Pomóż Basi znów zatańczyć! ID: 9t7fmm

9 050 zł z 10 000 zł

90%

9 050 zł

z 10 000 zł

15 dni

do końca

92

wspierających
90%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

  • Rehabilitacja w koronaświecie nie jest łatwa. Ale Basia ćwiczy - nie poddaje się! I już przekazuje posty, że trzeba pomagać innym. Tylko ta ręka:( Dziękujemy za wszystkie wpłaty. Jest ich tak dużo:) To bardzo mobilizuje i dodaje sił! Kochani - dobro wraca! Dlatego mimo dziwnego czasu, miejcie najlepsze i pełne wiary Święta!

    Czytaj więcej

  • ka4983427c4ce70d.jpeg

    Czytaj więcej
  • To niesamowite! Dopiero 3 dni naszej zbiórki, a my już mamy prawie połowę zakładanej kwoty! Taki cud w czasach zarazy:):) Dziękujemy w imieniu Basi!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pomóż Basi znów zatańczyć!

 

Oto Basia – z balu sprzed 2 miesięcy. „Tylko zrób mi zdjęcie, by widać było radosne spojrzenie” – mówiła. To był bal charytatywny, podczas którego zbieraliśmy pieniądze dla potrzebujących. Cała Baśka, zawsze uśmiechnięta i zawsze zaangażowana w różne akcje pomocowe. Kto mógłby się spodziewać, że 2 miesiące później to Baśka będzie potrzebowała pomocy?


W lutym w wypadku samochodowym, ucierpiały aż 3 osoby z rodziny Basi - w tym ONA, cudowna mama czworga dzieci. Złamana noga i ręka strzaskana w kilku miejscach. Basia przeszła 3 bolesne operacje w ciągu kilku dni. Werdykt lekarzy niepokojący: jeśli Basia ma odzyskać władzę w prawej ręce, potrzeba długiej i trudnej rehabilitacji. Nogą też trzeba się zająć, bo z prostego złamania zrobił się większy problem. A czas totalnie niesprzyjający – za oknem czai się koronawirus, a w domku dzieciaki też potrzebują pomocy po wypadku. Nad wszystkim stara się zapanować dzielny mąż Basi Filip – nie skarży się, ale widać, jak bardzo jest już zmęczony.

Basia, zwana przez przyjaciół Bajką, to „fajterka”. Mimo bólu dzielnie walczy. Jak sama pisze: „Jest różnie. Raz wesoło, raz płaczliwie. Goję się tak sobie…”


eb82a26eef04e898.jpeg

 Baśka kocha tańczyć. Widać to było na balu. Bardzo wierzymy, że znów zatańczy! Uwielbia też pisać ( w końcu jest redaktorem!) Ale jak to robić, gdy grozi jej niedowład najważniejszej PRAWEJ RĘKI? Dlatego zbieramy na rehabilitację dla Basi i pomoc jej rodzinie. Każdy grosz się liczy!

Pomóż, by Basia znów zatańczyła i... napisała najpiękniejszą historię swego życia:)!


Wpłacający92

 
Dane ukryte
500 zł
R
Rafał
500 zł
AI
Agnieszka i Marcin
500 zł
J
Jola i Paweł
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
E
Ela
250 zł
AJ
Anna Jóźwiak
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
H
Hania i Marek
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

464 375 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?