id: 9vk7v8

Przyszłość rodziny po stracie kochającego męża i ojca - Izy, Wiktora i Wincenta Śramkiewiczów

Przyszłość rodziny po stracie kochającego męża i ojca - Izy, Wiktora i Wincenta Śramkiewiczów

Nasi użytkownicy założyli 1 069 397 zrzutek i zebrali 1 167 764 645 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani, mając na uwadze nie tylko obecne wydatki, ale przede wszystkim przyszłość Izy i jej dzieci - Wiktora i Wincenta postanowiliśmy jako koleżanki i koledzy zjednoczyć siły i osiągnąć coś, co w chwili obecnej jest nie do zrobienia w pojedynkę.


9 lutego 2022 r. po walce z ciężką chorobą nowotworową rodzina straciła kochającego męża i ojca. To właśnie wtedy życie Izy i chłopców wywróciło się do góry nogami. Paweł w wieku 44 lat osierocił dwoje małych dzieci.

Jako przykładny tata z myślą o rodzinie, mimo walki z ciężka chorobą, nie poddawał się i starał zapewnić godne życie swoim bliskim, wykonując m. in. tatuaże. Niestety nie starczyło mu czasu, aby zabezpieczyć przyszłość finansową swojej rodziny.


Wincent, młodszy syn Izy i Pawła, urodził się w kwietniu 2015 roku. Jeszcze zanim pojawił się na świecie rodzice wiedzieli, że będzie się musiał zmierzyć z wieloma trudnościami, jakie niesie ze sobą posiadanie tylko jednej komory serca. Wieloetapowe leczenie operacyjne, wielokrotne cewnikowania serca wiążą się z licznymi pobytami w szpitalu, oddalonym od ich domu o ponad 400 km. Pomimo licznych trudności Wincent jest pogodnym dzieckiem i czasem trudno uwierzyć, jak wiele już wycierpiał.


Życie toczy się dalej, a Iza będzie musiała uporać się z tragedią jaka spotkała jej rodzinę, wydatkami związanymi z życiem codziennym, a przede wszystkim z kosztownym leczeniem syna Wincenta. Iza poza wyzwaniami związanymi z materialnym zapewnieniem bytu swojej rodzinie, musi stać się dla swoich dzieci jednocześnie mamą i tatą.

Wykonując zawód pielęgniarki poświęciła swoje życie zawodowe opiece nad chorym synem i wchodzącym w wiek dorastania Wiktorem, który z dnia na dzień musiał zmierzyć się z okrutną rzeczywistością. W chwili obecnej, z powodu konieczności stałej opieki nad chorym dzieckiem Iza nie może podjąć pracy zawodowej.


Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki w ich sercu po tej nie do opisania w słowach stracie najbliższej osoby na świecie, ale spróbujmy okazać im wsparcie poprzez zbiórkę środków pieniężnych. Wierzymy w moc internetu i siłę osób o dobrym sercu, które chcą nieść pomoc oraz dla których ta historia nie jest obojętna, aby drobnym wsparciem zrealizować wspólny cel.


ZA KAŻDĄ WPŁATĘ DZIĘKUJEMY


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 188

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!