id: 9t4p5r

Przebudowa portalu FilmMusic.pl

Przebudowa portalu FilmMusic.pl

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 167 484 zrzutki i zebrali 1 215 110 697 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

FilmMusic.pl – największy i najprężniej działający portal o muzyce filmowej w Polsce, a także jeden z nielicznych tego typu na całym świecie, wchodzi na nowy etap rozwoju. Już wkrótce Wasze ulubione źródło informacji o soundtrackach ma zyskać zupełnie nowe oblicze, dzięki gruntownej modernizacji i przebudowie całej strony. Wszystko to, aby znacząco podnieść jakość oferowanych dla Was treści oraz ułatwić korzystanie z udostępnionych czytelnikom dóbr. Od pełnego sukcesu dzieli nas już naprawdę niewiele - lecz w tym celu potrzebujemy Waszej pomocy! Jako organizacja non-profit niestety nie dysponujemy pełnymi funduszami na realizację naszych planów – ale wiemy, że z Waszym wsparciem nam się uda.


CZYM JEST FILMMUSIC.PL?


Poruszając się po polskiej części internetu, nie sposób znaleźć drugi portal na miarę FilmMusic.pl. Przez ponad 16 lat działalności opublikowaliśmy ponad 3000 (!) recenzji ścieżek dźwiękowych, a także liczne artykuły tematyczne, newsy oraz wywiady z uwielbianymi twórcami. Co wyróżnia nas od innych, to dbałość o różnorodność treści, objawiającą się nie tylko w recenzjach bieżących kinowych hitów, ale także w promowaniu mało znanych perełek gatunku. Jako fascynaci muzyki filmowej jak mało kto zdajemy sobie sprawę, że jej piękno tkwi nie tylko w pompatycznych nutach z Gwiezdnych wojen albo filmów Marvela, ale także w kinie niszowym, w artystycznych produkcjach mniej znanych artystów, których dokonania są równie wartościowe.


Dlatego na naszej stronie ujrzycie pełen przekrój muzyki filmowej, takiej jaką kochamy wszyscy – od hitów Johna Williamsa, Hansa Zimmera czy Ennio Morricone, przez europejskie produkcje znaczone nutami Bruno Coulais, Michała Lorenca czy Zbigniewa Preisnera, aż po najróżniejsze zagraniczne ciekawostki, włączywszy bogatą bazę japońskich kompozytorów. Staramy się, aby nasza strona niosła także wartość edukacyjną, stąd nie brak u nas starych klasyków i kompozytorów Złotej Ery, z Miklósem Rózsą czy Alfredem Newmanem na czele.


EVENTY I WYWIADY


Muzyka filmowa koncertami stoi, a nasza redakcja robi wszystko, co w jej mocy, aby informować Was o wszystkich nadchodzących wydarzeniach. Na naszym portalu znajdziecie obszerne relacje i opinie na temat Waszych ulubionych eventów, włączywszy


Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie | Koncerty z serii „Muzyka Filmowa” | A Tribute to John Williams - Relacja z koncertu w Wiener Musikverein | Koncert Ramina Djawadiego z „Grą o tron” w Berlinie | Wrocławski Jazztopad


Przy okazji podobnych wydarzeń, dostarczamy Wam wywiadów z uwielbianymi przez Was twórcami.


Hans Zimmer | Craig Armstrong | Olafur Arnalds | Terence Blanchard | Jan A.P. Kaczmarek | Sandro Ruscio | Paul Anthony Romero


To tylko niektóre z nazwisk, które pojawiają się na naszej stronie.


SPOŁECZNOŚĆ


Wreszcie, FilmMusic.pl to przede wszystkim ludzie. Nasz portal i forum skupia 1500 użytkowników, którzy wspólnie dzielą się swoją pasją. Dodatkowo, nasi członkowie moderują także największą polską grupę o muzyce filmowej na Facebooku. Redakcja FilmMusic.pl, jako zorganizowana przez ludzi dla ludzi, od samego początku 16-letniej funkcjonowania działała jako organizacja non-profit. Jesteśmy grupą szczerych fascynatów i cała działalność strony jest finansowana niemal wyłącznie ze środków własnych. Choć na pewnym etapie funkcjonowania dopuściliśmy możliwość pozyskiwania drobnych funduszy za pomocą reklam automatycznych, to jednak są to środki, które nie wystarczają nawet na podstawowe usługi hostingowe. Przez cały ten czas utrzymywaliśmy stronę na własną rękę i nigdy nie prosiliśmy nikogo o pomoc.


Zdajemy jednak sobie sprawę, iż portal w obecnym stanie działa na przestarzałym kodzie, przysparza wielu problemów technicznych i zarówno konstrukcyjnie, jak i wizualnie nie należy, delikatnie rzecz ujmując, do przystępnych. Najwyższy czas to zmienić. Niestety ambitne plany wiążą się także z istotnymi kosztami. Choć w dużej mierze postanowiliśmy ponieść je na własną rękę, wiemy jednak, że nie będzie to wystarczające. Dlatego po raz pierwszy w historii portalu zwracamy się do czytelników z prośbą o pomoc.

 

Zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie w finansowaniu przebudowy portalu, abyśmy jeszcze sprawniej i efektywniej docierali do Was z informacjami dotyczącymi muzyki filmowej. Naszym celem jest nie tylko graficzne odświeżenie wyglądu strony, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności, zwiększenie możliwości przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi platformami komunikacyjnymi – w tym z mediami społecznościami, w jakich możecie nas odnaleźć:


Instagram

FacebookDzięki Waszej pomocy strona FilmMusic.pl uzyska nową, przejrzystą i przyjazną dla czytelnika szatę graficzną. Ale to nie wszystko. Dzięki temu wsparciu będziemy też mogli zainwestować w lepsze zaplecze techniczne do nagrywania wywiadów i audycji. Nie wspominając o zabezpieczeniu środków na realizowanie kolejnych konkursów, gdzie miłośnicy muzyki filmowej mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

 

Nie prosimy o wsparcie dla siebie, tylko dla idei, jaka od samego początku przyświeca działalności portalu FilmMusic.pl. Idei promowania i szerzenia wiedzy na temat muzyki filmowej oraz dostarczania wartościowych treści dla czytelników - czyli dla Was.

 

W tym celu na portalu zrzutka.pl otwieramy publiczną zbiórkę, która potrwa przez najbliższe dwa miesiące. Cel jest jeden – uzbierać 8000 złotych na kompletną przebudowę portalu FilmMusic.pl. Jeżeli zmobilizujemy się wspólnymi siłami, to z pewnością zostanie on osiągnięty.


Liczymy na Waszą pomoc i z góry dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą kwotę!

 

Z pozdrowieniami i serdecznymi podziękowaniami,

Redakcja FilmMusic.plTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 42

PA
panor
300 zł
ML
Mateusz Lyska
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
RR
Radosław Rozbicki
180 zł
 
Dane ukryte
150 zł
JZ
hp_gof
150 zł
 
Dane ukryte
130 zł
JL
Jacek Lubinski
100 zł
BT
Bartek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!