Pomóżmy w kosztownym leczeniu nowotworu złośliwego dróg żółciowych Andrzejowi Hodana Zakończona 26.01.2018r ID: 9wep3p

Pomóżmy w kosztownym leczeniu nowotworu złośliwego dróg żółciowych Andrzejowi Hodana

Zebrano 26 415 zł
z kwoty 15 000 zł

176 %

100 %
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 463
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Założyliśmy to konto w celu zebrania pieniędzy na leczenie Taty. Od 1,5 miesiąca wiemy, że Tata choruje na raka woreczka żółciowego z przerzutami. Każdy dzień, każda godzina, każda minuta jest dla Nas na wagę złota. Tata całe życie związany był z prowadzeniem Klubu Karate i MMA w Legnicy. Wychował wielu Mistrzów i medalistów Mistrzostw oraz Pucharów Polski. Jest ceniony w świecie sportów walki w Naszym kraju. Choroba spadła na Tatę niespodziewanie. Jest on samotnie wychowującym ojcem 16 letniej córki. Jest szefem Centrum Sportów Walki "Hodana". Prowadzenie treningów było jego jedynym źródłem utrzymania, jednak teraz nie jest w stanie załóżyć sportowego stroju i przekazywać zgromadzoną przez lata wiedzę ze względu na postępującą chorobę. Nie raz służył wszystkim swoim podopiecznym i przyjaciołom dobrą radą i słowem. Wspierał ich, wtedy kiedy tego potrzebowali. Tata stoczył w życiu wiele walk, lecz teraz potrzebuje Waszej pomocy. Wesprzyjmy go, w tej najtrudniejszej walce w życiu!

Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

PP

Piotr P.

Wszystkiego dobrego symbolicznie lecz zawsze coś

C

Czarny

Powodzenia, niech Pan szybko wraca do zdrowia.

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

AP

Anonim Piasecka

Wpłata za licytację sesji zdjeciowej Anna Piasecka

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

Kamila Mirocińska

Nie wierzę w to co czytam. Mam rozumieć że dzieci nie chcą uratować swojego taty? Ludzie proszę Was Panie Darku z całym szacunkiem takie informacje Pan daje to może Pan by tak robił bo to się ocenia swoją postawa. Brak słów. Proszę chociaż na forum zachować te newsy dla siebie bo tylko Pan siebie tu.. rozwiń oczenia. Mam nadzieję że jak już Pan Andrzej wyjdzie z tego będzie Pan mi dalej ta odwagę powiedzieć mu to w oczy i jego dzieciom co tu smaruje. Bo ja do osoby chorej w życiu bym tak nie napisała. Może Pan Andrzej ma pisać na forum cześć źle się czuję i opisywać.. Boże widzisz i nie grzmisz?!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy za logiczne myślenie i wsparcie. Pozdrawiam

Karolina Łaźna

Trzymam kciuki sensei, że wszystko dobrze się skończy!!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy!

PS

piotr siuda

Dużo zdrowia dla Andrzeja, Powodzenia

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy!

Marta Skoczypiec

Ludzie chorzy na raka i ich rodziny łapią się wszystkiego,różnych środków leczenia, przypuszczam że Andrzej dostaje środki o których rodzina nie może mówić ogólnie,Andzrzejku wracaj do zdrówka z całego serca ,pozdrawiam koleżanka z liceum

Centrum Sportów Walki Hodana

Jednak są jeszcze logicznie myślący ludzie na świecie. Dziękujemy Pani Marto, pozdrawiamy

Jolanta Misiak

Ludzie ,to co czytam to chyba żarty?!
Czy Wy w ogóle myślicie nad tym co piszecie? :-(
Andrzej jest w bardzo złym stanie :-(.Medycyna akademicka nie ma wiele do zaoferowania. Nowotwór jest w 4 stadium :-(
Rok temu również zachorowałam. Również na tym portalu zbierałam pieniążki na utrzymanie moich d.. rozwińzieci gdy byłam 2 miesiace w szpitalu. Na różnego rodzaju suplementy aby wzmocnić organizm np.Krzem buteleczka na tydzień 106 zł. Wit C,WitD w dużych dawkach i z dobrego źródła. Boże drogi na wiele potrzebnych rzeczy ,nie mam tu tyle znaków by wymienić nawet a poza tym po co? Wydaje Wam się że jak chemię wlewają nie z chorego kasy to już nic nie potrzeba? W jakim świecie żyjecie że zadajecie tak tendencyjne pytania? :-(
Kto Wam dał prawo do oceny i rozliczania ich z wydatków? Nie chcę,nie pomagam,nie komentuje zbędnie.
W ciągu jednego tygodnia byłam osobiście z nimi we Wrocławiu na konsultacji.
Brak mi słów na brak empatii i wyczucia niektórych osób :-(
Co On ma Wam kuźwa napisać?
Dziennik z źycia Hodanów ?!
Czasem wystarczy pomyśleć zanim się palnie coś głupiego :-(

Pani Jolanto jestem wdzięczny Bogu iż wyzdrowiala pani dzięki ludziom dobrej woli .W niektórych komentarzach nie chodzi o zazdrość czy też brak empati .Pan Andrzej jest sportowcem osoba znana wielu ludzi było związanym z nim.Cały czas słuchać o walce o zbiórkach ludzie nie tylko chcą go wspierać fin.. rozwińansowo ale także chcieli by wiedzieć Na jakim etapie jest ta walka .Skoro to 4 stadium raka i medycyna nasza nie jest mu w stanie pomóc to jakie inne są możliwości leczenia go .Może sa inne możliwości ? ,które przydadzą się innym chorym .warto się podzielić z takimi informacjami. Pan Andrzej leży w domu już minęło wiele czasu na podjęcie jakiejkolwiek walki o gdzie ona jest wciąż zbiórki i zbiórki .

Jolanta Misiak

Panie Darku to że medycyna akademicka nie ma nic do zaoferowania nie znaczy że ludzie czekają na śmierć. Mi się udało wygrać tą mam nadzieję pierwszą bitwę z rakiem bo mój nowotwór był w drugim stopniu złośliwości. Nie dawał przeżutów. Natomiast stosowałam różne suplementy wspomagające organizm w zd.. rozwińrowieniu . To jest koszt. Dojazdy do lekarzy,konsultacje itd.Jest wiele drzwi do których się puka gdy śmierć zagląda człowiekowi do oczu. Jest również strach,bezsilność,obawa o rodzinę o jej jutro gdy Nas zabraknie. Ja zbierałam pieniażkh. by móc spokojniej przetrwać czas leczenia który był długi. Dziękowałam po stokroć ludziom którzy mi pomogli bo bez ich pomocy martwiłabym się źe nie utrzymam mieszkania które wynajmowałam i naprawdę wiele stresów z tym związanych uniknęłam.Naciskacie na Kamila w bardzo nieprzyjemny sposób poprostu. Pomyślcie czy On teraz ma czas na tłumaczenie co robią.?Gdzie jadą?Itd. Trochę więcej wyruzomiałości,to wszystko Panie Darku.

Jolanta Misiak

Co do placówek które leczą nowotwory jest ich masa . Są to w większości placówki zagranicznej np placówka w Munchen. Leczą tam protonami. Jest tam Polski lekarz.Koszt leczenia 6 tyg sięga 25,30 tyś euro.

Jolanta Misiak

Zakład Medycyny Ludowej w Świebodzicach .Aliksander Haterski. Turnus dwutygodniowy od 25 tyś zł w zwyż,w zależnośch. od schorzenia.

Jolanta Misiak - Nie chcem być bezczelny ze względu na Pana Andrzeja ale mam nadzieję że kiedyś pani wspomni posty i przemysłui pewne sprawy.Tu nie chodzi o złośliwość czy coś tam.Ale fakt że pomoc Panu Andrzejowi jest potrzeba a jej nie otrzymuje .Tyle na ten temat .Jak się mówi Karma wraca .Gd.. rozwińybym mógł pomoglbym mu niestety został odizolowany a tak się nie robi .Jak ma być WALKA TO TRZEBA WALCZYĆ nie w gronie 4 ścian .i proszę nie pisać jak to Kamil Walczy widać na jego profilu.Grunt aby mieć dobrą przemowę a czyny mówią same za siebie. Życzę pani dużo zdrowia tak jak i sobie .pozdrawiam. .

Jolanta Misiak

Panie Darku Pan wie swoje ja swoje. Zakończmy tą rozmowę póki jest jeszcze na poziomie :-)

Kamila Mirocińska

Po co są potrzebne takie komentarze i podejrzenia. Jest opisane wszystko. Każdy wie co jest Panu Andrzejowi. Czekamy na poprawę stanu zdrowia. Po co robić przykrość dziecku który ma opowiadać o złym stanie taty. Działa jak może nie ma czasu na nic a jeszcze ma odpisywać każdemu z osobna. Czasami myś.. rozwińlę że ludzie są zazdrosni ale nie chcieli by być na miejscu chorego. Po co takie komentarze na forum litości

Kamilu przedewszystkim skoro tak chucznie robisz zbiórkę na leczenie taty i zebrałes już dosyć sporo tych pieniędzy ,możesz napisać w jakim stanie teraz twój Tata jest .Jakie środki zostały podjęte bo przecież w takiej chorobie liczy się czas , to nie sa dokumenty które upubliczniasz .Wiele osób któ.. rozwińre martwią się chciały by wiedzieć jaki jest postęp w tej twojej walce .czytam tutaj ze Tata w domu to znaczy że żadna walka nie została podjęta a te pieniądze nie są wydane na cel na który zbierasz .Piszesz żeby się się tobą kontaktować w sprawie rozliczeń nie sądzę że ze względu na sytuację ktoś by to zrobił ale Ty możesz rozwiać wątpliwości wielu ludzi pisząc o stanie taty oraz jakie środki zostały podjęte.

Centrum Sportów Walki Hodana

Chce Pan się dowiedzieć więcej ?

Kamil napisz na jakie auto zbierasz bo widze ze znalazłeś sobie sposób na zarabianie pieniedzy a ojciec leży w łóżku bez żadnego powazniejszego leczenia nikogo nie dopuszczacie do niego ciekawe dlaczego

Centrum Sportów Walki Hodana

Proszę o dane kontaktowe. Na pewno się spotkamy w sprawie wyjaśnienia kosztów leczenia.

Jolanta Misiak

Dwa tygodnie temu byłam u Andrzeja i wiesz co...nie zapomniałbyś tego widoku do końca życia...Gwarantuje wolałbyś żeby Cię nikt nie dopuścił żeby widzieć :-(

Jolanta Misiak sama napisalas w jakim jest stanie 4 stadium czyli leczenie tylko paliatywne i na to Kamilowi potrzeba tyle tysiecy? Tez pomyśl zanim cos napiszesz nie tylko tu zbiera pieniadze a sam jest dorosly Milena tez nie jest juz dzieckiem więc doszli do wniosku ze jeszcze mozna zarobic skoro .. rozwińrokowania są zerowe i nie jestem zazdrosny o te pieniadze moj ojciec tez umieral na raka 8miesiecy patrzylem na to codziennie i współczuję Andrzejowi jestem tylko zly bo zobacz ile ludzi na tym portalu potrzebuje pieniedzy na leczenie ktore moze ich uratowac i maja wplaty po 1000, 2000 z np.zakladanych 100tys i tylko oto mi chodzi

Jolanta Misiak

Gal Anonim Nie rozumiem o co masz żal? Jesteś zły? Podaruj tym ludziom pieniądze żeby mieli więcej.Każdy przeznacza na jaki cel ma ochotę. Nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Ja nie napisałam że Andrzej nie ma żadnych szans.Napisałam że medycyna akademicka niewiele ma do z.. rozwińaoferowania. Nie można w tej chwili podać Andrzejowi chemii z powodu nie ustającej żółci nawet po odbarczeniu.Zresztą dużo by pisać ale to nic nie zmieni. Milena nie jest małym dzieckiem ale nie jest dorosła.Nie zakasa rękawa i nie pójdzie do pracy na etat. .

Jolanta Misiak

Poza tym ludzie się ratują każdym leczeniem,w każdym stadium. Są różne ośrodki w których pobyt to koszt ponad stu tysięcy.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Prośba, jeśli znacie osoby angażujące się w zbiórkę środków dla Andrzeja, przekażcie proszę aby sprawdzili dokładnie na co one idę. Andrzej z tego co wiem nie ma żadnego leczenia, leży w domu w bardzo złym stanie. Osoby które pomagają niech poproszą o roz

Centrum Sportów Walki Hodana

Proszę o dane kontaktowe. Na pewno się spotkamy w sprawie wyjaśnienia kosztów leczenia.

Centrum Sportów Walki Hodana, pomagamy wszyscy, wplacający mają prawo wiedzieć na co konkretnie jest zbierane. Nie napisałeś co to za drogie leki, praktycznie o zbiórce nie wiadomo nic, na co za ile i kiedy. Nie ma słowem o płatnej nierefindowanej czy zagranicznej terapii bo taka przy tym typie r.. rozwińaka niestety nie istnieje. Nie ma słowa o rokowaniach czy planie leczenia. Czyli podstawowe założenia zbiórki na leczenie nie są spełnione. Każdy znajomy chęcią pomoże, ale przy braku tak istotnych szczegół nie ma to sensu. Wygląda to tak- daj kasę i nie wnikaj na co.

No to się dowiedziales....

Gal Anonim nie dowiemy się niczego, niestety ale zrzutka NIE WERYFIKUJE celu zbiórki, ale mam nadzieję że właściciel ma świadomość że oszustwa są karalne i pewne rzeczy wyjdą na jaw, kwestia czasu.W tym wszystkim żal Andrzeja, może ktoś z bliższych znajomych zdoła sprawdzić jak się ma....

Centrum Sportów Walki Hodana

Marek Peka Czy zbierał Pan tutaj pieniądze ? Bo widzę, że nie ma Pan pojęcia o WERYFIKACJI na tym portalu. Wysłana została cała dokumentacja Taty, która została zatwierdzona przez "zrzutka.pl". Mimo wszystko życzę Panu dużo zdrowia. Pozdrawiam

Centrum Sportów Walki Hodana

No to się dowiedzieliśmy...

Proszę o napisanie na co konkretnie zbierane są środki, wiem że leki na tę chorobę są bezpłatne włącznie z odżywkami. Jeśli przyjmuje jakiekolwiek nierefundowane to jak one się nazywają? Jaki jest dalszy plan leczenia Andrzeja?? Nie ma ani słowa o planowanej terapii, jej kosztach, niestety nie poda.. rozwińjecie żadnych konkretów. Z doświadczenia wiem jak wygląda takie leczenia i liczy się dosłownie każdy dzień, po takim czasie powinniście już znać koszty, dołączyć opinie lekarskie itd. Tak jak to jest wymagane np na stronie siepomaga.

Centrum Sportów Walki Hodana

Wyników badań czy opinii lekarskich na pewno nie udostępnimy w internecie, ponieważ to co raz zostanie wrzucone zostaje tam na zawsze. Oczywiście, opinie lekarskie są do wglądu u mnie dla osób, które pomagają. Pozdrawiam

Centrum Sportów Walki Hodana. Ale zawsze można napisać gdzie byliście .jakie leczenie zostało zastosowane. Bo z tego co mi wiadomo to jest w domu więc jakie kosztowne leczenie.

Wiktoria Dobro Andrzej jest chory przykro mi z tego powodu nie napiszą ci nic bo on juz nawet nie wstaje z łóżka ciekawe czy bedzie jakies leczenie wogole oczywiscie ze udostępnili dokumentację itp ale co bedzie z pieniedzmi ktore ślepo wplacaja ludzie hmm bo widze ze to bardzo drazliwy temat jak kt.. rozwińos pyta na co te pieniadze dokladnie

Powodzenia i dużo zdrowia!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Andrzej Powodzenia i wytrwałości !!!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

Nie rozumiem celu tej zrzutki,mój Tato zmarł na raka i z tego co pamiętam to wszystko bylo refundowane tu też nie jest napisane ze potrzebna jakaś operacja za którą trzeba płacić itp.współczuję Andrzejowi ale na tym portalu są ludzie którzy naprawde zbierają na operacje za granicą lub protezy itp i .. rozwińmaja wplacone śmieszne kwoty a tu ponad norme tylko na co ? Bo nie może uczyc i zarabiać czyli na utrzymanie tak? To jest chore wplacacie pieniadze czytając bez zrozumienia. Dużo zdrowia dla Andrzeja wygranej z rakiem ale pomysłu na zarabianie pieniedzy nie popieram moje osobiste zdanie

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy za wsparcie.

Centrum Sportów Walki Hodana

Tak jak Pan/Pani napisał/a, Wasz Tata zmarł. My do tego nie dopuścimy. Jesteśmy bardzo zaangażowani w Taty leczenie i nie zamykamy się na kolejne wizyty w specjalistycznych klinikach w całej Polsce. Wiele osób miało okazję przekonać się na własnej skórze jak działa leczenie czegokolwiek przez NFZ. T.. rozwińata walczy o ŻYCIE! Nie ma czasu na 3 tygodniowe stanie w kolejkach. Przyjmuje wiele leków, które nie są refundowane. Każda wizyta w klinice również kosztuje, dla zwykłego śmiertelnika kosztuje niemało. Jesteśmy na etapie szukania klinik poza granicami kraju. Każda złotówka daje nam większe nadzieje. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie.

KM

Kamil Mrozinski

Powodzenia!

Ł

Łukasz

Szybkiego powrotu do zdrowia.

AS

Andrzej Suslowicz

Ratujemy Pana Andrzeja Hodane!

Krzysztof Świca

Andrzej trzymaj się !:)

MB

Marek Bezdziecki

Powodzenia!!!

KK

Krzysztof KOMOROWSKI

Powodzenia w walce! Osu!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

J

Jurek

Sensei Andrzej wiele mnie nauczył, kiedy trenowałem jako nastolatek w sekcji na Paderewskiego. Zdrowia przede wszytkim życzę

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

DS

Dominik Skoczek

Andrzej uczył mnie karate kiedy byłem nastolatkiem, to prawdziwy Mistrz! Pomagam mu wygrać z nowotworem!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

MK

Mateusz Ksawery

Dużo zdrowia i walcz do końca trenerze.

KK

Kacper Krzymowski

Zdrowia Panie Andrzeju!!! Jestesmy z wami!

PW

Paulina Wolf

Dużo zdrowia !!!!

ŁN

Łukasz Niesłuchowski

Trzymaj się trenerze, tę walkę też wygrasz jak wiele stoczonych w swoim życiu.

T

Tratek

Zdrowia trenerze, walcz!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

RM

Rafał Mijas

Andrzej Trzymaj się !!!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

R

Robert

Andrzej ten rocznik nigdy sie nie poddaje !!! Walcz

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

GZ

Gerard Zdziarski

zdrowia Andrzeju

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

PM

Paweł Malinowski

Andrzejku trzymaj się jesteśmy z Tobą w narożniku. Wygrasz ta walkę!!! Malina i Malinowski-Team

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam mocno kciuki!

KM

KRZYSZTOF MORAWSKI

Trzymam kciuki ......... QRWAaaaaaaaaaaaaaa Mać ........

NR

Norbert Rekowski

Zdrowia Andrzej

JD

Jacek Domieniuk

Zdrowia życzę!!!

Bartłomiej Żygadło

Najważniejsze nie poddawać się i wierzyć w to, że się wygra tą walkę ! To, co masz w głowie to 90 % sukcesu ! Dasz radę, bo kto jak nie Ty !

WIESIEK KATA

Byku nigdy nie przegrałeś, przetrwałeś tyle trudnych sytuacji życiowych, to teraz też dasz rade !!!

Patryk Czebieniak

Andrzej dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

RK

Renata Kuczer

Andrzeju, Ty zawsze byłeś dla nas wsparciem, służyłeś dobrym słowem. Teraz Ty toczysz bój, ale pamiętaj, że stoimy za Tobą murem i możesz na nas liczyć. Wracaj szybko do zdrowia!

KK

Krzysztof Kołodziej

Na zdrowie

Klaudiusz Duda

Powrotu do zdrowia!!!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

PG

Paulina Gwizdoń

Nieustającej woli walki ! Ze sportowym pozdrowieniem.

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

Paul Inka

Duzo zdrowia życzę . Trzeba walczyc :)

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

IK

Iwona Klimkowska

Osu!!!!!!!

PP

Piotr Partyka

Życzę zdrowia dla Taty
Powodzenia

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

Paula

Do zobaczenia na następnych zawodach Panie Andrzeju :)

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

D

Dominik

Treningi Full Contactu u Pana Andrzeja byly niesamowite! Piękne wspomnienia z młodości!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

AR

Andrzej Ratajczak

Andrzeju trzymaj się, walcz i nie poddawaj się ! To zapewne najtrudniejsza i najcięższa walka w Twoim życiu , ale ze wsparciem rodziny i przyjaciół na pewno zwyciężysz . Trzymam kciuki, sercem i duszą jestem z Tobą w tych trudnych chwilach i modlę się za

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

JP

Józef Pietras

Trzymaj się Przyjacielu

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

Bartłomiej Żygadło
PK

Przemysław Kozioł

Jedna mała cegiełka więcej. Powodzenia w najważniejszej walce Trenerze !!!

Kamil Lewko

Poszło zdrowia dla Taty!!!

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

RF

Robert Ferensztajn

Poszło.

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

Ewa Adamkiewicz

Trzymaj sie Andrzej!!! Jestesmy z Toba Ewa Lech Krystyna

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

Marta Nowakowska
Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

MA

Michał Andrasz

Życze Panu Andrzejowi wszystkiego dobrego aby przezwyciężył chorobe.Pozdrawiam

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

AK

Agnieszka Kolaniak

Dużo zdrowia

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

BK

Bartosz Krzywoń

Przesyłam cegiełkę na leczenie. Pozdrawiam

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

E

Ewa

Tyle walk wygrałeś tą też wygrasz

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

RZ

Roman Zieliński

zycze zdrowia !

Centrum Sportów Walki Hodana

Dziękujemy !

K
500 zł
Kasia
JL
500 zł
Jacek Librowski
KK
500 zł
Krzysztof KOMOROWSKI
C
500 zł
Czarny
RC
500 zł
Robert Chruszcz
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
AZ
350 zł
Artur Zdrzalka
Użytkownik niezarejestrowany
344,86 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
DN
300 zł
Damian Niemczuk
PT
200 zł
Piotr Tradecki
TB
200 zł
tomasz babilonski
BL
200 zł
Bartosz Lipiński
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
TG
200 zł
Tadeusz Grzeszczyk
AR
200 zł
Andrzej Ratajczak
MF
200 zł
Magdalena Favetto
P
200 zł
Pyjo
DS
200 zł
Dominik Skoczek
V
200 zł
Viola
MZ
200 zł
Mateusz Zając
AM
200 zł
Adrian Myslowski
AS
200 zł
Andrzej Suslowicz
MG
200 zł
Magdalena Góranowska
WF
200 zł
Wojciech Furtak
MJ
200 zł
Maciej Janus
RK
200 zł
Renata Kuczer
NR
200 zł
Norbert Rekowski
LJ
200 zł
Lukasz Jedrzejczak
ŁR
200 zł
Łukasz Rychliński
KR
200 zł
Krzysztof Raubo
AP
200 zł
Arkadiusz Perczak
200 zł
Krzysztof Świca
A
160 zł
Anna Piasecka
Piwnica Smaków
140 zł
Piwnica Smaków
AD
100 zł
Adriana Dudka
K
100 zł
Konrad
MM
100 zł
Marcin Mrozek
IM
100 zł
Iwona Mostek
MB
100 zł
Marek Bezdziecki
GF
100 zł
Grzegorz Fijałkowski
BS
100 zł
Bogumiła Słoniewska
JR
100 zł
Jarosław Rabczenko
DR
100 zł
Dominik Rogala
MA
100 zł
Monika Arciszewska
KL
100 zł
Kamil Lewko
DM
100 zł
Dominik Milczanowski
ČS
100 zł
Čestmír Siwek
T
100 zł
Tratek
R
100 zł
Robert
K
100 zł
Karolina
DK
100 zł
Damian Kluba
MM
100 zł
Malwina M
ED
100 zł
Emil Duda
AP
100 zł
Anna Pańczuk
JK
100 zł
Jarosław Kazimierz Maciejewski
!
100 zł
!!!
PS
100 zł
Piotr Szpunar
KK
100 zł
Krzysztof Kołodziej
WS
100 zł
Wiesław Skóra
MK
100 zł
Magda Kwoka
DB
100 zł
Dariusz Bucki
Trzymaj się bracie ! HEJ MIEDŹ
100 zł
Trzymaj się bracie ! HEJ MIEDŹ
RW
100 zł
Rafał Wrona
MP
100 zł
Mariusz Pencak
MK
100 zł
Magda Kowalska
M
100 zł
Maja
MP
100 zł
Michał Pawlak
ŁL
100 zł
Łukasz Laskowski
RM
100 zł
ROMAN MARCZUK
AK
100 zł
Adam Konefał
GF
100 zł
Grzegorz Fijałkowski
MI
100 zł
Monika i Bartek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AB
100 zł
Agnieszka Bogaczewicz
AN
100 zł
Artur Niezgoda
MD
100 zł
Michal Dmowski
DM
100 zł
Dariusz mlodawski
MO
100 zł
Mirosław Osika
AP
100 zł
Angelika Papinska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
WF
100 zł
Wojtczak filip
ŁO
100 zł
Łukasz O.
CM
100 zł
Chrenowski Marcin
MI
100 zł
Marcin Idczak
GG
100 zł
Grzegorz Godlewski
MG
100 zł
Michal glowacki
LM
100 zł
Leszek madejczyk
JS
100 zł
Jakub Stępniewicz
MB
100 zł
mada bell
S
100 zł
Sławomir
RF
88 zł
Robert Ferensztajn
DK
50 zł
Dariusz Kasiński
MK
50 zł
MARCIN KASPER
J
50 zł
Justyna
P
50 zł
Piotrek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
TU
50 zł
Tomasz Uss
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
BR
50 zł
Bartłomiej Rzepecki
DJ
50 zł
Damian Jabłoński
P
50 zł
Paulina
PB
50 zł
Pawel Biszczak
D
50 zł
Dorota
M
50 zł
Maciek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RZ
50 zł
Roman Zieliński
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MG
50 zł
Marcin Gołda
LA
50 zł
LECH ADAMKIEWICZ
AD
50 zł
Artur Dobrowolski
MP
50 zł
Michał Potrzebowski
PG
50 zł
Paulina Gwizdoń
P
50 zł
Przemysław
JP
50 zł
Jerzy Pawliszczy
RM
50 zł
Rafał Mijas
MW
50 zł
Marcin Wojszczyk
PS
50 zł
Pawel Sowinski
AH
50 zł
Andrzej Huzar
BS
50 zł
Bartosz Sniezek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
IA
50 zł
Iwona Awencka
ZK
50 zł
Zygmunt Kozak
BE
50 zł
Bartosz Engel
ŁN
50 zł
Łukasz Niesłuchowski
TS
50 zł
Tomasz Sadocha
ES
50 zł
Eryk Szpak
AS
50 zł
Anna Suszyńska
M
50 zł
Monika
DW
50 zł
Darian Wiesner
DM
50 zł
dariusz Markiewicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RC
50 zł
renata czaja
K
50 zł
Kasia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Marta P.
AM
50 zł
Aga Malek
MM
50 zł
Marcin Mazgaj
WK
50 zł
Wojciech Koranowicz
K
50 zł
Kinga
DM
50 zł
Dariusz mlodawski
OG
50 zł
Oliwier Godlewski
AK
50 zł
Anna Kosakowska
JK
50 zł
Jacek Krukar
IW
50 zł
Iwona Wojtysiak
PB
50 zł
Paweł Bielawski
S
50 zł
Sokolowski
RB
50 zł
Rafal Bartkiewicz
PS
50 zł
piotr siuda
MS
50 zł
Marta Sapryk
E
50 zł
Ewa
Z
50 zł
Zbyszek Gradziński
MJ
50 zł
Marta Jackanicz Bąk
PG
50 zł
Pawła Gacia
AK
50 zł
Agnieszka Kolaniak
AJ
50 zł
Adam Juniszewski
AP
50 zł
Aleksandra Pitera
GM
50 zł
Gabriela Mamos
AK
50 zł
Alan Kościółek
TK
50 zł
Tomasz Klemczak
AB
50 zł
Ad b
AK
50 zł
Adam Kopec
TB
50 zł
Tomasz Brantwein
EM
50 zł
Elżbieta Miszczycha
MM
50 zł
Mateusz Mazurkiewicz
R
50 zł
Rafał
IK
50 zł
Iwona Klimkowska
AK
50 zł
Anna Kowalska
M
50 zł
Marek
Walcz
50 zł
Walcz
A
50 zł
Agnieszka lasota
T
50 zł
Tomasz Piotr Broda
MG
50 zł
Maciek g
TR
50 zł
Tomasz Rajda
S
50 zł
Siwak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JK
50 zł
Jan Kowalski
A
50 zł
Anonimowy
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AZ
50 zł
Andrzej Zielonka
SM
50 zł
Stefan Miller
P
40 zł
Paulina Musiał
PP
40 zł
Przemysław Podolski
KK
35 zł
Krzysztof Karolewski
P
30 zł
Paulina
30 zł
Rupert
MK
30 zł
Mateusz Ksawery
MJ
25 zł
Magda Jursza
BS
25 zł
BEATA Sterniak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MK
25 zł
Maciej Krukar
O
25 zł
OLA
ŁB
25 zł
Łukasz Bąba
KB
25 zł
Krzysztof Baszak
SI
25 zł
sebastian imieliński
BZ
25 zł
BOŻENA ZALEWSKA
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
RW
25 zł
Rafał Wróblewski
JS
25 zł
Justyna Stankiewicz
K
25 zł
kasica3200
MG
25 zł
Malwina Górczyńska
MB
25 zł
Mateusz Braun Gremium MC Legnica
Ł
25 zł
Łukasz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kaśka
HC
25 zł
Henryk Chmielewski
KK
25 zł
Kacper Kozak
MS
25 zł
Małgorzata Sołowiej
MK
25 zł
Michał kajetanowicz
PB
25 zł
Przemysław Butryn
V
25 zł
Violetta-engielgard
AM
25 zł
Anita Majecka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
E
25 zł
Ewelina
MA
25 zł
Magdalena Ardeli
KP
25 zł
Krzysztof Prońko
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
D
25 zł
Daniel
KK
25 zł
Kacper Krzymowski
KP
25 zł
Krzysztof Pawlicki
MS
25 zł
Mirosław Serafin
ŁS
25 zł
Łukasz Szpila
ŁB
25 zł
Łukasz Bąk
PK
25 zł
Przemysław Kozioł
GZ
25 zł
Gerard Zdziarski
S
25 zł
Stasiu
JD
25 zł
Jacek Domieniuk
MA
25 zł
Monika Aronowska
KW
25 zł
Klaudiusz Wajda
Bienias
25 zł
Bienias
DK
25 zł
Damian Krzywopust
A
25 zł
Anonim
ŁB
25 zł
Łukasz Białow
KB
25 zł
Kasia Białas
AH
25 zł
Agnieszka Hanula
I
25 zł
Iwona
A
25 zł
Asia
M
25 zł
Marcin
JW
25 zł
Joanna Wawrzoła
K
25 zł
Krzysztof
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AW
25 zł
Aldona Wróbel
DF
25 zł
Danuta Fyda-Granek
MC
25 zł
Małgorzata Chmielecka
JK
25 zł
Jakub Kozlowski
MS
25 zł
Marcin Sz
NW
25 zł
Nadia Wegner
WK
25 zł
Wioletta kaczmarek-madejczyk
KK
25 zł
Kamil Karp
P
25 zł
Pawel
MK
25 zł
Mirella Konarska
MA
25 zł
Michał Andrasz
D
25 zł
Dominika
A
25 zł
Aga
KI
25 zł
Karol i Gabriela Forgiel
J
25 zł
Justyna Kubon
M
25 zł
Michał Popczyński
KW
25 zł
Krzysztof Widomski
M
25 zł
Marta
A
25 zł
Arek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
S
25 zł
Szwedziu
MJ
25 zł
Małgorzata Jachimczuk
KD
25 zł
Kinga Drewicz
MM
20 zł
Marcin Matusiak
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
WK
20 zł
wieslaw karolewski
A
20 zł
Agata
KF
20 zł
Krzysztof Florczyk
MS
20 zł
Mariusz Satyła
E
20 zł
Edyta
P
20 zł
Pio
B
20 zł
BPK
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
D
20 zł
Dorota
EG
20 zł
Ewa Grabowska-Ocimek
A
20 zł
Andrzej
D
20 zł
Dominika
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
LZ
15 zł
Ludwik z devgaming
15 zł
Marcin Świerczek
BK
15 zł
Bartosz Krzywoń
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
G
10 zł
Gość
M
10 zł
Mati
AK
10 zł
Agnieszka Konieczna
PP
10 zł
Piotr P.
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Karolina
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PC
10 zł
Paulina C
NK
10 zł
Natalia Kowalińska
PS
10 zł
Paula Sojka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
JG
10 zł
Jolanta Grubman
A
10 zł
Aleksa
R
10 zł
Roksana
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
BS
10 zł
Beata Stachurska
RK
10 zł
Róża Kaczmarczyk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MH
10 zł
Magda Harapin
MZ
10 zł
MAGDALENA ZĄBEK
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
D
10 zł
Dawid
Paula
10 zł
Paula
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PK
10 zł
Piotr Klimczak
MK
10 zł
Monika Krukar
PD
10 zł
Piotr Drozd
PP
10 zł
Piotr Partyka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MO
10 zł
Marcin Oksinski
SM
10 zł
Szymon Matczak
AZ
10 zł
anonim złotoryja
BG
10 zł
Bartłomiej Gulewicz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
SC
10 zł
Sylwia Chmielnicka
MP
10 zł
Monika Pastuszak
PK
10 zł
Piotr Kurek
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Anna
AB
5 zł
Adrian Burda
BW
5 zł
Bartek Wł.
KD
5 zł
Kazanowski Dawid
M
5 zł
Marcin
J
5 zł
Jakub
G
5 zł
Gula
K
5 zł
Katarzyna
I
5 zł
Ina
TC
3 zł
Tomasz Czerwiński
MP
3 zł
Mateusz Pustelnik
I
2 zł
Iva
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Użytkownik niezarejestrowany
A
1 zł
ANONIM
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
SA
ukryta
Szymon Adamczak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JP
ukryta
Józef Pietras
KM
ukryta
KRZYSZTOF MORAWSKI
AC
ukryta
Anna Cedowska
PM
ukryta
Paweł Malinowski
J
ukryta
Jurek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
R
ukryta
Robert
KM
ukryta
Kamil Mrozinski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AS
ukryta
Anna Stępień
D
ukryta
Dominik
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
SN
ukryta
Sandra Niezgoda
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
NK
ukryta
Natalia klimczak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AK
ukryta
Anna Karczewska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KB
ukryta
Krzysztof Bartmiński
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
EK
ukryta
Ewelina Koblańska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KP
ukryta
Karol Popowicz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Najwyższa wpłata

K
500 zł
Kasia
Nasi użytkownicy założyli

323 578 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 463
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.