id: 9tygnp

QUEERZ GET LOUD festival vol. II

QUEERZ GET LOUD festival vol. II

1 214 zł
z 3 000
40%
zakończona
25.08.2021r
24
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 553 zrzutki i zebrali 1 100 690 841 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drogie Osoby! Już 26-28 sierpnia spotkamy się w Galerii Labirynt w Lublinie podczas drugiej edycji festiwalu QUEERZ GET LOUD, by celebrować różnorodność, queerować miasto i wzmacniać lokalną społeczność LGBTQIA+! Chcemy, by było jeszcze głośniej niż w zeszłym roku, dlatego od miesięcy przygotowujemy dla Was program pełen spotkań, projekcji filmowych, koncertów, działań performatywnych, warsztatów, wystaw i afterów. Będziemy gościć osoby poznane przez Was rok temu (Bożna Wydrowska, Shady Lady), ale przede wszystkim te, których jeszcze z nami nie było (jak m.in. Ka Katharsis, osoby z House of Katharsis, Danil Vitkovski, Max Reagan-Thatcher, Ten Cza, Roma Riots, Filip Kijowski, Katarzyna Żeglicka czy Sylvia Baudelaire).


Działamy oddolnie, dzięki wsparciu Funduszu Feministycznego i Funduszu dla Odmiany, oraz gościnności Galerii Labirynt. Chcemy, żeby festiwal był w jak największym stopniu dostępny, również pod kątem wykluczenia ekonomicznego, dlatego wstęp na wszystkie wydarzenia będzie darmowy. Chociaż dysponujemy skromnym budżetem, bardzo zależy nam, by w ciągu 3 festiwalowych dni przedstawić Wam jak najszersze spektrum queerowej twórczości oraz poruszyć tematy istotne społecznie i kulturowo, a jako że przyświeca nam myśl, że kultura i sztuka to praca, przekłada się to na wydatki. Znalazłyśmy się w sytuacji, w której do domknięcia budżetu brakuje nam 3000 zł, dlatego też zdecydowałyśmy się poprosić Was o wsparcie finansowe naszych działań.


Zebrane środki przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z tłumaczeniem wydarzeń na Polski Język Migowy oraz honorariów osób twórczych i aktywistycznych. 


Szczegóły programu będziemy stopniowo odsłaniać podczas najbliższych tygodni, dlatego bardzo zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/331674925266672


Serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do zobaczenia na QUEERZ GET LOUD!

Weronka, Simona i Aśka


Autorką tegorocznej identyfikacji wizualnej jest Michalina Szybisz (www.instagram.com/wsza.szachrajka).


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

KW
Pazio
100 zł
HA
Hania
100 zł
PG
Pawik
100 zł
LP
Lula Pink
100 zł
PW
Piotr Wasilewski
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
KM
70 zł
 
Dane ukryte
55 zł
 
Dane ukryte
50 zł
TK
Teresa Klimowicz
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków