id: 9u3knb

Nun 2019 Expedition

Nun 2019 Expedition

1 625 zł
z 30 000
5%
zakończona
21.06.2019r
9
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 876 zrzutek i zebrali 1 160 430 812 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Każdy z nas pragnie spełniać swoje marzenia i przekraczać kolejne granice. Grupa przyjaciół z Klubu Wysokogórskiego w Jastrzębiu-Zdroju i Łaziskiej Grupy Górskiej szykuje się w góry wysokie na szczyt Nun 7135 m n.p.m. leżący w północnych Indiach w Stanie Dżammu i Kaszmir. To miłość, pasja i wielkie wyzwanie dla każdego członka grupy, to kolejne metry do zdobycia..... Jeśli chcesz mieć w tym swój udział wesprzyj nas finansowo, pomóż nam zdobyć SIEDEM TYSIĘCY STO TRZYDZIEŚCI PIĘĆ metrów do spełnienia marzeń i pokonania własnych słabości. Bo świat widziany z góry wydaje się być piękniejszy i powoduje, że stajemy się lepszymi ludźmi.... Koszt przedsięwzięcia szacowany jest na około 90 tys. zł. Każdy gest i składka ma znaczenie! To, co dajemy innym, może do nas wrócić.

English below:

Każdy z nas pragnie spełniać swoje marzenia i przekraczać kolejne granice. Grupa przyjaciół z Klubu Wysokogórskiego w Jastrzębiu-Zdroju i Łaziskiej Grupy Górskiej szykuje się w góry wysokie na szczyt Nun 7135 m n.p.m. leżący w północnych Indiach w Stanie Dżammui Kaszmir. To miłość, pasja i wielkie wyzwanie dla każdego członka grupy, to kolejne metry do zdobycia..... Jeśli chcesz mieć w tym swój udział wesprzyj nas finansowo, pomóż nam zdobyć SIEDEM TYSIĘCY STO TRZYDZIEŚCI PIĘĆ metrów do spełnienia marzeń i pokonania własnych słabości. Bo świat widziany z góry wydaje się być piękniejszy i powoduje, że stajemy się lepszymi ludźmi.... Koszt przedsięwzięcia szacowany jest na około 90 tys. zł. Każdy gest i składka ma znaczenie ! To, co dajemy innym, może do nas wrócić.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

NT
Natasza Tanianis
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
MR
michał rosiński
200 zł
WL
Waldemar Lalik
100 zł
AT
andrzej tanianis
100 zł
JK
Jarosław Kołomański
100 zł
MG
Marcin Gołębiowski
100 zł
BJ
Barbara Jasiak
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł

Komentarze 4

 
2500 znaków