id: 9v35hk

Operacja chorej łapy psa!

Operacja chorej łapy psa!

0 zł 
z 5 000 zł
0%
zakończona 23.12.2021r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witam.

Mam na imię Alicja i mam psa rasy rottweiler który nazywa się Dragon. Ma 5 lat. Pies w dniu 22.11.21 złamał bardzo poważnie nogę przez co jest potrzebna operacja która może się nie powieść i może już nigdy nie chodzić Jednak mimo to chcemy podjąć to ryzyko bo w jego oczach widać że gdyby mógł to by zaczął skakać a w sercu chęć życia ze swoją rodziną. Bardzo prosimy o pomoc ponieważ sama operacja jest bardzo kosztowna a jeszcze musimy wliczyć w to każdy dzień pobytu w lecznicy (500-600 zł zależy od jego stanu).

Historia Dragona i co dokładnie się stało:

Dragon został przywieziony z hodowli i jest kolejnym rottweilerem w moim życiu. Mimo groźnego wyglądu jest bardzo przyjazny i każdego zasypuje toną miłości. Jest bardzo inteligentny. Trenowaliśmy agility mimo, że nie jest to rasa przeznaczona do tego sportu. Ma 5 lat ale zachowuje się jak miesięczny szczeniak, siada nam na kolana i chce żeby brać go na ręce, głaskanie cały czas! ma to swoje plusy i minusy ale teraz skupie się głównie na minusach.

Dragon bardzo lubi się bawić i puszczaliśmy mu bańki mydlane które łapał, ale nagle wyskoczył pół metra nad ziemią żeby złapać bańkę i złamał kość piszczelową w lewej, tylnej łapie. Kość prawie przebiła się przez skórę, zatrzymała ją jedynie tkanka mięśniowa. Operacja odbędzie się 24.11.21 jednak po niej Dragon nie może chodzić przez najbliższe dwa miesiące i musi mieć regularne, płatne wizyty, ponieważ będzie miał wstawiane śruby w kości lub pręt który może zostać odrzucony przez organizm psa i kość może zacząć się psuć i będą potrzebne wizyty kontrolne aby sprawdzać czy to pomoże.

Bardzo prosimy o pomoc i dziękujemy wszystkim którzy pomogą.

v711164d2df916b5.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Droga Krajowa 61 8a, 05-119

Legionowo, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

865 012 zrzutek

i zebrali

764 007 715 zł

A ty na co dziś zbierasz?