id: 9tug8w

Zbiórka na zakup pojazdu ratowniczego

Zbiórka na zakup pojazdu ratowniczego

Nasi użytkownicy założyli 1 067 602 zrzutki i zebrali 1 163 670 344 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem zrzutki jest zebranie środków na zakup auta ratowniczego niezbędnego do transportu osób i potrzebnego sprzętu na miejsce prowadzonych działań ratowniczych oraz poszukiwawczych.

Ochotnicza Służba Ratownicza w Lublinie to formacja zrzeszająca ratowników oraz ratowników medycznych, którzy w każdym momencie są gotowi bezinteresownie nieść pomoc.

Do głównych celów statutowych jednostki należy edukacja w zakresie bezpieczeństwa oraz znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy a także udział w działaniach poszukiwawczo ratowniczych.

Wszelkie podejmowane przez nas działania mają charakter wolontariatu i wykonywane są w czasie wolnym od pracy oraz nauki, jednak jeśli zachodzi potrzeba udziału w poszukiwaniach osób zaginionych w terenie, zawsze jesteśmy gotowi nieść pomoc w każdym momencie.

OSR Lublin jest dodatkowo włączona w struktury Obrony Cywilnej Województwa Lubelskiego.

Jako jedyna tego typu formacja działająca na terenie województwa odnotowujemy wiele działań. Rok 2018 zakończyliśmy wyjazdem do poszukiwań w dniu 31 grudnia o numerze 88/2018.

Dynamiczny rozwój grupy oraz rosnące zainteresowanie wstąpieniem w nasze szeregi, wymusiły potrzebę zakupu drugiego auta do naszej jednostki. Dotychczas użytkowany przez nas samochód, który we własnym zakresie przystosowaliśmy do działań ratowniczych, nie wystarcza do transportu należytej ilości osób i sprzętu na miejsce działań, co niejednokrotnie zmuszało nas do wykorzystywania prywatnych samochodów w trakcie akcji.

W związku z obecną sytuacją, podjęliśmy decyzję o zakupie kolejnego auta i przystosowaniu go do działań statutowych naszej jednostki.

Pomimo wkładu własnego naszych członków, do pełnej kwoty zakupu samochodu potrzebujemy jeszcze 3000 zł.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie naszej zrzutki, a jednocześnie gwarantujemy, że będą Państwo mogli liczyć na naszą pomoc w każdym momencie!

Zapraszamy do obejrzenia naszego profilu na facebook'u: https://www.facebook.com/srlublin

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy
Dla każdej z osób, która wpłaci powyżej 200 zł, oferujemy bezpłatne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, przeprowadzone przez naszych instruktorów w ...
200 zł
Zakończona

Wpłaty 16

MS
Magdalena Stankiewicz
1 000 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PP
Przemek Pyrka
100 zł
ŁS
Łukasz Sz
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KL
Krzysztof Lipa
44 zł
KK
35 zł
KA
Karol
20 zł
JJ
JAGER
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków