id: 9xw5r5

Leczenie kotki chorej na FIP

Leczenie kotki chorej na FIP

9 641 zł z 12 000 zł
80%
zakończona 26.09.2021r
108 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Wirginia to moja ukochana kotka, którą adoptowałam w grudniu 2020 roku. Od tamtej pory spędziłam z nią wiele pięknych chwil, zapewniałam jej najlepszą opiekę, a ona okazywała mi miłość i wsparcie. Niestety, dwa tygodnie temu zauważyłam zmiany w oku Wirginii i nie zwlekając odwiedziłam weterynarza. Okazało się, że Wirginia ma wysoką gorączkę, a morfologia i usg wskazywały na FIP. Kroplówka i leki przeciwgorączkowe pomogły tylko na chwilę; 28. czerwca otrzymałam potwierdzenie FIP po biopsji i badaniach.


Aktualne wyniki badań są kiepskie, malutka ma poważną anemię i utrzymującą się gorączkę. Ma niecały rok, 15. lipca będzie obchodzić urodziny i może nie przeżyć do tego czasu, jeśli nie rozpoczniemy leczenia.

Koszty leczenia są bardzo wysokie i przerastają moje możliwości - lek na FIP kosztuje od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, ważne są też wizyty u weterynarza i regularne badania.


Trudno jest patrzeć na pogarszający się stan Wirginii, która jeszcze miesiąc temu była radosną kotką. Pęka mi serce, gdy widzę, jak z energicznej istoty staje się coraz chudszym maleństwem. Nie ma siły na zabawę swoimi ulubionymi zabawkami, przez większość dnia leży i jest bardzo osłabiona. Mam nadzieję, że leczenie przyniesie skutki, a Wirginia znów będzie rozrabiała i nie będzie cierpieć. Chciałabym, żeby żyła jeszcze wiele lat otaczana miłością.


Mimo że zazwyczaj nie proszę o pomoc, moja sytuacja jest bardzo trudna. Liczy się czas, ponieważ leczenie FIP to walka o życie, którą trzeba podjąć jak najszybciej. Będę wdzięczna za każdą pomoc i udostępnienie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 108

SM
Sylwester
1 000 zł
B-
bazarek-Antoś pomaga
700 zł
PD
Pamela
700 zł
 
Dane ukryte
600 zł
MG
Małgorzata Góraj-Ptak
500 zł
WH
Weronika
340 zł
PD
Pamela
300 zł
A
Ala
300 zł
KS
Kasia
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Głogowska 16, 60-734

Poznań, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

743 832 zrzutki

i zebrali

528 825 154 zł

A ty na co dziś zbierasz?