id: 9rc3h5

dom dla naszej rodziny

dom dla naszej rodziny

Nasi użytkownicy założyli 1 190 196 zrzutek i zebrali 1 254 653 570 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Będę wdzięczny za pomoc 
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy ofiarodawcy.
Chciałbym podzielić się z Wami historią, która dotyka serca i mówi o sile wspólnoty oraz dobroci ludzkiej. Moja rodzina, podobnie jak wiele innych, doświadczyła ogromnych strat spowodowanych przez Covid-19 i wojnę na Ukrainie. Straciliśmy nasz kochany biznes, który tak ciężko było budować, oraz dom, który niestety zajął komornik. W tej chwili pozostało nam jedynie nasze wspólne dobro - nasza wiara w siłę solidarności i pomoc od Was.
Chciałbym Was prosić o wsparcie, abyśmy mogli odbudować nasz dom i podnieść się z tej trudnej sytuacji. Każdy grosz, każda wpłata będzie miała ogromne znaczenie dla naszego powrotu na właściwe tory. Nie jesteśmy w stanie tego zrobić sami, ale z Waszą pomocą możemy stworzyć coś niesamowitego.
Wyobraźcie sobie, że Wasza dobroć i hojność będą miały wpływ na życie całej naszej rodziny. Wasze wsparcie pomoże nam stworzyć bezpieczne i ciepłe miejsce dla naszych dzieci, gdzie będą mogły się rozwijać i marzyć o przyszłości. To jest szansa, aby pokazać, że nawet w najtrudniejszych chwilach, możemy liczyć na siebie nawzajem.
Niech nasza historia stanie się inspiracją dla Was, byście uświadomili sobie, jak wielką moc mają Wasze dobre uczynki. Pomoc, którą niesiecie, może odmienić czyjeś życie i sprawić, że świat stanie się lepszy miejscem. Każda wpłata, bez względu na jej wielkość, jest wyrazem Waszej troski i empatii. Razem możemy odbudować nasz dom, ale także odbić się od dna, z większą siłą i determinacją.
Dziękuję Wam z całego serca za przeczytanie naszej historii i za wszelką pomoc, jaką możecie nam ofiarować. Wasza dobroć jest promieniem nadziei, który rozświetla naszą drogę do odbudowy. Razem możemy stworzyć coś pięknego.
Z wyrazami szacunku,                                    Od całej naszej rodziny.
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!