id: 9r39rs

Zakup wózka inwalidzkiego + remont łazienki

Zakup wózka inwalidzkiego + remont łazienki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
7 049 zł z 11 000 zł
64%
zakończona 31.03.2020r
87 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności14

 • dce79b7902a2b379.jpeg


  Czytaj więcej
 • a2208728aaa3c2b3.jpeg

  Czytaj więcej
 • Podaję linka do artykułu,który ukazał się dnia 25 czerwca 2020 roku i jest dostępny na stronie internetowej:

  http://www.naszkostrzyn.pl/miasto/4692-kostrzynpomaga


  Czytaj więcej
 • Podaję linka do artykułu,który w dniu dzisiejszym został opublikowany wersji online Gazety Lubuskiej na temat zrzutki dla Roberta Działowskiego,który informuje o zakupie wózka inwalidzkiego i remocie mieszkania.Czekamy teraz na publikacje tego artykułu wersji papierowej.


  https://gazetalubuska.pl/pan-robert-z-kostrzyna-nad-odra-ma-juz-nowy-wozek-inwalidzki-i-wyremontowane-mieszkanie-pomogli-min-nasi-czytelnicy/ar/c1-15032582


  https://kostrzynnadodra.naszemiasto.pl/pan-robert-z-kostrzyna-nad-odra-ma-juz-nowy-wozek/ar/c1-7762491

  Czytaj więcej
 • Pomoc dla potrzebujących w czasie Pandemii Koronawirusa - informacja prasowa


  Aż 7 049 zł udało się zebrać na zrzutce dla niepełnosprawnego Roberta Działowskiego. Zbiórka trwała od 24 grudnia 2019 roku do 31 marca 2020 roku.Z zrzutki udało się zakupić wózek inwalidzki specjalny GTM MUSTANG oraz wyremontować nie tylko łazienkę,ale też mieszkanie wykonując takie pracę jak malowanie zarówno łazienki jak i mieszkania w tym też położenie kafelek i itp.Meble kuchenne,lodówkę,nowe gniazdka,żaluzje,drzwi do łazienki,łóżko,szafę na garderobę,biurko,szafkę pod telewizor,dywan,siedzisko i niektóre elementy do wyposażenia wnętrza łazienki oraz mieszkania Robert dostał w prezencie.Z allegro dostał też między innymi kabinę prysznicową,a z karty podarunkowej zostały zakupione 2 wąskie słupki na ciuchy.

  Efekt tych prac jest widoczny na przedstawionych zdjęciach, które zostały zamieszczone też na zrzutce. Bardzo istotna jest także sprawa,że w przebieg remontu brali udział moi i też Roberta współwyznawcy,którzy są Świadkami Jehowy oraz włączyły się też osoby postronne.Nie brali żadnych środków za jego wykonanie i też pomogli oraz w dalszym ciągu pomogą w zakupie niektórych rzeczy potrzebnych w mieszkaniu. Poświęcili swój czas na realizację i przebieg tego remontu. Sporo prac zostało wykonanych kiedy Robert przebywał na oddziale Chirurgii Nowego Szpitala w Kostrzynie nad Odrą od dnia 10 maja 2020 roku do 1 czerwca 2020 roku z powodu bardzo ostrego zapalenia trzustki,które przechodził. Remont mieszkania został wykonany podczas pobytu Roberta w szpitalu,a część prac kiedy Robert był już w domu. Na wyposażeniu mieszkania przydałby się następujące rzeczy np telewizor,komputer - laptop,zestaw garnków,talerzy,szklanek, sztućców,czajnik bezprzewodowy. Jeżeli znajdą się osoby, które mogą dać w prezencie dla Roberta wymienione rzeczy to proszę o kontakt telefoniczny 608214858 w tej sprawie do mnie Przemysława Kamińskiego organizatora tej zrzutki.

  Na zrzutce pozostało jeszcze 1280 zł. Środki zostaną przeznaczone na dalsze leczenie Roberta związane z przebytym zapaleniem trzustki.


  Podziękowania: Dla wszystkich zaangażowanych osób w przebieg remontu oraz osób wpłacających dzięki czemu zakup wózka specjalnego i remont nie tylko łazienki ale też całego mieszkania mógł być zrealizowany,dla Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą za wyrażenie zgody na wykonanie remontu,dla mediów Gazety Lubuskiej, Gazety Wyborczej w Zielonej Górze,Onet Lubuskie, Super Express za publikację i nagłośnienie informacji o zrzutce,dla allegro.pl za podarowanie materiałów w tym nowej kabiny prysznicowej i karty podarunkowej,która została już wykorzystywana.


  Podaję linki poruszające temat zrzutki:

  https://zrzutka.pl/9r39rs


  Gazeta Lubuska:

  https://gazetalubuska.pl/niepelnosprawny-robert-dzialowski-z-kostrzyna-nad-odra-potrzebuje-wozek-inwalidzki-pomozecie/ar/c1-14766676


  Super Express:

  https://www.se.pl/gorzow/niepelnosprawny-robert-dzialowski-potrzebuje-pomocy-trwa-zbiorka-pieniedzy-zdjecia-aa-XbCo-DkyH-SoA6.html


  onet.pl:

  https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/lubuskie/niepelnosprawny-ma-tylko-zniszczony-wozek-inwalidzki-nie-stac-go-na-nowy/mgql8h4.amp


  Gazeta Wyborcza w Zielonej Górze:

  https://zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora/7,35182,25727006,dzieki-pomocy-internautow-robert-kupil-nowy-wozek-wciaz-marzy.html


  Nasz Kostrzyn:

  http://www.kostrzynonline.home.pl/serwis/wokol-miasta/4628-pomozmy-panu-robertowi


  Z poważaniem

  Przemysław Kamiński

  tel.:608214858


  Czytaj więcej
 • Chciałbym bardzo podziękować dla portalu aukcyjnego allegro.pl ,który włączył się do zrzutki udostępniając materiały potrzebne do drobnego remontu łazienki.
  Czytaj więcej
 • Z dniem 10 lutego ze strony Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą Robert otrzymał zgodę na położenie kafelek i wymianę kabiny prysznicowej.W niedługim już czasie przystąpimy do drobnego remontu łazienki.
  Czytaj więcej
 • Dnia 20 lutego ze SKLEPU MEDYCZNEGO MED-LIFE mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą został odebrany wózek inwalidzki GTM 1 MOBIL dla Roberta Działowskiego.
  Bardzo dziękuję dla wszystkich,którzy dokonali i dokonują wpłat i tym samym przyczynili się do zakupu tego wózka inwalidzkiego. Zamieszczamy też w galerii zdjęcia zakupionego wózka. W dalszym ciągu przebiega zrzutka na zakup materiałów do drobnego remontu łazienki.
  Czytaj więcej
 • Dnia 17 lutego został dokonany przelew na rzecz SKLEPU MEDYCZNEGO MED-LIFE mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą na zakup wózka inwalidzkiego GTM 1 MOBIL na rzecz Roberta Działowskiego.Już w najbliższy Czwartek Robert będzie dysponować nowym wózkiem inwalidzkim. Wózek został wysłany przez GTM MOBIL w Warszawie do sklepu medycznego MED-LIFE mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą w dniu dzisiejszym.
  Bardzo dziękuję dla wszystkich,którzy dokonali i dokonują wpłat. W dalszym ciągu przebiega zrzutka na zakup nowej kabiny prysznicowej.
  Czytaj więcej
 • Jeżeli ktoś chciałaby pomóc i podarować materiały potrzebne do remontu łazienki to podaję kontakt telefoniczny do siebie. Bardzo dziękuję za okazną pomoc.

  Przemysław Kamiński
  tel.:+48608214858
  Czytaj więcej
 • Mimo że wózek ma 2 miesiące widać wykrzywione kółko z lewej strony oraz pękający materiał na siedzisku.
  Czytaj więcej
 • Let’s help Robert buy a wheelchair and adjust his bathroom.
  Fundraising – just 27 days left !!!
  We've already collected 6598 zł / 11 000zł
  Here’s the link:
  https://zrzutka.pl/9r39rs
  My name is Robert Działowski and i live in Kostrzyn nad Odrą. I’m a disabled person and I cannot move on my own – I need a special wheelchair. It costs 6500zł in Med-Life shop at Mickiewicza 39 in Kostrzyn and Odrą, while Narodowy Fundusz Zdrowia covers less than half of it.
  My disablement pensions totals at only 1513zł. With this, I can barely cover costs of living. I will never be able to afford a special wheelchair that I require: GTM MOBIL Active wheelchair. With this wheelchair i would finally be able to move „freely” enough to run basic errands, like shopping or going to the doctor.
  As a disabled person, I also require special adjustments done in my bathroom. Adjustments that will allow me to use it easily and, what’s more important, without any help. 11 000zł is the price for both: wheelchair and bathroom.
  I really appreciate any help you can afford.
  and thank you
  Robert
  Czytaj więcej
 • Kabina prysznicowa wymagająca wymiany z przystosowaniem do osoby niepełnosprawnej - poruszającej się na wózku inwalidzkim.
  Czytaj więcej
 • Nazywam się Robert Działowski i od urodzenia mieszkam w Kostrzynie nad Odrą. Jestem osobą niepełnosprawną przemieszczającą się na wózku inwalidzkim. Staram się o wózek inwalidzki specjalny. Wózek inwalidzki specjalny kosztuje 6500 zł. Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa zakup tego wózka w kwocie 3000 zł. Wystąpiłem o dofinansowanie w kwocie 3500 zł na zakup specjalnego wózka inwalidzkiego do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ulicy Pankiewicza 5 w Gorzowie Wlkp.Tylko nie mam pewnością,że otrzymam takie dofinansowanie w tym roku.Otrzmuje rentę rodzinną w kwocie 1298 zł 60 gr i zasiłek pielęgnacyjny w kwocie 215 zł 84 gr. Środki jakie otrzmuje nie pozwalają na pokrycie kwoty 3500 zł, która umożliwi zakup tego wózka. Wózek inwalidzki specjalny będzie dla mnie dużą pomocą w przemieszczaniu się po mieście. Wózek zostanie zakupiony w sklepie medycznym Med-Life mieszczącym się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą. Ponadto chciałbym w mieszkaniu socjalnym przy ulicy Wyszyńskiego wyremontować łazienkę,a dokładnie przystosować kabinę prysznicową do osoby niepełnosprawnej z montażem siedziska. Kwota,którą chcę zebrać umożliwi mi wykonanie tego remontu w łazience. Bardzo dziękuję za okazną pomoc.
  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Napisałem tego emaila w imieniu Roberta Działowskiego do firm zlokalizowanych poza miejscem mojego zamieszkania gdyż firmy na terenia miasta Kostrzyna nad Odrą nie udzieliły żadnej konkretnej odpowiedzi. Dlatego postanowiłem zorganizować zrzutke na zakup wózka inwalidzkiego i przystosowanie w mieszkaniu socjalnym prysznica dla osoby niepełnosprawnej.


Nazywam się Robert Działowski i od urodzenia mieszkam w Kostrzynie nad Odrą. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia przemieszczającą się na wózku na wózku inwalidzkim. Staram się o wózek inwalidzki specjalny. Wózek inwalidzki specjalny kosztuje 6500 zł. Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa zakup tego wózka w kwocie 3000 zł. Państwowy Fundusz Rechablitacji Osób Niepełnosprawnych mieszczący się przy ulicy Walczaka 42 w Gorzowie Wlkp. w tym roku już nie dysponuje środkami finansowymi by pokryć kwotę 3500 zł na zakup wózka inwalidzkiego specjalnego. Otrzmuje rentę rodzinną w kwocie 1298 zł 60 gr i zasiłek pielęgnacyjny w kwocie 215 zł 84 gr. Środki jakie otrzmuje nie pozwalają na pokrycie kwoty 3500 zł, która umożliwi zakup tego wózka. Wózek inwalidzki specjalny będzie dla mnie dużą pomocą w przemieszczaniu się po mieście. Zwracam się z uprzejmą prośbą do firm mieszczących na terenie miasta Kostrzyna nad Odrą o wsparcie finansowe na zakup tego wózka i przekazania tych środków finansowych bezpośrednio do sklepu SKLEP MEDYCZNY Med-Life mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 39 w Kostrzynie nad Odrą.


Niepełnosprawny ma tylko zniszczony wózek inwalidzki. Nie stać go na nowy: https://www.google.com/amp/s/lubuskie.onet.pl/niepelnosprawny-ma-tylko-zniszczony-wozek-inwalidzki-nie-stac-go-na-nowy/yqbtv4q.amp


Gazeta Lubuska: Niepełnosprawny Robert Działowski z Kostrzyna nad Odrą potrzebuje wózek inwalidzki. Pomożecie?

https://gazetalubuska.pl/niepelnosprawny-robert-dzialowski-z-kostrzyna-nad-odra-potrzebuje-wozek-inwalidzki-pomozecie/ar/c1-14766676

https://kostrzynnadodra.naszemiasto.pl/niepelnosprawny-robert-potrzebuje-wozek-inwalidzki/ar/c1-7540631


W Gazecie Lubuskiej 8 i 9 lutego ukazał się artykuł wersji drukowanej na całe woj.lubuskie.


gff0be9fb8f98d91.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 87

O
Ola Joseph
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
334 zł
M
MACIEJ CHORBIŃSKI
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
283,15 zł
 
250 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
202,91 zł
K
Kasia
200 zł
AD
Andrzej Dereń
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

705 522 zrzutki

i zebrali

475 552 854 zł

A ty na co dziś zbierasz?