id: 9ssrc2

"Chcę być najlepsza!" -Wiktoria, 15-letnia crossfitterka

"Chcę być najlepsza!" -Wiktoria, 15-letnia crossfitterka

Nasi użytkownicy założyli 1 187 024 zrzutki i zebrali 1 247 985 832 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam na imię Radek i jestem właścicielem klubu crossfitowego z Koszalina, Lumberjacks Cross Garage - chciałbym Wam opowiedzieć o pewnej wyjątkowej osobie...


Każdy z nas ma marzenia, right?


Nieco ponad dwa lata temu trafiła do mnie zbuntowana 12-latka, Wiktoria. Przez pierwszy okres tylko bawiliśmy się w crossfit [CrossFit - system treningowy łączący elementy treningu siłowego, gimnastyki i ćwiczeń kondycyjnych, wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych], ale ciągle jej się bacznie przyglądałem z boku. Wiktoria nieśmiało rywalizowała ze starszymi od siebie, brała udział w lokalnych zawodach. Aż przyszedł moment w zeszłe wakacje, gdy siedliśmy w naszym klubie i porozmawialiśmy poważnie. Powiedziałem: "Wiktoria, masz warunki, jesteś dobra w tym co robisz, sprawia Tobie to radość. Czy chcesz się zobowiązać do poważniejszych treningów? Będzie ciężko, będziesz miała wątpliwości, będzie pot, krew i łzy. Będziesz miała 5, a nawet 6 lub 7 treningów w tygodniu. Gdzie widzisz siebie za rok/dwa/pięć?" Wiktoria odpowiedziała: "Chcę być najlepsza!"


hf36b364a66a4c49.jpeg


Ciężka praca przynosi efekty.


To co stało się później to przykład sumiennej pracy i skupieniu się na zadaniu. Przepracowaliśmy solidnie całe wakacje, we wrześniu przyszedł pierwszy sprawdzian - Wiktoria wygrała swoją kategorię w zawodach Wejher Cross Games 2019. Kolejnym sprawdzianem były eliminacje do CrossFit Games 2020 - Wiktoria zajęła 2. miejsce w Polsce w kategorii dziewczynek 14-15 lat. Po tych eliminacjach skupiliśmy się na zbudowaniu solidnego fundamentu siłowego pod kolejne wyzwania...


qdd1cd3ddade35be.jpeg


Wyjątkowa 15-latka.


Wiktoria oprócz pasji do crossfitu, świetnie sobie radzi poza nim. Trafiła do nowej szkoły, gdzie osiągnęła najwyższą średnią w klasie! Do tego rozpoczęła swoją pierwszą pracę - na recepcji u nas w Klubie! Co więcej - wszystkie zarobione pieniądze odkłada, zamiast wydawać na głupoty. Do tego bierze udział w szkoleniach, bo chce za jakiś czas poprowadzić zajęcia. Czy Ty w jej wieku potrafiłeś tak pogodzić sport na wysokim poziomie, naukę i jeszcze znaleźć czas na pracę?


a525fdbf34c30b34.jpeg


Plany, plany, plany.


W zeszły weekend otrzymaliśmy informację, że Wiktoria zakwalifikowała się do międzynarodowych zawodów w Holandii - Dutch Throwdown 2020 (i to z 2. miejsca!). Start zawodów - koniec marca. W marcu eliminacje do największych zawodów w crossficie dla nastolatków - The Comp na hiszpańskiej Majorce. Także w marcu kolejny etap eliminacji do CrossFit Games 2020. Później kolejne starty.


lf08ad691143a407.jpeg


Zrzutka - wspomożesz młodą zawodniczkę?


Wszystkie starty wiążą się z dość dużymi wydatkami. Każde eliminacje to koszt kilkudziesięciu euro, nie mówiąc o wyjazdach na zawody. Najbliższy wyjazd do Holandii, gdzie Wiktoria jedzie bić się o zwycięstwo to odległość 1000 km w jedną stronę! Do tego koszty związane z programowaniem treningowym, strojem, obuwiem, suplementacją, odżywianiem, dojazdem itd... Wiktorii oczywiście pomagają rodzice, ale ona chce być niezależna (wszystkie odłożone pieniądze trzyma na starty w zawodach), na tyle ile da radę!

Jeżeli chcesz wspomóc rozwój tej wyjątkowej nastolatki - wpłać coś na zrzutce! Każda złotówka się będzie liczyła, a Wiktoria obiecuje, że da z siebie wszystko, zarówno na treningach, jak i później na zawodach.

Wszyscy, którzy wpłacą cokolwiek na zrzutce i podpiszą się imieniem/ksywką - Wasze imię wyląduje na specjalnej koszulce, w której Wiktoria wystartuje na zawodach!


p11cb686223422b9.jpeg


Dziękuję i liczę na wasze wsparcie!

Trener Wiktorii - Radek


Ps. Szczególne podziękowania dla naszego kolegi z boxa Kamil Lipiec Photography za wspaniałe zdjęcia!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 60

CM
CiotKa MarLena & Arni :)
500 zł
MG
Marcin Gałka
500 zł
LK
Lucyna Kamieniarz
200 zł
LK
Leszek Kamieniarz
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
CN
Ciotka Natka
100 zł
MS
Gabson
100 zł
AS
100 zł
PA
Paweł
100 zł
MH
Marcin Hamala
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!