id: 9rduha

Chcemy grać dalej! #PubQuiz #PubCrime

Chcemy grać dalej! #PubQuiz #PubCrime

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 350 zrzutek i zebrali 1 161 293 836 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • #GramyDalej!


  Jesteśmy już po pierwszym tygodniu. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc dla naszej firmy w związku z trudną sytuacją epidemii.


  Poniżej kilka słów od naszego CEO, Tomka :) Wiemy, że spotkamy się z Wami ponownie, ale nie wiemy, kiedy to nastąpi. Zachęcamy do zakupu w ramach nagród między innymi voucherów na przyszłe rozgrywki :) Za każdą formę wsparcia będziemy ogromnie wdzięczni.


  Pozdrawiamy!  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

To wszystko zaczęło się już ponad 10 lat temu. Od wielkiego marzenia, aby sprawić, żeby ludzie więcej się spotykali, uśmiechali, a przy tym zdobywali nową wiedzę.

Pierwszy quiz odbył się w małym pubie w Bydgoszczy i przyciągnął niedużą grupkę zaciekawionych uczestników. Pierwsze pytania, pierwsze nagrody i ogromna ilość stresu. Czy się spodoba? Czy polski rynek przyjmie tego typu rozrywkę, znaną od kilkudziesięciu lat w Wielkiej Brytanii i innych krajach na całym świecie? Nie wszystko wyszło idealnie. Trzęsące się ręce, załamujący się głos, brak nagłośnienia... Jednak na końcu brawa i pierwsze symboliczne nagrody dla zwycięzców, oraz decyzja o tym, aby zająć się tym na poważnie.


Mijały tygodnie, miesiące, lata... Organizowaliśmy coraz więcej quizów w różnych zakątkach Polski. Z roku na rok rzesza quizowych fanów powiększała się. Kolejne rekrutacje, kolejni  inspirujący prowadzący, którzy zostawali z nami na dłużej. Od jednoosobowej działalności w małym mieszkaniu urośliśmy do dwunastoosobowego zespołu stacjonarnego i ponad 100 osób, które w całej Polsce prowadzą nasze quizy. Do tego, w 2019 roku wprowadziliśmy na rynek nową grę o tematyce kryminalnej - PubCrime, która już zebrała rzeszę wiernych fanów w kilkunastu miastach Polski.

h4769bff124d3a8e.png

Nasi prowadzący


Smutna wiadomość...

13 marca, w godzinach wieczornych, dochodzą do nas informacje z mediów, o zamknięciu pubów, restauracji i innych punktów gastronomicznych. Z powodu epidemii koronawirusa i braku możliwości spotkań zawiesiliśmy prowadzenie naszych gier. Nie mogliśmy w to uwierzyć. Przecież w każdym miesiącu kilkanaście tysięcy osób w całej Polsce spędzało wspólnie czas przy naszych grach. Z dnia na dzień prowadzący, którzy bawili i edukowali Polaków stracili możliwość przeprowadzania naszych gier, co wiąże się również często z utratą środków do życia.


Co dalej? W pewnym momencie pojawił się pomysł tej zbiórki. Zbiórki jako pomoc dla ratowania firmy i wsparcie kilkudziesięcioosobowego zespołu.

x3635f10ed73f9fd.pngOd samego początku ideę firmy stanowiły trzy wartości:

1. Wiedza – chcieliśmy, żeby nasze gry edukowały, żeby ludzie dowiadywali się czegoś nowego

2. Relacje – żeby nasze gry były pretekstem do przyjacielskich czy rodzinnych spotkań

3. Rozrywka – aby podczas tych spotkań dobrze się bawić


W bonusie dostaliśmy coś więcej... Niesamowite historie.

Wspólnie mieliśmy okazję kibicować uczestnikom naszych gier, którzy wygrywali nagrody w takich teleturniejach jak 1 z 10, Milionerzy czy Va Banque. Quizowicze z własnej inicjatywy wspierali liczne akcje charytatywne, i nie tylko, w które też chętnie jako firma się angażowaliśmy. 

Na jednym z quizów gracze stworzyli skarbonkę weselną dla nowożeńców, którzy są naszymi stałymi quizowiczami! Często kilka zespołów łączy siły i tworzy jedną drużynę, dzięki czemu nie raz nasi gracze nawiązali nowe znajomości, uczyli się od siebie i bawili wspólnie do późnych godzin, często z naszymi prowadzącymi. ;)

k73dc66dca9c1fa1.png


Chcemy działać dalej, chcemy dalej bawić, uczyć i sprawiać, że ludzie się uśmiechają.  Pomóż nam w tym.


Środki uzyskane z tej zbiórki zostaną rozdysponowane na dwie równe części, gdzie jedna z nich powędruje do zespołu i będzie podzielona po równo na każdego z jego członków. Natomiast druga połowa przeznaczona będzie utrzymanie firmy i pokrycie kosztów stałych.

k3fa66aa5f6fbea0.pngByć może się nie znamy...

Być może o nas nie słyszałaś/nie słyszałeś. Nigdy nie grałeś z nami w kultowy PubQuiz lub tajemniczy PubCrime. Być może nie jesteś jednym z członków lub członkiń tysięcy drużyn, które uczestniczą w naszych grach w całej Polsce. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, stąd poniżej kilka liczb o nas:


c4ef94fcfc90cd36.png


Za wsparcie odwdzięczamy się nagrodami. Wybierz coś dla siebie lub swojej firmy. Może też któraś z nich nada się jako prezent dla kogoś bliskiego?


Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę! Mamy nadzieję, że epidemia zakończy się jak najszybciej i już wkrótce ponownie wszyscy spotkamy się na naszych grach w całej Polsce.


W czasie zbiórki będziemy relacjonowali jej przebieg. Tutaj znajdziesz wszelkie potrzebne informacje:

Wydarzenie zbiórki na Facebooku


Złapiesz nas również tutaj:

www.pubquiz.pl

www.pubcrime.pl

Fanpage PubQuiz

Fanpage PubCrimeTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 19

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Daję piątkę i zbijam piątkę!
Piąteczka dla Ciebie od całego zespołu! Podziękujemy za Twoje wsparcie na stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.
5 zł

Kupione 10

Zakończona
Inne
Twoje wymarzone pytanie na PubQuizie Online
Czekasz na swoje upragnione pytanie na quizie? Teraz jest na to szansa - wykorzystamy je w jednym z naszych quizów #HomeEdition. Wspomnimy wówczas ocz...
50 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Koszulka z logiem PubQuiz lub PubCrime
Noś w domu, a gdy sytuacja się poprawi weź ją na nasze rozgrywki!Koszulka zostanie wysłana do Ciebie najpóźniej 31.05.20r. W wiadomości dla organizato...
100 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
Zestaw PubQuizowy (kubek + opaska na rekę + torba)
Kawa i herbata z tego kubka smakują wyśmienicie - serio! A gdy idziesz z taką torbą na zakupy, to Pani w kasie sama zadaje Tobie pytania z wiedzy ogól...
120 zł

Kupione 7 z 15

Zakończona
Inne
[DLA FIRM] - Partner wspierający
Podziękujemy Twojej firmie oraz umieścimy jej logo na naszej stronie internetowej oraz profilach w social media. 
150 zł

Kupione 2

Zakończona

Wpłaty 83

 
Dane ukryte
500 zł
MW
Marek Werfel
250 zł
KI
200 zł
DF
Dawid Furdyna
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ZD
Zdupydomordyzaury
DP
Damian
150 zł
IC
Iwona Czerska
130 zł
MP
Michał Pająkowski
120 zł
PK
Paweł Kuropatwa
120 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków