id: 9trrc8

Na leczenie

Na leczenie

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 145 785 zrzutek i zebrali 1 192 944 997 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieramy na leczenie

Cześć,. Wraz z bratem Kordianem ostatnio dotknął nas bardzo poważny problem. Nasza ukochana Mama, która zawsze nas wspierała i pomagała nam w najtrudniejszych momentach zachorowała na raka (nowotwór jelita grubego i jajnika). Chorobę Mamy zdiagnozowano w maju 2018 roku. Od tego czasu przeszła operację usunięcia guzów, terapię radiologiczną i chemioterapię. Mieliśmy nadzieje że to już koniec walki z chorobą, niestety pojawiły się kolejne przerzuty i konieczność dalszego leczenia. Na początku lekarze wrócili do chemioterapii, lecz radykalnie spadająca odporność organizmu Mamy oraz złe wyniki badań krwi uniemożliwiały przeprowadzanie regularnych zabiegów chemioterapii, nie dając szansy na kontynuację leczenia w tej formie. Organizm Mamy po prostu nie regeneruje się dostatecznie szybko między kolejnymi sesjami chemii. Jedyną szansą na dalsze leczenie jest terapia wspierająca polegająca na wlewach dożylnych substancji pobudzających i wspierających regenerację organizmu. Od paru miesięcy nasza Mama uczestniczy w takiej terapii i przynosi to obiecujące efekty. Zdecydowanie polepszyło się jej samopoczucie i stan zdrowia. Wyniki badań poprawiły się i umożliwiają wznowienie leczenia zalecanego przez onkologów. Niestety terapia tego rodzaju nie jest refundowana przez NFZ i jest bardzo kosztowna (około 15 000 zł miesięcznie). Do tej pory terapię finansowali nasi rodzice ze swoich oszczędności. Niestety te pieniądze już się wyczerpały. Na bieżąco, z pomocą naszych bliskich, nasza rodzina jest w stanie pokryć tylko część kosztów terapii. Nasza mama bardzo dzielnie walczy z chorobą i ma szansę na powrót do zrowia dzięki kontynuowaniu leczenia, dlatego zwracamy się do Was, ludzi o wielkim sercu, o pomoc, bo nie wyobrażamy sobie dalszego życia bez jej wsparcia.

Za wszelkie wpłaty będziemy bardzo wdzięczni.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!