  Czytaj więcej
 • Dnia 20 lutego ze SKLEPU MEDYCZNEGO MED-LIFE mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą został odebrany wózek inwalidzki GTM 1 MOBIL dla Roberta Działowskiego.
  Bardzo dziękuję dla wszystkich,którzy dokonali i dokonują wpłat i tym samym przyczynili się do zakupu tego wózka inwalidzkiego. Zamieszczamy też w galerii zdjęcia zakupionego wózka. W dalszym ciągu przebiega zrzutka na zakup materiałów do drobnego remontu łazienki.
  Czytaj więcej
 • Dnia 17 lutego został dokonany przelew na rzecz SKLEPU MEDYCZNEGO MED-LIFE mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą na zakup wózka inwalidzkiego GTM 1 MOBIL na rzecz Roberta Działowskiego.Już w najbliższy Czwartek Robert będzie dysponować nowym wózkiem inwalidzkim. Wózek został wysłany przez GTM MOBIL w Warszawie do sklepu medycznego MED-LIFE mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą w dniu dzisiejszym.
  Bardzo dziękuję dla wszystkich,którzy dokonali i dokonują wpłat. W dalszym ciągu przebiega zrzutka na zakup nowej kabiny prysznicowej.
  Czytaj więcej
 • Jeżeli ktoś chciałaby pomóc i podarować materiały potrzebne do remontu łazienki to podaję kontakt telefoniczny do siebie. Bardzo dziękuję za okazną pomoc.

  Przemysław Kamiński
  tel.:+48608214858
  Czytaj więcej
 • Mimo że wózek ma 2 miesiące widać wykrzywione kółko z lewej strony oraz pękający materiał na siedzisku.
  Czytaj więcej
 • Let’s help Robert buy a wheelchair and adjust his bathroom.
  Fundraising – just 27 days left !!!
  We've already collected 6598 zł / 11 000zł
  Here’s the link:
  https://zrzutka.pl/9r39rs
  My name is Robert Działowski and i live in Kostrzyn nad Odrą. I’m a disabled person and I cannot move on my own – I need a special wheelchair. It costs 6500zł in Med-Life shop at Mickiewicza 39 in Kostrzyn and Odrą, while Narodowy Fundusz Zdrowia covers less than half of it.
  My disablement pensions totals at only 1513zł. With this, I can barely cover costs of living. I will never be able to afford a special wheelchair that I require: GTM MOBIL Active wheelchair. With this wheelchair i would finally be able to move „freely” enough to run basic errands, like shopping or going to the doctor.
  As a disabled person, I also require special adjustments done in my bathroom. Adjustments that will allow me to use it easily and, what’s more important, without any help. 11 000zł is the price for both: wheelchair and bathroom.
  I really appreciate any help you can afford.
  and thank you
  Robert
  Czytaj więcej
 • Kabina prysznicowa wymagająca wymiany z przystosowaniem do osoby niepełnosprawnej - poruszającej się na wózku inwalidzkim.
  Czytaj więcej
 • Nazywam się Robert Działowski i od urodzenia mieszkam w Kostrzynie nad Odrą. Jestem osobą niepełnosprawną przemieszczającą się na wózku inwalidzkim. Staram się o wózek inwalidzki specjalny. Wózek inwalidzki specjalny kosztuje 6500 zł. Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa zakup tego wózka w kwocie 3000 zł. Wystąpiłem o dofinansowanie w kwocie 3500 zł na zakup specjalnego wózka inwalidzkiego do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ulicy Pankiewicza 5 w Gorzowie Wlkp.Tylko nie mam pewnością,że otrzymam takie dofinansowanie w tym roku.Otrzmuje rentę rodzinną w kwocie 1298 zł 60 gr i zasiłek pielęgnacyjny w kwocie 215 zł 84 gr. Środki jakie otrzmuje nie pozwalają na pokrycie kwoty 3500 zł, która umożliwi zakup tego wózka. Wózek inwalidzki specjalny będzie dla mnie dużą pomocą w przemieszczaniu się po mieście. Wózek zostanie zakupiony w sklepie medycznym Med-Life mieszczącym się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą. Ponadto chciałbym w mieszkaniu socjalnym przy ulicy Wyszyńskiego wyremontować łazienkę,a dokładnie przystosować kabinę prysznicową do osoby niepełnosprawnej z montażem siedziska. Kwota,którą chcę zebrać umożliwi mi wykonanie tego remontu w łazience. Bardzo dziękuję za okazną pomoc.
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Napisałem tego emaila w imieniu Roberta Działowskiego do firm zlokalizowanych poza miejscem mojego zamieszkania gdyż firmy na terenia miasta Kostrzyna nad Odrą nie udzieliły żadnej konkretnej odpowiedzi. Dlatego postanowiłem zorganizować zrzutke na zakup wózka inwalidzkiego i przystosowanie w mieszkaniu socjalnym prysznica dla osoby niepełnosprawnej.


Nazywam się Robert Działowski i od urodzenia mieszkam w Kostrzynie nad Odrą. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia przemieszczającą się na wózku na wózku inwalidzkim. Staram się o wózek inwalidzki specjalny. Wózek inwalidzki specjalny kosztuje 6500 zł. Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa zakup tego wózka w kwocie 3000 zł. Państwowy Fundusz Rechablitacji Osób Niepełnosprawnych mieszczący się przy ulicy Walczaka 42 w Gorzowie Wlkp. w tym roku już nie dysponuje środkami finansowymi by pokryć kwotę 3500 zł na zakup wózka inwalidzkiego specjalnego. Otrzmuje rentę rodzinną w kwocie 1298 zł 60 gr i zasiłek pielęgnacyjny w kwocie 215 zł 84 gr. Środki jakie otrzmuje nie pozwalają na pokrycie kwoty 3500 zł, która umożliwi zakup tego wózka. Wózek inwalidzki specjalny będzie dla mnie dużą pomocą w przemieszczaniu się po mieście. Zwracam się z uprzejmą prośbą do firm mieszczących na terenie miasta Kostrzyna nad Odrą o wsparcie finansowe na zakup tego wózka i przekazania tych środków finansowych bezpośrednio do sklepu SKLEP MEDYCZNY Med-Life mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą.


Niepełnosprawny ma tylko zniszczony wózek inwalidzki. Nie stać go na nowy: https://www.google.com/amp/s/lubuskie.onet.pl/niepelnosprawny-ma-tylko-zniszczony-wozek-inwalidzki-nie-stac-go-na-nowy/yqbtv4q.amp


Gazeta Lubuska: Niepełnosprawny Robert Działowski z Kostrzyna nad Odrą potrzebuje wózek inwalidzki. Pomożecie?

https://gazetalubuska.pl/niepelnosprawny-robert-dzialowski-z-kostrzyna-nad-odra-potrzebuje-wozek-inwalidzki-pomozecie/ar/c1-14766676

https://kostrzynnadodra.naszemiasto.pl/niepelnosprawny-robert-potrzebuje-wozek-inwalidzki/ar/c1-7540631


W Gazecie Lubuskiej 8 i 9 lutego ukazał się artykuł wersji drukowanej na całe woj.lubuskie.


gff0be9fb8f98d91.jpeg

Wpłacający87

O
Ola Joseph
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
334 zł
M
MACIEJ CHORBIŃSKI
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
283,15 zł
 
Przemysław Kamiński
250 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
202,91 zł
K
Kasia
200 zł
AD
Andrzej Dereń
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

458 788 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?