id: 9vuz5z

Nie zapomnij o nas, Święty Mikołaju ! - podaruj dzieciom z niepełnosprawnościami odrobinę radości.

Nie zapomnij o nas, Święty Mikołaju ! - podaruj dzieciom z niepełnosprawnościami odrobinę radości.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 145 zrzutek i zebrali 1 164 848 962 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

- Mamo, czy Mikołaj w tym roku do mnie przyjdzie ?

- Oczywiście kochanie. Mikołaj przychodzi do wszystkich dzieci!

- A do chorych też ? Nie zapomniał o nas?


Nieś pomoc na Boże Narodzenie!

Okres świąteczny to czas refleksji i skupienia. Właśnie teraz wspieramy tych najbardziej potrzebujących – dzieci z niepełnosprawnościami i szczególnymi potrzebami rozwojowymi. Co więcej, chętniej wspieramy akcje charytatywne. W Fundacji Laboratorium Marzeń mamy niesamowitych małych wojowników. Pełnych pasji, chęci życia. Najbardziej jednak dzieci chcą być jak ich zdrowi rówieśnicy. Chcemy im dać poczucie ważności i wsparcia. Chwile szczęścia, gdy Mikołaj przychodzi także do nich.

Fundacja Laboratorium Marzeń jest organizacją, która za swój cel obrała objęcie opieką rodziny z najmniejszymi i najbardziej potrzebującymi dziećmi. Stworzyliśmy miejsce przyjazne całej rodzinie, które obejmie opieką nie tylko dziecko, ale także jego najbliższych. Chcemy zadbać nie tylko o pomoc medyczną i edukacyjną dla dziecka, ale także zapewnić wsparcie dla jego najbliższych.

Uważamy, że rodzina to całość i jako taka w całości zasługuje na pomoc. Wiemy jak ważna jest rehabilitacja, terapia, badania medyczne, wiemy jednak, że to nie wszystko.

Dzieci niepełnosprawne mają swoje marzenia, pasje, chcą rozwijać swoje zainteresowania. Fundacja Laboratorium Marzeń traktuje marzenia jako element terapii. Sport, sztuka, taniec i inne pasje to forma rehabilitacji. Dlaczego marzenia? Przecież jest tyle potrzeb. No właśnie…Problem polega na tym, ze marzenia nie są traktowane jak potrzeby. W całym zabieganiu o dostęp do najlepszych specjalistów, terapii, leków, suplementów, nowych metod rehabilitacji często zapominamy o marzeniach. Przestajemy je traktować jako potrzebę. A przecież dzieci nie marzą o kolejnej godzinie rehabilitacji, o kolejnym lekarzu, którego muszą odwiedzić, o badaniach, które trzeba wykonać. Wiemy, że dziecko, które rozwija swoje pasje, spełnia marzenia nabiera pewności siebie, wiary we własne siły, nadziei, że da radę, że potrafi osiągnąć coś niemożliwego. Są to umiejętności ,które okazują się niezbędne w procesie leczenia i rehabilitacji. Pojawia się motywacja do ćwiczeń, do nabywania nowych umiejętności, bo jest cel. Tym celem jest spełnienie marzenia.

02 grudnia chcemy zorganizować dla naszych dzieci i ich rodzin fantastyczne spotkanie . Będzie dużo zabawy, malowanie buziek, kolędy, warsztaty zdobienia pierniczków, słodki poczęstunek. Punktem kulminacyjnym będzie oczywiście wizyta Mikołaja.

Nasza akcja Mikołaj z Fundacją Laboratorium Marzeń, ma wywołać uśmiech na twarzach dzieci zmagających się z chorobą czy bolesną rehabilitacją oraz na twarzach ich rodzin.

Naszą prośbę o wsparcie kierujemy do wszystkich ludzi dobrego serca. Pragniemy podarować 100 dzieci z niepełnosprawnościami paczki z prezentami. Chcemy dać im wspaniałe wspomnienia, a ich rodzicom chwilę wytchnienia. Zebrane środki zostaną w całości przeznaczone na zakup słodyczy i zabawek, które umilą ten piękny, świąteczny czas.

Podejmij świąteczne wyzwanie i podaruj chorym dzieciom beztroskę chwile.  


Prosimy, pomóż !

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

KA
karol
100 zł
MS
Anonim
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MW
Margo Wieczorek
100 zł
AN
Ania
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MG
Marzena
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
IN
Iza Nowak
100 zł
KK
Katarzyna
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków