Wyjazd na Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3 AG w Utah 28.10.2022

Nasi użytkownicy założyli 1 158 561 zrzutek i zebrali 1 203 366 655 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, nazywam się Patrycja Jasińska, jestem specjalistką w dziedzinie ginekologii i położnictwa mgr położną, trenerką personalną, instruktorką fitness oraz sportowcem-amatorem. Prowadzę własną działalność gospodarczą niedawno otwarłam własny Punkt pobrań „Badania Tychy” oraz sukcesywnie rozwijam markę osobistą „FITpati Patrycja Jasińska”. Mam 27 lata i głęboko wierzę, że ciężką pracą, konsekwencją w działaniu i stawianiu sobie poprzeczki wysoko można osiągnąć prawdziwy sukces i spełniać marzenia. Codzienne treningi oraz praca pokazały mi, że na wyzwania i marzenia nigdy nie jest za późno i mogę walczyć na zawodach z najlepszymi w swojej kategorii wiekowej. W drodze po marzenia chciałabym zwrócić się do Was z prośbą o wsparcie finansowe.

Sezon startowy 2022 od samego początku bardzo mnie zaskakuje !

W maju wzięłam udział w zawodach Championman Duathlon na dystansie średnim (10/60/10), ukończyłam zawody z czasem 3h 14min, gdzie wywalczyłam 1 miejsce w kat. wiekowej, dzięki czemu zostałam Mistrzynią Polski w K25 i zdobyłam kwalifikacje na Mistrzostwa Europy w Bilbao, które odbyły sie 18.09.2022r, gdzie zajęłam 3 miejsce w kategorii wiekowej K25

W czerwcu stanęłam na lini startu Ironman 70.3 w Warszawie, ukończyłam zawody z czasem 4h 37min i wywalczyłam 1 miejsce w kat. wiekowej K25, dzięki czemu zdobyłam Slota (kwalifikacje) na Mistrzostwa Świata w Utah, które odbędą się 28.10.2022r.

Powyższe osiągnięcia są dla mnie zaszczytem, nie spodziewałam się, że tegoroczny sezon może rozpocząć się aż tak dobrze (Moja trenerka -Ania Halska to wiedziałam, ja nie).

Szkoda by było, gdybym nie skorzystała z możliwość zmierzenia się z najlepszymi na Mistrzostwach Świata w Utah 70.3 AG w triathlonie. Ze względu na to, że zdobyte kwalifikacje są dla mnie ogromnym zaskoczeniem, a oba starty (ME oraz MŚ) odbywają się jeszcze w tym roku, ciężko będzie mi w tak krótkim czasie uzbierać potrzebne fundusze na oba starty.

Dlatego proszę Was o pomoc, która pomoże mi opłacić wyjazdy na powyżej wspomniane zawody.

Uzyskane wsparcie finansowe pozwoli mi pokryć koszty związane z organizacją wyjazdu na zawody tj. :

-opłacenie udziału zawodach

-kupno biletów lotniczych,

-opłacenie noclegów,

-transport roweru.

Jestem kobietą pracowitą, zdeterminowaną, solidną i mogę Wam obiecać, że dam z siebie wszystko. Marzeniom trzeba pomagać – liczę na Wasze wsparcie.

Będę wdzięczna za każdą pomoc, z serdecznymi pozdrowieniami, Patrycja Jasińska

Moje dotychczasowe osiągnięcia to:

2022r. :

-3 miejsce w kat. wiekowej K25 - Mistrzostwa Europy Duathlon w Bilbao na dystansie standard (10km/40km/5km)

-1 miejsce wśród kobiet - PolskaMan dystans Olimpijski (1500m/40km/10km)

-2 miejsce w kat. wiekowej K25 - JBL Poznań duathlon (5km/90km/21km)

-1 miejsce wśród kobiet - 1/4 IM Azoty Triathlon Radłów (950m/40km/10km)

-1 miejsce w kat. wiekowej K25 - 1/2IM Warszawa (1900m/90km/21km) --> Kwalifikacja na MŚ w Utah

-2 miejsce wśród kobiet - 1/8IM Silesiaman Triathlon Pszczyna

-1 miejsce w kat. wiekowej K25 - Mistrzostwa Polski Championman Duathlon na dystansie średnim --> Kwalifikacja na ME w Bilbao