Pomóż Basi znów zatańczyć! ID: 9t7fmm

Pomóż Basi znów zatańczyć! ID: 9t7fmm

17 398 zł z 20 000 zł

86%

17 398 zł

17 398 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

20.07.2020r

145

145

wspierających
86%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 4

 • r7d4f005eaaa3916.jpegKochani!

  Serdecznie dziękujemy za wszystkie Wasze wpłaty! Dzięki WAM zebraliśmy ponad 11 tysięcy złotych! Dobro wraca - grajcie w totka!:):):)

  Pobiliśmy swoisty rekord zaangażowania, serdeczności l ludzkiej wrażliwości. Tego nie da się ani oszacować ani opisać. Baśka ma szczęście - otaczają ją ciche anioły. Dlatego dzielnie ćwiczy, nie poddaje się choć łatwo nie jest... Ostatnio Basia napisała: Kończą się nam środki na rehabilitację. Staram się nie załamywać, ale doły są częste. Jak sobie popłaczę, jest lepiej. Potem nadrabiam miną...

  To jak? Wracamy do gry? Wznawiam zbiórkę z ogromną nadzieją, że rehabilitacja i pomoc zadziała i Baśka za jakąś dłuższą chwilę naprawdę nam zatańczy:)

  Czytaj więcej
 • Rehabilitacja w koronaświecie nie jest łatwa. Ale Basia ćwiczy - nie poddaje się! I już przekazuje posty, że trzeba pomagać innym. Tylko ta ręka:( Dziękujemy za wszystkie wpłaty. Jest ich tak dużo:) To bardzo mobilizuje i dodaje sił! Kochani - dobro wraca! Dlatego mimo dziwnego czasu, miejcie najlepsze i pełne wiary Święta!

  Czytaj więcej

 • ka4983427c4ce70d.jpeg

  Czytaj więcej
 • To niesamowite! Dopiero 3 dni naszej zbiórki, a my już mamy prawie połowę zakładanej kwoty! Taki cud w czasach zarazy:):) Dziękujemy w imieniu Basi!
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pomóż Basi znów zatańczyć!

 Ostatnio Basia napisała: Kończą się nam środki na rehabilitację. Staram się nie załamywać, ale doły są częste. Jak sobie popłaczę, jest lepiej. Potem nadrabiam miną...

To jak? Wracamy do gry? Wznawiam zbiórkę z ogromną nadzieją, że rehabilitacja i pomoc zadziała i Baśka za jakąś dłuższą chwilę naprawdę nam zatańczy:)

Koniecznie zajrzyjcie do Aktualności pod zbiórką. Dzięki wielkie - dobro wraca!


HISTORIA BASI (dla tych, którzy zajrzeli tu pierwszy raz...)

W lutym w wypadku samochodowym, ucierpiały aż 3 osoby z rodziny Basi - w tym ONA, cudowna mama czworga dzieci. Złamana noga i ręka strzaskana w kilku miejscach. Basia przeszła 3 bolesne operacje w ciągu kilku dni. Werdykt lekarzy niepokojący: jeśli Basia ma odzyskać władzę w prawej ręce, potrzeba długiej i trudnej rehabilitacji. Nogą też trzeba się zająć, bo z prostego złamania zrobił się większy problem. A czas totalnie niesprzyjający – za oknem czai się koronawirus, a w domku dzieciaki też potrzebują pomocy po wypadku. Nad wszystkim stara się zapanować dzielny mąż Basi Filip – nie skarży się, ale widać, jak bardzo jest już zmęczony.

Basia, zwana przez przyjaciół Bajką, to „fajterka”. Mimo bólu dzielnie walczy. Jak sama pisze: „Jest różnie. Raz wesoło, raz płaczliwie. Goję się tak sobie…”

c8feb434e7fc8357.jpeg


 Baśka kocha tańczyć. Bardzo wierzymy, że znów zatańczy! Uwielbia też pisać ( w końcu jest redaktorem!) Ale jak to robić, gdy grozi jej niedowład najważniejszej PRAWEJ RĘKI? Dlatego zbieramy na rehabilitację dla Basi i pomoc jej rodzinie. Każdy grosz się liczy!

Pomóż, by Basia znów zatańczyła i... napisała najpiękniejszą historię swego życia!


Wpłacający145

P
Paweł Wieremiejczuk
2 000 zł
P
Paweł i Jola
1 000 zł
M
Michał
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
JR
Janusz Romaniak
500 zł
R
Rafał
500 zł
EI
Ewa i Tomasz Kujawa
500 zł
AI
Agnieszka i Marcin
500 zł
J
Jola i Paweł
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 318 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?