id: 9tnpn2

Na immuno-chemioterapię dla Piotra Kochanka!

Na immuno-chemioterapię dla Piotra Kochanka!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
97 470 zł
z 100 000
97%
112 dni
do końca
971
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 038 052 zrzutki i zebrali 1 109 187 530 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasz kochany Przyjaciel, bogaty duchem Człowiek, rzetelny, kompetentny, wieloletni Rzecznik Prasowy naszego miasta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, były basista mojej Koalicji - PIOTRUŚ KOCHANEK Piotr Agnieszka Kochanek - potrzebuje naszej pomocy - wsparcia finansowego!!!


Piotr zawsze jest życzliwy wszystkim, służy dobrą radą, poczuciem humoru, gdy za oknem mży lub gradobicie, mimo swoich własnych życiowych zawirowań, więc wesprzyjmy go każdą kwotą!

CO MIESIĄC jest potrzebne 20.000 zł. na terapię, (pomijając koszty częstych dojazdów na oddział onkologii kilkadziesiąt kilometrów od domu, zakupu witamin, białka i to nie za 5 zł.), żeby pomiędzy chemiami Piotr mógł przyuczać swoje komórki do zwalczania tego typu intruzów nowotworowych!

Dlatego potrzebna jest niestety tak kosztowna w Polsce immuno-chemioterapia, która będzie wyłapywała z jego organizmu wszystko, co niepożądane, ale do tego jest potrzebna ta nieszczęsna kasaaa.


Koledzy rzecznicy, Prezydenci, biskupi i księża z ościennych miast - również bardzo proszę o solidne wsparcie i udostępnianie linku zrzutki!!!

I nasze stowarzyszenia, a jest ich ok. 80 w naszym mieście!


Bo Wy możecie o wiele więcej, niż ja w pojedynkę...


WPŁACAJCIE PROSZĘ I UDOSTĘPNIAJCIE ZRZUTKĘ, GDZIE SIĘ DA!

Liczę na ogromne wsparcie dla niego, bo jest tego naprawdę wart!!!

Ala Boncol & Koalicja

💗💗💗💗💗


Wpłaty bezpośrednie:

Piotr Kochanek

Santander Bank

nr konta: 28 1090 1766 0000 0001 2065 6307

tytułem: darowizna na pokrycie kosztów leczenia


Piotr napisał u siebie 13 czerwca na Facebooku przejmujący i odważny tekst o sobie:

https://www.facebook.com/Piotr.Agnieszka.Kochanek/posts/pfbid0vaRRWErUQPVgB1L3psZ45X72MrejUutEsRGRbkG5pjgrWhHEgRA91yY5St69SfyBl

Przychodzi zawsze za wcześnie, zawsze gdy nie jest zapraszana i zawsze zbyt szybko, by zdążyć jej powiedzieć: Wara od mojego ciała, nie chcę mieć z tobą nic do czynienia.

Choroba "n", bo o niej tu mowa, na pewno potrafi zatrzymać cały pęd życia i Twoją ulubioną prędkość w jakim to życie przemierzasz. W jednym momencie mówi Ci STOP i pyta: A teraz, co ma dla Ciebie sens? O kogo chcesz się oprzeć? Do kogo chcesz zawołać, by chwycił Cię za dłoń?

Bardzo przytulny robi się wówczas Twój świat, bo jesteś Ty i przestrzeń, w której zaczynasz spadać i nie masz się czego chwycić, bo jesteś w takim szoku, że umierasz. Umierają Twoje iluzje. Umiera poczucie sprawczości, kontroli czy bycia kowalem swojego losu. Zamiast kowalem stajesz się kowadłem, w które walą z potężną siłą każde nowe informacje, wyniki badań i konsultacji lekarskich. Walą tak mocno, że lecą z Ciebie iskry. Wówczas wielu przyjaciół, bliskich i znajomych boi się nawet podejść, a przerażenie odbiera im zdolność do powiedzenia czegoś co będzie miało sens.

W momencie gdy zdajesz sobie sprawę, że dalej spadasz ale nadal żyjesz, że przychodzą kolejne uderzenia w kowadło ale Cię nie zabijają. Wchodzisz w miejsce pokory, z którego lepiej widać wszystkie codzienne czynności dnia codziennego. Pojawia się wdzięczność, że się ponownie obudziłeś do życia, że możesz samodzielnie wstać z łóżka, że możesz sam klęknąć i wołać do Boga z wdzięczności o wschodzie słońca, że dał Ci szansę kolejny dzień kochać Twoją Żonę, Twoje Dzieci, Matkę, Brata, Teściów, Szwagierki, Przyjaciół, Bliskich i Twojego pupila...

Choroba potrafi szybko przekonać Cię do tego, żebyś zwolnił. Potrafi przypomnieć, że od dawna się anonsowała jak komornik ale nie odpowiadałeś na jej listy polecone, sądząc że jesteś ponad Prawem.

Choroba jest bardzo demokratyczna przychodzi do każdego bez względu na status życiowy, materialny, przekonania polityczne czy religijne. Przychodzi wtedy kiedy ona chce, nie dbając o to, czy masz wpisaną jej wizytę w jednym ze swoich kalendarzy.

Przychodzi po to, by uzdrowić Cię dla Twojego dobra, byś nauczył się dostrzegać naprawdę ważne rzeczy, które dzieją się tu i teraz i jeszcze będą się działy jeśli Bóg da, a Ty zdążysz zmądrzeć z jego pomocą.

353853943_6205382672832236_7527959822440519709_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=srrqsCuJ-j4AX9GHd4b&_nc_ht=scontent.fktw2-1.fna&oh=00_AfByK7NzSovGfAaw9gQJKDWzEQKkpZKw5oXiGycXbmvuzg&oe=64981CAC

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 971

IB
Irena
100 zł
JU
Joanna Zawadzka
50 zł
NI
Nika
50 zł
KW
Kamila Wilczynski
JK
Justyna Klimas
100 zł
AK
Alicja
100 zł
JD
Jacek Dubicki
20 zł
 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
250 zł
JU
Julia
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 93

 
2500 znaków