id: 9u3knb

Nun 2019 Expedition

Nun 2019 Expedition

1 625 zł 
z 30 000
5%
zakończona 21.06.2019r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Każdy z nas pragnie spełniać swoje marzenia i przekraczać kolejne granice. Grupa przyjaciół z Klubu Wysokogórskiego w Jastrzębiu-Zdroju i Łaziskiej Grupy Górskiej szykuje się w góry wysokie na szczyt Nun 7135 m n.p.m. leżący w północnych Indiach w Stanie Dżammu i Kaszmir. To miłość, pasja i wielkie wyzwanie dla każdego członka grupy, to kolejne metry do zdobycia..... Jeśli chcesz mieć w tym swój udział wesprzyj nas finansowo, pomóż nam zdobyć SIEDEM TYSIĘCY STO TRZYDZIEŚCI PIĘĆ metrów do spełnienia marzeń i pokonania własnych słabości. Bo świat widziany z góry wydaje się być piękniejszy i powoduje, że stajemy się lepszymi ludźmi.... Koszt przedsięwzięcia szacowany jest na około 90 tys. zł. Każdy gest i składka ma znaczenie! To, co dajemy innym, może do nas wrócić.

English below:

Każdy z nas pragnie spełniać swoje marzenia i przekraczać kolejne granice. Grupa przyjaciół z Klubu Wysokogórskiego w Jastrzębiu-Zdroju i Łaziskiej Grupy Górskiej szykuje się w góry wysokie na szczyt Nun 7135 m n.p.m. leżący w północnych Indiach w Stanie Dżammui Kaszmir. To miłość, pasja i wielkie wyzwanie dla każdego członka grupy, to kolejne metry do zdobycia..... Jeśli chcesz mieć w tym swój udział wesprzyj nas finansowo, pomóż nam zdobyć SIEDEM TYSIĘCY STO TRZYDZIEŚCI PIĘĆ metrów do spełnienia marzeń i pokonania własnych słabości. Bo świat widziany z góry wydaje się być piękniejszy i powoduje, że stajemy się lepszymi ludźmi.... Koszt przedsięwzięcia szacowany jest na około 90 tys. zł. Każdy gest i składka ma znaczenie ! To, co dajemy innym, może do nas wrócić.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 027 zrzutek

i zebrali

835 315 340 zł

A ty na co dziś zbierasz?