id: 9t52ug

Druga edycja Lyski Rock Festival

Druga edycja Lyski Rock Festival

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 457 zrzutek i zebrali 1 161 494 720 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!


Nie ukrywamy, że to chyba jeden z trudniejszych tekstów jakie przyszło nam pisać. Dwa lata bardzo trudnej sytuacji covidowej dla samorządów, gmin, powiatów, miast i nawet metropolii zrobiło swoje. Najbardziej chyba na tym ucierpiały budżety na kulturę i sport.


Gmina Lyski też oczywiście do tych „beneficjentów” problemów finansowych się zalicza. Myśleliśmy jednak, że wrócimy na w miarę normalną drogę odbudowywania kultury, ale jednak ten rok zapowiada się znowu pokiereszowany faktem, że wszystko jest ważniejsze od rozrywki. To prawda. Wiemy. Niemniej fakt jest jeden:


Sytuacja jest na tyle trudna, że nie możemy brać pod uwagę kolejnego przekładania na 2023 rok, drugiej edycji Lyski Rock Festiwal. Nie ma co się oszukiwać. Już nie damy rady kolejny raz się łudzić, że może w kolejnym roku. Decyzja zapadła. Albo uda się w 2022 albo historia na zawsze zamknie prawie dwudziestoletni temat Magii Rocka, a potem Lyski Rock Festiwal. Przez te wszystkie lata, na deskach naszej sceny gościli najlepsi polscy artyści szeroko rozumianej sceny rockowej, tacy jak IRA, Dżem, Nocny Kochanek, Budka Suflera, Kukiz i Piersi, Lady Pank, Chylińska, Coma, Vader, Acid Drinkers i wielu wielu inncyh. Gmina dysponuje coraz mniejszym budżetem - co jest logiczne, sponsorów praktycznie nie ma, więc zostaje nam jedno wyjście.


Jedyną szansą na zorganizowanie tego w tym roku jest Wasza pomoc. Postanowiliśmy zorganizować „zrzutkę”. Damy sobie czas do lutego. Jest Was tu prawie 4 tysiące obserwujących fanpage na Facebooku i kolejne kilka tysięcy stałych bywalców naszego festiwalu. Istnieje więć szansa, że z Waszą pomocą umożliwimy Gminie i organizatorom dołożyć choć maleńką cegiełkę do tego, żeby Lyski Rock Festiwal nie umarł. Dajmy sobie czas do końca stycznia. Jeśli licznik zacznie bić, to odwdzięczymy się Wam kolejną edycją. A plany są nie byle jakie:


t0c991dae3b96535.png

Serce nam pęka, że musimy prosić Was o pomoc, ale dla większości z Was muzyka jest jak tlen, a muzyka na żywo w Lyskach jak tlen do kwadratu. Wierzymy, że z Waszą pomocą damy radę spotkać się w ostatni piątek wakacji 2022 pod sceną, na drugiej edycji Lyski Rock Festival!

a68a0560879a48c3.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Nieograniczony wstęp na backstage festiwalu i kolacja ze sztabem dla dwóch osób!
Nagrodą jest wejście za scenę naszego festiwalu i poznanie pracy sztabu "od kuchni" - Nagrodzony oraz osoba towarzysząca będzie mogła zajrzeć we wszys...
1000 zł

Kupione 1 z 3

Zakończona

Wpłaty 127

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków