Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Daję piątkę i zbijam piątkę!

  Piąteczka dla Ciebie od całego zespołu! Podziękujemy za Twoje wsparcie na stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.

 • Voucher na PubQuiz lub PubCrime po epidemii (dla jednej osoby)

  Wspomóż nas już teraz, a gdy wrócimy do lokali, wbijaj na wybraną rozgrywkę!


  Voucher możesz wykorzystać jednorazowo w dowolnym lokalu w którym organizowane będą rozgrywki w okresie 90 dni od powrotu quizów do lokali gastronomicznych. Napisz w wiadomości dla organizatora czy wybieracie się na PubQuiz czy na PubCrime.

 • Wirtualny uścisk dłoni od szefa, bo inaczej nie wolno ;)

  Szef opublikuje video z podziękowaniem dla Twojej osoby. Tylko nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska, albo chociaż ksywki!

 • Voucher na PubQuiz lub PubCrime po epidemii (dla drużyny 3 osobowej)

  Tęsknisz za naszymi rozgrywkami? Zaproś swoich znajomych już teraz i wspólnie wyczekujcie powrotów do lokali. Możesz zabrać, prócz siebie, jeszcze 2 osoby!

  Voucher możesz wykorzystać jednorazowo w dowolnym lokalu w którym organizowane będą rozgrywki w okresie 90 dni od powrotu quizów do lokali gastronomicznych. Napisz w wiadomości dla organizatora czy wybieracie się na PubQuiz czy na PubCrime.

 • Twoje wymarzone pytanie na PubQuizie Online

  Czekasz na swoje upragnione pytanie na quizie? Teraz jest na to szansa - wykorzystamy je w jednym z naszych quizów #HomeEdition. Wspomnimy wówczas oczywiście o autorze :)

  *Napisz je w wiadomości dla organizatora wraz z proponowanymi odpowiedziami A,B,C. Możesz też przemyśleć swoje idealne pytanie i podesłać je później.

 • Voucher na PubQuiz lub PubCrime po epidemii (dla drużyny 6 osobowej)

  Tęsknisz za naszymi rozgrywkami? Zaproś swoich znajomych już teraz i wspólnie wyczekujcie powrotów do lokali. Możesz zabrać, prócz siebie, jeszcze 5 osób!

  Voucher możesz wykorzystać jednorazowo w dowolnym lokalu w którym organizowane będą rozgrywki w okresie 90 dni od powrotu quizów do lokali gastronomicznych. Napisz w wiadomości dla organizatora czy wybieracie się na PubQuiz czy na PubCrime.

 • Voucher na PubQuiz lub PubCrime po epidemii (dla drużyny 10 osobowej)

  Tęsknisz za naszymi rozgrywkami? Zaproś swoich znajomych już teraz i wspólnie wyczekujcie powrotów do lokali. Możesz zabrać, prócz siebie, jeszcze 9 osób!

  Voucher możesz wykorzystać jednorazowo w dowolnym lokalu w którym organizowane będą rozgrywki w okresie 90 dni od powrotu quizów do lokali gastronomicznych. Napisz w wiadomości dla organizatora czy wybieracie się na PubQuiz czy na PubCrime.

 • Koszulka z logiem PubQuiz lub PubCrime

  Noś w domu, a gdy sytuacja się poprawi weź ją na nasze rozgrywki!

  Koszulka zostanie wysłana do Ciebie najpóźniej 31.05.20r. W wiadomości dla organizatora podaj preferowany model (PQ czy PC), płeć, rozmiar oraz adres do wysyłki. Grafika jest poglądowa - rzeczywisty wygląd koszulki może się nieznacznie różnić.

  Koszulka z logiem PubQuiz lub PubCrime
 • Zestaw PubQuizowy (kubek + opaska na rekę + torba)

  Kawa i herbata z tego kubka smakują wyśmienicie - serio! A gdy idziesz z taką torbą na zakupy, to Pani w kasie sama zadaje Tobie pytania z wiedzy ogólnej ;)

  Zestaw zostanie wysłany do Ciebie najpóźniej do 31.05.20r. W wiadomości dla organizatora podaj adres do wysyłki.

  Zestaw PubQuizowy (kubek + opaska na rekę + torba)
 • [DLA FIRM] - Partner wspierający

  Podziękujemy Twojej firmie oraz umieścimy jej logo na naszej stronie internetowej oraz profilach w social media. 

 • Współtworzenie scenariusza do PubCrime

  Jesteśmy przekonani, że masz w głowie pomysł na idealnie mroczny scenariusz do naszych rozgrywek. Zarzuć pomysł i podczas 30-minutowej rozmowy z naszym twórcą scenariuszy ustalcie wizję, która będzie wykorzystana w jednym z PubCrime'ów.

  Realizacja nagrody (rozmowa) będzie możliwa do 31.08.20r.

 • Współprowadzenie PubQuizu - zostań prowadzącym!

  Wciel się w rolę prowadzącego i poprowadź jeden z naszych quizów. Możesz wybrać, czy ma być to #HomeEdition w wersji online, czy jeden ze stacjonarnych quizów po zakończeniu epidemii.

  W wersji stacjonarnej realizacja nagrody będzie możliwa tylko w lokalach, w których będą odbywały się rozgrywki i musi zostać zrealizowana w okresie 90 dni od powrotu PubQuizów do lokali gastronomicznych.


 • PubQuiz lub PubCrime na dedykowanej imprezie online (np. urodziny)

  Wybierz preferowaną rozgrywkę i zorganizuj ją na dowolnej imprezie. Mogą to być na przykład Twoje urodziny, imieniny lub inna okazja. Wydarzenie odbędzie się online i będzie przez nas w pełni zaaranżowane. Zapewniamy gotowy zestaw pytań oraz jednego z naszych świetnych prowadzących!

  A może sprezentujesz komuś takie wydarzenie? :)

  Realizacja eventu musi odbyć się maksymalnie 20.12.20r. [Niżej znajdziesz także wariant stacjonarny]

 • [DLA FIRM] Pytanie o Twoją firmę w trakcie PubQuizu #HomeEdition

  Zapoznamy uczestników quizu z Twoją firmą, uprzedzając ich, że jedno z pytań będzie jej dotyczyło. Zbuduj rozpoznawalność - być może to będzie źródło jednego z leadów?

 • [DLA FIRM] Przeprowadzenie gry online - format standardowy

  Takie mamy czasy, że musimy integrować się przez Internet, także w gronie pracowników. Proponujemy przeprowadzenie dla Twojego zespołu PubQuizu lub PubCrime'u, podczas którego uczestnicy będą rywalizować drużynowo. Pytania, prowadzący, narzędzie do transmisji - wszystko to jest po naszej stronie :)

  Realizacja eventu musi odbyć się maksymalnie 30.09.20r.

 • PubQuiz lub PubCrime na dedykowanej imprezie (offline, po epidemii)

  A co powiesz na PubQuiz lub PubCrime na Twoich urodzinach lub podczas innej, dowolnej okazji? Wydarzenie odbędzie się np. w jednym z lokali gastronomicznych i będzie przez nas w pełni zaaranżowane. Możesz liczyć na naszego prowadzącego i gotowy zestaw pytań - wszystko specjalnie dla Ciebie!

  Możesz też sprezentować taką rozgrywkę bliskiej osobie :)

  Realizacja eventu musi odbyć się maksymalnie 31.12.20r.

 • [DLA FIRM] Patron PubQuizu lub PubCrime'u w wersji #HomeEdition

  Twoja firma obejmie patronatem jeden z PubQuizów lub PubCrime'ów w formie online. Odpowiednio zostanie ona wypromowana i z pewnością zostanie w pamięci uczestników rozgrywki. Dogramy szczegóły - ogranicza nas tylko kreatywność :)

 • [DLA FIRM] - Dedykowany PubQuiz lub PubCrime (offline lub online)

  To będzie integracja, jakiej Twoi pracownicy jeszcze nie doświadczyli :) Wybierz, czy ma być to forma internetowa czy też stacjonarna po epidemii. Możemy w pełni dostosować kategorie i pytania (PubQuiz) lub scenariusz (PubCrime) pod Twoją firmę - nie ma tutaj właściwie żadnych granic.

  Wydarzenie musi odbyć się maksymalnie 30.09.20r.

 • [DLA FIRM] - Partner strategiczny

  Twoja firma zostanie partnerem strategicznym jednej z naszych marek w sezonie 2020/2021. Będzie widoczna na wszelkich materiałach graficznych, zarówno na wydarzeniach stacjonarnych, jak i online. Odpowiednio ją wypromujemy! Pamiętaj, że nasze rozgrywki obecne są w ponad 100 lokalach w całej Polsce, tydzień w tydzień :) Gdyby potrzebne były szczegóły - skontaktuj się z nami.

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij