id: 9t7fmm

Pomóż Basi znów zatańczyć!

Pomóż Basi znów zatańczyć!

Nasi użytkownicy założyli 1 065 888 zrzutek i zebrali 1 160 449 682 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • r7d4f005eaaa3916.jpegKochani!

  Serdecznie dziękujemy za wszystkie Wasze wpłaty! Dzięki WAM zebraliśmy ponad 11 tysięcy złotych! Dobro wraca - grajcie w totka!:):):)

  Pobiliśmy swoisty rekord zaangażowania, serdeczności l ludzkiej wrażliwości. Tego nie da się ani oszacować ani opisać. Baśka ma szczęście - otaczają ją ciche anioły. Dlatego dzielnie ćwiczy, nie poddaje się choć łatwo nie jest... Ostatnio Basia napisała: Kończą się nam środki na rehabilitację. Staram się nie załamywać, ale doły są częste. Jak sobie popłaczę, jest lepiej. Potem nadrabiam miną...

  To jak? Wracamy do gry? Wznawiam zbiórkę z ogromną nadzieją, że rehabilitacja i pomoc zadziała i Baśka za jakąś dłuższą chwilę naprawdę nam zatańczy:)

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż Basi znów zatańczyć!

 Ostatnio Basia napisała: Kończą się nam środki na rehabilitację. Staram się nie załamywać, ale doły są częste. Jak sobie popłaczę, jest lepiej. Potem nadrabiam miną...

To jak? Wracamy do gry? Wznawiam zbiórkę z ogromną nadzieją, że rehabilitacja i pomoc zadziała i Baśka za jakąś dłuższą chwilę naprawdę nam zatańczy:)

Koniecznie zajrzyjcie do Aktualności pod zbiórką. Dzięki wielkie - dobro wraca!


HISTORIA BASI (dla tych, którzy zajrzeli tu pierwszy raz...)

W lutym w wypadku samochodowym, ucierpiały aż 3 osoby z rodziny Basi - w tym ONA, cudowna mama czworga dzieci. Złamana noga i ręka strzaskana w kilku miejscach. Basia przeszła 3 bolesne operacje w ciągu kilku dni. Werdykt lekarzy niepokojący: jeśli Basia ma odzyskać władzę w prawej ręce, potrzeba długiej i trudnej rehabilitacji. Nogą też trzeba się zająć, bo z prostego złamania zrobił się większy problem. A czas totalnie niesprzyjający – za oknem czai się koronawirus, a w domku dzieciaki też potrzebują pomocy po wypadku. Nad wszystkim stara się zapanować dzielny mąż Basi Filip – nie skarży się, ale widać, jak bardzo jest już zmęczony.

Basia, zwana przez przyjaciół Bajką, to „fajterka”. Mimo bólu dzielnie walczy. Jak sama pisze: „Jest różnie. Raz wesoło, raz płaczliwie. Goję się tak sobie…”

c8feb434e7fc8357.jpeg


 Baśka kocha tańczyć. Bardzo wierzymy, że znów zatańczy! Uwielbia też pisać ( w końcu jest redaktorem!) Ale jak to robić, gdy grozi jej niedowład najważniejszej PRAWEJ RĘKI? Dlatego zbieramy na rehabilitację dla Basi i pomoc jej rodzinie. Każdy grosz się liczy!

Pomóż, by Basia znów zatańczyła i... napisała najpiękniejszą historię swego życia!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 145

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!