id: 9wdf9b

Kanał na YouTube

Kanał na YouTube

1 zł
z 10 000
0%
zakończona
30.09.2021r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 102 zrzutki i zebrali 1 064 191 249 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich serdecznie!

 

Nazywam się Emilia i posiadam wiele pasji, które staram się stale rozwijać. Osoby, które mnie znają, wiedzą, że nie potrafię zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu i mam zawsze głowę pełną pomysłów. Jednym z moich zainteresowań jest pisanie wszelkiego rodzaju tekstów. Spod mojego pióra wyszły już między innymi wiersze, opowiadania, bajki dla dzieci czy scenariusze.


Moim debiutanckim tomikiem poetyckim jest „Błękit życia”. Motywem przewodnim jest miłość, marzenia, refleksje na temat przeszłości, przyszłości oraz otaczającej rzeczywistości.

Wydałam również książkę dla dzieci „O nie wierzę! A to zwierzę!”. Opowiada wiele historii pełnych zwierzęcej magii. Znajdują się tutaj liczne ciekawostki, o których nie słyszeli nawet dorośli. Stworzyłam wiele scenariuszy kabaretowych oraz teatralnych. Notabene sama również odgrywałam niektóre z tych ról na scenie.


Mogłabym opowiadać godzinami o swoich zainteresowaniach. Powróćmy jednak do tego, w jakim celu się tutaj spotykamy.

Od jakiegoś czasu zajmuję się prowadzeniem dwóch stron na Facebooku i Instagramie.

 

Emilia Teksty Pisze to fanpage, na którym pojawia się różnorodna twórczość, dotycząca ważnych wydarzeń, nietypowych świąt w kalendarzu oraz wielu innych tematów. Myślę, że zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą tutaj coś dla siebie.

 

Food&Things to strona, którą prowadzę od niedawna. Zajmuję się testowaniem produktów z Polski oraz całego świata, które są mniej lub bardziej znane konsumentom. Jedzenie, kosmetyki, gadżety oraz wiele innych rzeczy są dla mnie bardzo interesujące i chcę się nimi dzielić z innymi. Pomysłowość ludzka nie zna granic i czasami niezwykłość produktów jest naprawdę fascynująca.

 

Rozwijając swoje zainteresowania, chciałabym dzielić się z innymi swoją wiedzą. W związku z tym planuję uruchomić kanał na YouTube. Potrzebuję jednak do tego odpowiedniego sprzętu oraz wyposażenia studia. Jeśli chcielibyście wspomóc rozwój stron i odkrywać wraz ze mną ciekawostki z całego świata, zapraszam do wsparcia kanału. Dziękuję serdecznie za każde wpłatę :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!