id: 9v5zv8

Mistrzostwa Świata Juniorów w Sportowych Rajdach Konnych

Mistrzostwa Świata Juniorów w Sportowych Rajdach Konnych

Nasi użytkownicy założyli 1 037 419 zrzutek i zebrali 1 107 692 737 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jestem 18 letnim zawodnikiem i reprezentantem kadry narodowej juniorów w sportowych rajdach konnych.

W roku 2022 zostałem Mistrzem Polski Juniorów na dystansie 100 km oraz zająłem 11 miejsce w międzynarodowym rankingu par juniorów FEI. W tym samym roku wraz z klaczą Atamanką udało nam się wygrać zawody międzynarodowe na dystansie 120 km rozgrywane na Słowacji oraz 4 miejsce w kategorii juniorów na tym samym dystansie dzięki czemu udało nam się zakwalifikować na Mistrzostwa Świata Juniorów 2023 odbywające się w Castelsagrat weFrancji.

Koszt takiego wyjazdu wynosi około 20 000 zł. Wynika on z tego że do pokonania mamy odległości około 2000 km od domu do miejsca zawodów co wiąże się z odpoczynkiem konia w połowie trasy oraz kilkudniowym odpoczynkiem w Francji przed Startem. Do kosztów podróży dochodzi wydatek na wpisowe.

Moją karierę sportową rozpocząłem w wieku 10 lat i od samego początku odnosiłem sukcesy. Większość moich startów i kosztów z tym związanych ponosili moi rodzice, którzy bardzo mnie wspierają i kibicują. Nie chcę marnować ich i mojego wysiłku włożonego w mój rozwój, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc finansową. Obecne koszty przekraczają możliwości mojej rodziny. 

Udział w zawodach tej rangi pomoże mi w dalszym rozwoju mojej kariery sportowej oraz pozwoli na reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata Juniorów. Polski Związek Jeździecki pokrywa cześć wyjazdu natomiast jest to kwota która tylko w części pokryje całkowity koszt. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AB
Agnieszka Budzyńska
ukryta
IG
Ireneusz Gorczyca
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
300 zł
AS
andzrzej soszka
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!