id: 9yk9ad

Wesprzyj Klub Komediowy - aby do wiosny!

Wesprzyj Klub Komediowy - aby do wiosny!

Aktualności 4

 • Wow! Zebraliśmy już ponad 20 tysięcy! Dziękujemy serdecznie i pamiętajcie, że bombka robi dzyń!

  f50ad0492962695f.jpeg

  Czytaj więcej
 • Jak nam wpłacicie dużo pieniążków, to będziemy mogli robić więcej takich rzeczy :)
  Czytaj więcej
 • Przekroczyliśmy 5 tysięcy złotych! Dziękujemy Wam serdecznie i trzymajcie za nas kciuki <3

  m18c8880d334a71b.jpeg

  Czytaj więcej
 • Zrobiliśmy grafikę naszej komediowej ściepy!

  Autor: Michał Jońcas59e3f00d8e1a436.png

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Klub Komediowy to miejsce, w którym do tej pory można było oglądać komedię na żywo na najwyższym poziomie, albo przynajmniej na poziomie, na pewno nie w pionie! Improwizację, kabaret literacki, skecze, monologi i piosenki


Jednak Klub Komediowy to przede wszystkim ludzie – aktorzy, obsługa sali i kasy, barmani – a także (przytłaczające nas obecnie) zobowiązania – czynsz, prąd, woda, światło, gaz, zaległe wezwania do zapłaty… Jako samodzielne miejsce, nieinstytucjonalne, które średnio rocznie odwiedzało ponad 50 000 widzów (dane do 11 marca 2020), chcemy przetrwać i nadal dla Was występować. Potrzebujemy jednak Waszej pomocy. 


Długo to nie padało… no, a chodzi – jak to zwykle bywa w takich sytuacjach – o kasę. Czy przekazanie nawet symbolicznej wpłaty, dosłownie paru złotych, w ręce niesfornych komików to dobry pomysł? Może to początek wspaniałej przyjaźni, a może prolongata toksycznej relacji widz – komik, trudno ocenić. Przekonamy się na wiosnę.


W każdym razie decyzje podjęte jakieś 15 lat temu, aby iść na studia humanistyczne, a potem tytłać się w rzeczywistości bez etatów, za to z ambicjami, by robić dobry teatr i błyskotliwą komedię – z perspektywy czasu uważamy za… trafione! Dlatego wciąż staramy się grać dla Was w onlajnie, a gdy tylko będzie to możliwe, wrócimy na deski Klubu Komediowego i klubu Rakieta, bo jednak kontakt na żywo z Wami, z naszą publicznością, jest nie do zastąpienia. 


Dlatego jeszcze ten jeden raz, z odmętów rozpaczy, ale wciąż jakby godnościowo, prosimy o złotówki. Każda jest na wagę – nomen omen – złota. Przeznaczymy je na czynsz, na wynagrodzenia dla naszych pracowników, na koszty realizacji streamów spektakli, by jakoś przetrwać najbliższe tygodnie. Jeśli nie macie możliwości wsparcia nas finansowo, luz. Znamy ten stan. Możecie też oglądać nasze spektakle w necie, zamówić u nas pizzę na wynos (z dostawą) albo po prostu przekazać naszą prośbę dalej. Za każdą pomoc już teraz bardzo, bardzo Wam dziękujemy!


Fot. Kobas Laksa


Wpłacający 764

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
AB
Andrzej Brandt
25 zł
MB
Matousek Bolibrzusek
1,99 zł
AF
Agnieszka Fila
ukryta
M
Marcin Siekierski
100 zł
KI
Kinga Izbicka
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MC
Marta Czajka
10 zł
JW
Jakub Wieczorek
100 zł
C
Cardinalem Bergolium
5,55 zł
Zobacz więcej

Komentarze 89

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

649 642 zrzutki

i zebrali

406 557 545 zł

A ty na co dziś zbierasz?