Kabaret Trzecia Strona Medalu - II ETAP Wydajmy pierwszą płytę DVD! ID: 9t7msa

Kabaret Trzecia Strona Medalu - II ETAP Wydajmy pierwszą płytę DVD! ID: 9t7msa

8 017 zł z 19 999 zł

40%

8 017 zł

8 017 zł

z 19 999 zł

zakończona

zakończona

02.04.2020r

84

84

wspierających
40%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

  • Stało się. Aktualnie zebraliśmy 6948 zł. Nagranie zarejestrowane i czeka na montaż. Koszty przekroczyły zebraną kwotę, dlatego ruszamy z drugim etapem. Dzięki za dotychczasową pomoc!
    Czytaj więcej
  • Przekroczyliśmy barierę 4000 zł. Jest pięknie a może być jeszcze lepiej. Dziękujemy Wam i prosimy o pomoc w udostępnianiu naszego projektu :)
    Czytaj więcej
  • Zbliżamy się do 2000 zł. Z tej okazji mamy dla Was skecz prosto z dużego ekranu. Udało nam się go w końcu wyłowić, to podrzucamy! ;) https://www.youtube.com/watch?v=bPftk6SQfgI
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pieniądze zebrane na naszej zrzutce posłużą nam do poniesienia niezbędnych kosztów związanych z organizacją i profesjonalnym nagraniem występu oraz produkcją i tłoczeniem naszej pierwszej płyty DVD z programem.


I etap zakończony!

Nagranie odbyło się 21.11 2019. A oto dowód!


te25fc6fd8ca6c8d.jpeg
"Kabaret Trzecia Strona Medalu? Nie znam!"

Czyli z której choinki się urwaliśmy?


Jesteśmy w pełni autorską grupą kabaretową młodego pokolenia. Powstaliśmy w 2011 roku, na terenach, gdzie nie zawiązał się żaden szerzej znany kabaret. Z racji tego prezentujemy niespotykane spojrzenie na humor i sztukę kabaretową. Aktualnie mieszkamy i działamy w Krakowie. Wszystko jednak zaczęło się na uczelni PWSW w Przemyślu, skąd startowaliśmy na pierwsze studenckie przeglądy kabaretowe. Początkowo skład grupy stanowili ludzie głębokiego Podkarpacia, terenów dalekiego Wschodu, ale jak to mówią "coś się kończy, coś się zaczyna"! W 2017 roku zmieniło się dwóch członków w składzie scenicznym, a gitarę zamieniliśmy na akordeon.

Teraz w skład grupy wchodzą ludzie z różnych części Polski, jednak trzon kabaretu pozostał niezmieniony. Stanowią go przedstawiciele Medyki, malowniczej miejscowość koło Przemyśla, nieopodal Jarosławia, leżącego za Przeworskiem obok Rzeszowa. No a Rzeszów wszyscy znają. Ciekawostka! W Medyce znajduje się przejście graniczne. Początek i koniec Polski zarazem. Zależy w którą stronę się odwrócisz. Jest z nami również człowiek ze Świniarska koło Nowego Sącza, co przy jego rzeźbie nie może być przypadkiem. No i z Chodorówki koło Białegostoku. Bliżej Suchowoli, a jeszcze bliżej Drygi. Ogólnie w którymś lesie na Podlasiu.


Na dzień dzisiejszy przed Państwem Kabaret Trzecia Strona Medalu w składzie:


9t7msa-e872f89e.png

"Gajos" Marek Gajewski


Medyka - aktualnie Kraków.

Sprawca całego zamieszania zwanego Kabaret Trzecia Strona Medalu. Tekściarz, reżyser, kabareciarz, gawędziarz, murarz, tynkarz, akrobata…


9t7msa-16bfbc1f.png

"Smyku" Wojciech Smyk


Medyka - aktualnie Kraków.

Bijący pozytywną energią na wszystkie 84 strony świata. Stworzony do rozśmieszania ludzi, ucieleśnienie artystycznego nieładu. Na scenie ulubieniec niewiast (poniżej 18 roku życia i 160 cm wzrostu). Żadna się o niego nie oprze.


9t7msa-5f46b24b.png

"Wąski" Łukasz Adamus


Świniarsko - aktualnie Kraków

Człowiek z wielkim dystansem do siebie i wokół siebie. Zawsze głodny sceny!


9t7msa-281da014.png

"Baton" Szczepan Szubzda


Chodorówka - aktualnie Katowice,

gdzie kończy pierwszy etap studiów na Akademii Muzycznej. Najlepszy muzyk w naszym kabarecie - a przynajmniej tak myśli. Jak widzisz pochodzimy wszyscy z wielkich metropolii i nie wstydzimy się tego! To prawdopodobnie o nas śpiewa pewien znany artysta w piosence o ludziach z małych miasteczek i okolic, i okolic tych okolic.


9t7msa-35c63e51.png

"Filu" Damian Filowicz


Medyka - aktualnie Kraków.

Manager, akustyk, sufity podwieszane, organizator, realizator, człowiek od pozascenicznych zadań specjalnych. Niby go nie widać, a wszędzie jest.
Więcej o nas tutaj:

https://kabarettrzeciastronamedalu.pl/

https://www.facebook.com/kabarettsm

https://www.instagram.com/kabarettsm/

https://www.youtube.com/kabarettsm


"Że wam się w ogóle chce. Mi by się nie chciało." Czyli po co to akcja?


Prawdopodobnie nas nie znasz, dlatego właśnie uruchomiliśmy ten projekt! To jeden z powodów! Chcemy dotrzeć do widza. Ten projekt jak i jego końcowy efekt może nam w tym pomóc! Kolejny to sugestie ze strony widzów, dopytujących po występach - Czy można gdzieś dostać Waszą płytę? Odpowiadamy - NIE MOŻNA! Jedyny tego powód jest taki, że jej nie ma. Właśnie dlatego dla tych dwóch osób się staramy, żeby była! Robimy to również z myślą o tych, którzy nas przez te lata działalności wspierają, oglądają i tych, którzy będą nas oglądać. A nuż trafi się jeszcze jakaś trzecia zainteresowana osoba.


Piosenka "FOCH", która wygrała konkurs o Melodyjną Nagrodę im. Artura

podczas festiwalu RYJEK 2019"Noo fajne te wasze kabarety... Ale wiesz..." Czyli dlaczego to robimy?


Wbrew pozorom działalność młodego, mało znanego kabaretu nie jest usłana kwieciem pachnącym. Mimo przeciwności, które stają na drodze młodego artysty, cały czas działamy i rozwijamy się dla publiczności! W zasadzie przez publiczność! Zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia w Waszych reakcjach na nasze występy. Jesteśmy z tego niezmiernie dumni! Spędzanie życia na oglądaniu Waszych roześmianych twarzy to dla nas bardzo motywująca perspektywa! Od początku działalności przyświeca nam jeden cel - chcemy pewnego dnia stać się kabaretem, który publiczność w kraju będzie znała, może nawet lubiła - a co najważniejsze chciała z własnej nieprzymuszonej woli oglądać! Co do samego projektu ma on nam pomóc w osiągnięciu celu. Pomóc promować naszą działalność kabaretową. Bez tego ani rusz! Do tego potrzebujemy materiałów z występów w odpowiedniej jakości. Na YouTube nie znajdziesz aktualnie zbyt wielu naszych numerów. Po zmianach w składzie stare nagrania zostały usunięte. Jak to mówią "jak Cie nie ma w Google to Cie nie ma wogle..."Co prawda w internetach jesteśmy, ale nie ma aktualnych numerów, więc pojawiła się paląca potrzeba nowego nagrania.


To właśnie Poznań stał się pierwszym wyborem do nagrania debiutanckiej płyty DVD. Dlaczego? Z Poznaniem wiążą się najlepsze wspomnienia. Odwiedzaliśmy to miasto już prawie 20 razy. Podczas Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu, czy cyklicznych imprezach kabaretowych jak PESTKA, ROJBER oraz występów autorskich. Przez ten czas poznaliśmy się na poznańskiej publiczności, która nie przestaje nas pozytywnie zaskakiwać!


Skecz "KOKS""Ja ze szwagrem takie jaja robię, że my to się nadajemy do kabaretu."

Czyli ciągle się rozwijamy!


Nie stoimy w miejscu! Dwóch z nas występuje w teatrach amatorskich. Bierzemy udział we wszelkiego rodzaju warsztatach, czy to związanych z działalnością sceniczną czy poza nią. Występujemy w całym kraju podczas festiwali i występów autorskich. Z roku na rok zbieramy coraz większe doświadczenie, aby stawać się dla Was coraz lepszymi na scenie! Dodatkowo organizujemy własną, cykliczną imprezę kabaretową wraz z innymi podmiotami młodej sceny kabaretowej! Imprezę pod nazwą Kabaretowa PrzeglądARKA, odbywającą się w krakowskim Klubie ARKA. Więcej o PrzeglądARCE tutaj:

https://kabarettrzeciastronamedalu.pl/kabaretowa-przegladarka/

https://www.facebook.com/KabaretowaPrzegladARKA/


"Czego was nie ma w telewizji?" Czyli co już osiągnęliśmy.


Przez kilka dobrych lat udziału w przeglądach i festiwalach kabaretowych w całej Polsce udało nam się zebrać całkiem pokaźną ilość nagród i wyróżnień. Lwią część stanowią te, które cieszą nas najbardziej, czyli nagrody publiczności! Najcenniejsze dla nas jest zadowolenie widza. Wbrew tytułowemu pytaniu, które często słyszymy, wzięliśmy dwukrotnie udział w realizacji telewizyjnej. Mimo to, najważniejsze osiągnięcie w naszym rozumowaniu, to roześmiane twarze w przeróżnych częściach kraju. Możemy liczyć je już w tysiącach, a nawet dziesiątkach tysięcy! Te liczby cały czas rosną! Zobacz:

https://kabarettrzeciastronamedalu.pl/o-nas/


ec6b581b4fad6529.jpeg


"Roboty byście się chycili, a nie tylko głupoty w głowie!"

Czyli dlaczego miałbyś/abyś nas wspomóc!


Ten projekt to dla nas wyzwanie, aby się sprawdzić na kolejnym polu kabaretowej działalności! Masz jedyną w swoim rodzaju okazję, która może się nie powtórzyć. Możesz wesprzeć młodych, ambitnych i zabawnych na polskiej scenie kabaretowej. Wesprzeć na krętej drodze dotarcia do szerszej publiczności, czyli między innymi do Ciebie! Czy nam to pomoże? Na pewno... Nie zaszkodzi!


Co Ty będziesz z tego miał/a?


Oprócz satysfakcji, podziękowań i nagrody, możliwe że kiedyś będziesz mógł lub mogła powiedzieć komuś: "Widzisz, gdyby nie ja to by ich nie było!" :D

Tak bardziej serio, możesz dołożyć swoją cegiełkę do tego, aby kolejny młody kabaret nie zniknął ze sceny, a wręcz odwrotnie! Możesz pomóc nam się rozwinąć, a wtedy... Nie znasz dnia ani godziny, kiedy zobaczymy się podczas występu na żywo w Twojej okolicy!


"Ooo jaja se porobili, kasę wzięli i pojechali. Taki to pożyje!" Czyli chłodna kalkulacja. Na co zbieramy? Ile to kosztuje? I dlaczego tak drogo?

Nasz projekt w liczbach:


Koszty organizacji występu. Wynajem sali z obsługą plus koszty poboczne: 5000 zł,

Koszty nagrania występu przez profesjonalną firmę na 5 kamer plus montaż: 6800 zł,

Koszty produkcji DVD z programem: 4100 zł,

Koszty scenografii do nagrania: 800 zł,

Koszty logistyczne związane wyjazdem i organizacją występu w Poznaniu: 1200 zł,

Koszty związane z produkcją i wysyłką gadżetów przeznaczonych na nagrody: 2100 zł,

Jeśli kwota zrzutki zostanie przekroczona - nie zmarnuje się. Dodatkowe fundusze pozwolą bardziej profesjonalnie zrealizować projekt!


Projekt: Kabaret Trzecia Strona Medalu

Producent: Stowarzyszenie Zostań Gwiazdą Kabaretu

Rejestracja & Montaż: Projekt Video

Partnerzy: Agencja Artystyczna Start

Nagrody dla Was!


Nagrody za wpłaty na nasz projekt realizowane będą pod koniec lub po całkowitym zakończeniu zrzutki! Z każdą z osób wpłacających skontaktujemy się i poinformujemy kiedy i jak otrzyma swoja nagrodę!

Dodatkowo wszyscy wpłacający będą uwzględnieni na nagraniu w końcowych napisach jako honorowi sponsorzy płyty! (opcja dostępna wyłącznie w I etapie projektu - do 30.11.2019). Ewentualnie na naszej stronie lub portalach społecznościowych. Wielkość czcionki w zależności od wpłaconej kwoty! ;)


Dzięki że chciało Ci się doczytać do końca! Będziemy wdzięczni za każda pomoc!


Wpłacający84

 
Dane ukryte
500 zł
D
Dave
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KG
Krystian Grodecki
25 zł
K
Karolina
35 zł
MM
Mateusz Mikołajewski
20 zł
 
Dane ukryte
4 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
A
Andżela
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

Podziękowanie na e-maila!

wybrano 14 razy

Wybieram

Wpłać 35 zł i więcej

Magnes z logo Kabaretu

wybrano 16 razy

Wybieram

Wpłać 55 zł i więcej

Nagranie podziękowań podczas występu

wybrano 8 razy

Wybieram

Wpłać 65 zł i więcej

Zdjęcie z dedykacją + podziękowania

wybrano 4 razy

Wybieram

Wpłać 75 zł i więcej

Kubek z grawerem

wybrano 6 razy

Wybieram

Wpłać 85 zł i więcej

Torba materiałowa na ramię z grafiką Kabaretu

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 95 zł i więcej

Koszulka z grafiką Kabaretu

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Płyta DVD

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 150 zł i więcej

Płyta DVD z autografami i dedykacją

wybrano 6 razy

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Dożywotnia wejściówka na występy Kabaretu Trzecia Strona Medalu

*poza imprezami zamkniętymi

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 600 zł i więcej

Kolacja z Kabaretem Trzecia Strona Medalu

* przy okazji występu bądź dla osób z okolicy Krakowa

Wybieram

Wpłać 700 zł i więcej

Flacha z Kabaretem

* czas i miejsce do uzgodnienia

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Wyjazd w trasę z Kabaretem

* warunki do uzgodnienia

Wybieram

Wpłać 4000 zł i więcej

Opcja biznesowa

Osobna zakładka na www jako sponsor/partner.Twoje logo na płycie i na plakatach prze 2 lata.

Wybieram

Wpłać 5000 zł i więcej

Występ Kabaretu Trzecia Strona Medalu

* warunki do uzgodnienia

Wybieram

Wpłać 120 zł i więcej

Honorowy bilet z miejscem VIP na nagranie występu + gratis

* Nagranie w "Scena na Piętrze" ul. Masztalarska 8 w Poznaniu* Opcja ważna do 30.09.2019 r.

wybrano 6 razy (pozostało 0 z 6)

Nasi użytkownicy założyli

559 467 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?