id: 9tfa2d

Półkolonie dla nastolatków z autyzmem

Półkolonie dla nastolatków z autyzmem

Nasi użytkownicy założyli 957 436 zrzutek i zebrali 964 052 927 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani!

Potrzebujemy Waszej pomocy. Nie trzeba wiele, żeby zrobić naprawdę dużo. Jak być może już wiecie, nasi podopieczni - nastolatki i młodzi dorośli nie mają dla siebie żadnej oferty półkolonii, a tym samym żadnego pomysłu na ciekawe, dobre spędzenie wolnego czasu w wakacje. W praktyce oznacza to, że dwa miesiące będą siedzieć w domu i się nudzić.


My- ich rodzice raczej nudzić się nie będziemy...Z nudzącym się nastolatkiem w spektrum, nam nuda nie grozi. Tyle, że czasem po prostu nie mamy już sił. Nie dajemy rady.


Jasne, czasem wyjeżdżamy, jak inne rodziny! Na tydzień, dwa. A potem? Nic lub bardzo niewiele. Turnusy rehabilitacyjne są koszmarnie drogie, dziesięć dni turnusu dla jednej osoby kosztuje nawet 6-8 tysięcy.


A gdyby tak zorganizować naszym podopiecznym półkolonie? Mamy fajne miejsce i fachową kadrę. Brakuje tylko kilku tysięcy. Za kasę ok. 5 000 pln – zrobimy tygodniowe półkolonie dla 4 nastolatków. To oznacza ok 20 godzin dobrej zabawy dla nich, a dla rodziców – czas wytchnienia i odpoczynku.


Chcemy zorganizować 2 turnusy, bo chętnych mamy 8 osób. A żeby mogli komfortowo czas spędzić mniejsze grupy są zdecydowanie lepsze. Wiecie, że fajne rzeczy robimy, bo wszystko na Fejsa wrzucamy :)


Zróbmy razem fajne wakacje dla Naszych Fantastycznych Nastolatków ! Jeśli możesz, wpłać choćby niewielką kwotę i podaj dalej naszą prośbę. Z Tobą damy radę!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 40

 
Dane ukryte
50 zł
SK
Sabina
50 zł
AF
Ania Flisakowska
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MK
Marysia Kłosiewicz
100 zł
KM
Malinowski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
TP
Tomasz Piotrowski
500 zł
JW
Jola Węgrzyn
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków