Hera-zdiagnozowany Gruczolak złośliwy, zbieramy na tabletki Paw Paw! Zakończona 08.03.2019r ID: 9x2fhp

Hera-zdiagnozowany Gruczolak złośliwy, zbieramy na tabletki Paw Paw!

Zebrano 470 zł
z kwoty 1 060 zł

44 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

55
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Edit. 1

Hera 8 go stycznia przeszła operację wycięcia guza na listwie mlecznej. Guz został wysłany do laboratorium na badanie histopatologiczne. Niestety wyniki są złe - gruczolak złośliwy III stopnia plus przerzuty potwierdzone w badaniach krwi.

Lekarze rozkładają ręce. Zaczęliśmy szukać alternatywy poza typową medycyną i polecono nam tabletki Paw Paw, którymi już wiele osób jak i psów udało się uratować. Nie wiem czy nam się uda ale chcemy spróbować zrobić wszystko co w naszej mocy by czas kiedy Hera ma znów swój dom, ciepły kąt i człowieka trwał jak najdłużej.

Koszt terapi na pół roku to 1060 zł, znaleźliśmy człowieka któremu udało się zamówić te leki, choć są już niemal niedostępne w żadnym kraju. Do 8 marca mamy czas by opłacić paczkę. Bardzo potrzebujemy Waszej pomocy by zawalczyć o Herę.

Poza Paw Paw już wdrożyliśmy olejek CBD którego dwie porcje na ok 2 miesiące kosztują ponad 600 zł.Hera to ok 10 letnia sunia owczarka niemieckiego. W 2017 roku trafiła do Nie kupuj - adoptuj Schronisko dla zwierząt Kołobrzeg w fatalnym stanie - zaniedbana z ogromnym guzem na listwie mlecznej. Została zoperowana i tam czekała na nowy dom. W maju tego roku zaadoptowaliśmy ją by resztę swoich dni spędzić mogła spokojnie w domu ze swoimi ludźmi. Udało się wyleczyć skórę, która nie dawała spokoju i bardzo swędziała Herę, powodując rany i wyłysienia. W warunkach schroniskowych nie było szans na doprowadzenie jej do ładu.
Miało być już tylko lepiej...Miesiąc temu znaleźliśmy na brzuchu u Hery kolejnego guza, który niestety rośnie ???? W 2017r. schroniska nie było stać na wykonanie badania histopatologicznego, więc nie wiemy jakiego typu guzem była wtedy zmiana. Wszystko jednak wskazuje, że historia się powtarza ???? Dziś zostały wykonane badania kontrolne by sprawdzić w jakiej kondycji jest sunia. Jeżeli wyniki będą dobre, Hera będzie musiała przejść operację usunięcia zmiany oraz prawdopodobnie całej pozostałej listwy mlecznej by zapobiec kolejnym nawrotom. Hera nie jest już młodym psem, jednak tempo wzrostu guza wymaga ingerencji chirurgicznej. Bardzo prosimy o wsparcie na zabieg i leczenie, by Hera mogła szybko dojść do siebie i znów cieszyć się psim życiem!


Na bierząco można śledzić wydarzenie Hery na FB -

Mamy wyniki badań kontrolnych!  Wyniki Hera ma dobre, kwalifikuje się do zabiegu. Teraz musmy uzbierać środki na zabieg i leki po zabiegu by móc jak najszybciej usunąć guza, który cały czas rośnie :( Hera to jedna z 7 naszych psiaków, z których koszty leczenia opiewają w tysiące każdego miesiąca. Stąd nasza prosba o pomoc!


Rozmawiałam dziś z Dr Moniką z Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h, która przyjmowała Herę. Koszt samego zabiegu to ok 600 zł plus 100 zł za badanie histopatologiczne guza. Przed operacja wykonane zostaną jeszcze kontrolne zdjęcia RTG płuc by wykluczyć przerzuty. Po operacji będą potrzebne tez środki na antybiotyki i wizyty kontrolne. Jak uzbieramy środki   to początkiem stycznia chcemy wyznaczyć termin zabiegu.

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

M
100 zł
Marcin B
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Małgorzata
K
50 zł
Karolina Madetko
JB
40 zł
Jakub Babiarz
E
25 zł
Ewa
AB
25 zł
Adrian Biernacki
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
M
20 zł
Małgorzata
LR
20 zł
Ludwik Rey
PM
10 zł
Piotr Maciejewski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

M
100 zł
Marcin B

Najwyższa wpłata

M
100 zł
Marcin B
Nasi użytkownicy założyli

308 323 zrzutki

Pomóż zebrać 1 060 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

55
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.