id: 9s4db3

Remont i wyposażenie sali zabaw dla dzieci

Remont i wyposażenie sali zabaw dla dzieci

Nasi użytkownicy założyli 1 147 436 zrzutek i zebrali 1 195 231 324 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

ZAPRASZAMY CIĘ DO WSPARCIA NASZEGO NOWEGO PROJEKTU !


KIM JESTEŚMY?

Stowarzyszenie "Przyjaciele Króla" to grupa Przyjaciół, która postanowiła stworzyć w Nowym Tomyślu nowe miejsce przyjazne dla Wszystkich Dzieci i ich Rodziców! Od lat zaangażowani jesteśmy jako wolontariusze przy różnych ciekawych projektach, w szczególności na rzecz Dzieci i Rodzin, dlatego i tym razem bardzo chcemy, aby nowa inicjatywa nie była przedsięwzięciem czysto komercyjnym. Stąd pomysł na publiczną zbiórkę na dostosowanie wynajętego przez nas lokalu, który już wkrótce chcemy udostępnić jako salę zabaw dla Dzieci i Rodziców.


WIZJA

W naszych głowach ten projekt powstał wiele lat temu, ale to właśnie teraz, na przekór okolicznościom gospodarczym (a może dzięki nim) chcemy zaproponować wyjątkowe miejsce, w którym znajdziecie różne formy zabaw i innych aktywności, dzięki którym Dzieci docenią przede wszystkim interakcje i relacje z rówieśnikami. Dając swoje zaangażowanie, spodziewamy się wnieść radość, energię i poczucie akceptacji każdej osobie korzystającej z naszego obiektu.


LOKAL

Mamy już lokal, w którym chcemy prowadzić działalność i jest to miejsce wyjątkowe. Jeśli jesteś osobą bardzo młodą, pamiętasz to miejsce jako sklep chiński, ale dla dzisiejszych Rodziców i Dziadków to przede wszystkim wspomnienie o nowotomyskim kinie, które było dla nas niczym okno na świat. Teraz chcemy stworzyć tu niepowtarzalny klimat dla rodzinnego spędzania czasu.


ZBIÓRKA

Naszym celem jest zebranie kwoty 100.000 zł (sto tysięcy złotych), które zamierzamy w pierwszym etapie zainwestować w remont oraz wyposażenie sporego tudzież obiektu. Jak wspomniałem, od lat jesteśmy wolontariuszami, ale tym razem nie unikniemy prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego powołaliśmy i zarejestrowaliśmy w sądzie Stowarzyszenie. To oznacza, że jesteśmy organizacją, która nie jest nastawiona na zysk, ale mamy oczywiście nadzieję, że docelowo nasz projekt będzie mógł się samofinansować. Jest to dla nas duże wyzwanie i póki co stać nas na bieżące opłacanie kosztu wynajmu lokalu i niewielkie remonty, ale liczymy, że na różne sposoby pozyskując wsparcie, będziemy mogli przygotować obiekt, by mógł zostać uruchomiony w pierwszych miesiącach 2023 roku. Zatem, nim zaprosimy wszystkich w nasze gościnne progi, pozyskany lokal wymaga prac dostosowawczych i zakupu wyposażenia, o czym poniżej.


PLANY REMONTOWE I WYPOSAŻENIE:

• przeprowadzenie niezbędnych remontów w obiekcie, w tym węzła sanitarnego, odmalowanie ścian i sufitów, zakup wykładziny przemysłowej, montaż oświetlenia, itd.;

• zaprojektowanie sali zabaw i pozyskanie jej wyposażenia, w tym konstrukcji typu „małpi gaj” oraz innych elementów wyposażenia;

• zaprojektowanie małej kawiarenki oraz jej umeblowanie.


NAJPILNIEJSZE POTRZEBY:

• farby do ścian i sufitów,

• ceramikę do sanitariatów,

• wyposażenie sanitariatów,

• wykładzinę w ilości ok. 350 m2,

• umeblowanie,

• urządzenia do sali zabaw.


ZACHĘTA

Jak wspomniałem, pragniemy angażować się w projekt głównie na zasadzie wolontariatu, ale by wprowadzić go w życie, bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia! Jeśli możesz i chcesz zaangażować się w powodzenie projektu, to zapraszamy do kontaktu lub dokonywania wpłat na rachunek Stowarzyszenia udostępniony przez na zrzutka.pl. Za każdą wpłatę z góry pięknie dziękujemy! Wszystkich naszych Patronów z radością zaprosimy na otwarcie sali zabaw !


W imieniu Inicjatorów Projektu,

Marek Nyćkowiak

509-705-009

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 112

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków