id: 9yn5bt

Ratuję Pogoń!

Ratuję Pogoń!

Nasi użytkownicy założyli 916 808 zrzutek i zebrali 884 329 008 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kibice Pogoni Siedlce ratują swój klub przed upadkiem! Pogoń w wyniku wycofania się inwestora znalazła się w trudnej sytuacji. Klub ratują ci, którym najbardziej zależy na jego funkcjonowaniu - społeczność kibiców, rodziców i lokalnych przedsiębiorców.

 

800 tysięcy złotych to kwota, która pozwoli klubowi na przetrwanie i wejście na nowe tory od stycznia 2022 roku. Zrzutka została podzielona na 4 etapy. W pierwszym zbieramy 100 tys. zł. W drugim i trzecim po 200 tys. zł, a w ostatnim etapie 300 tys. zł. Zbiórce towarzyszy głęboki plan reformy finansowej, który pozwoli na redukcję kosztów.

 

Pogoń Siedlce to kawał historii. Kontynuuje tradycje przedwojennego wojskowego klubu WKS 22. Pułku Piechoty z 1921 r., a więc sprzed 100 lat. Meczami z czołowymi drużynami żyło całe miasto, wiele meczów oglądało od 2000 do 3000 kibiców. W 1932 r. klub mierzył się m.in. z takimi drużynami jak Rapid Wiedeń. W sezonie 1987/88 zespół Pogoni prowadzony przez trenera Lecha Poducha wyeliminował mające I-ligowy staż drużyny Motoru Lublin i Polonii Bytom. Odpadł dopiero w ćwierćfinale PP, po porażkach z Legią Warszawa. Przez lata wychowała pokolenia zawodników takich jak Artur Boruc, Jacek Kiełb, Maciej Rosołek czy Konrad Gołoś. Jest największym klubem regionu, reprezentując Siedlce na szczeblu centralnym. Od 2014 r. Pogoń Siedlce przez 4 lata reprezentowała miasto na zapleczu Ekstraklasy.

 


 

Akcję wsparli już m.in. Artur Boruc, byli piłkarze Legii Warszawa (Mięciel, Dziekanowski, Jóźwiak, Malarz), Euzebiusz Smolarek i Polski Związek Piłkarzy, Marcin Mroczek (aktor), Władysław Grochowski (Prezes Grupy Arche), Gabor i wiele innych osobistości ze świata piłki i nie tylko.

 

p3a571eda821396d.jpegi8dd4a5bf4152937.pngy239a6615e0dc461.pngk0281e7febfe2b8b.jpegif45bdf5a938a628.pngwf943264a4bdaf49.pngt2efa7ef7d2963ef.pngzc7361bca9090302.pngc90878cd18286506.pngx1e7d64b2f6569bf.png

Ostatnie Walne Zebranie mogło zakończyć się dla klubu tragicznie, ale Zarząd postanowił walczyć do końca o przetrwanie klubu z tak bogatą tradycją. Nie gasimy więc światła i apelujemy do wszystkich środowisk wokół klubu: kibiców, rodziców naszych wychowanków, przedsiębiorców, polityków, pasjonatów futbolu i mieszkańców Siedlec. Cała nadzieja w społeczności lokalnej!

 

Potrzebujemy środków na uregulowanie takich rzeczy jak: transport, wynajem obiektów i sprzętu, ochrona meczów, opieka medyczna i rehabilitacyjna, usługi trenerskie, koszty biurowe, wynagrodzenia pracowników, zakwaterowanie zawodników, sprzęt sportowy itp.

 

Wiele rzeczy udało się zrobić w ostatnim czasie, m.in.: udało się stworzyć aplikację mobilną klubu, inicjować spotkania z rodzicami dzieci z Akademii, inicjować szkolenia dla trenerów Akademii, organizować turnieje dla dzieci i młodzieży, zgłosić 21 grup młodzieżowych do rozgrywek, pozyskać nowych sponsorów, podnieść jakość obozów w Akademii, uruchomić scoutingu, uczestniczyć jako klub i kibice w akcjach charytatywnych, rozwinąć klubowe media społecznościowe, zapewnić najwyższe wpływy z transferów w historii klubu (Wojtuszek, Klebaniuk), poprawić wizerunek klubu, zredukować ujemny bilans punktów, nagrać nowe spoty na temat sponsorów, obiektów i Pogoni Siedlce, uruchomić sprzedaż kawy i nowych klubowych produktów, spotykać się z kibicami, stworzyć specjalną grupę dla kibiców na FB, a także nowe obrandowanie floty klubowej, otrzymać wyróżnienie za wzorową organizację meczów, stworzyć sieć klubów partnerskich, zapewnić zawodnikom fachowca od przygotowania motorycznego oraz bezpłatne usługi fizjoterapeuty dla Akademii.

 

Odbywały się spotkania dla sponsorów, daliśmy możliwość wspierania klubu poprzez zakupy, stworzyliśmy klasę sportową w SP9, wzrosła punktacja klubu w klasyfikacji Pro Junior System, wprowadziliśmy nowych wychowanków do pierwszego zespołu, zorganizowaliśmy test mecz, nawiązaliśmy współpracę z Urzędem Marszałkowskim, zwiększyliśmy liczbę dzieci w Akademii, uruchomiliśmy Indywidualne Centrum Piłkarza w Akademii oraz treningi dla grupy Pro, pozyskaliśmy nowego sponsora technicznego, stworzyliśmy sekcję dziewcząt, braliśmy udział w ogólnopolskich wydarzeniach poświęconych rozwojowi sportu promując klub, uruchomiliśmy Mobilną Akademię Pogoni Siedlce w gminach powiatu siedleckiego, zorganizowaliśmy kurs skautingowy i wznowiliśmy działania na rzecz projektu Pogoń dla Pogoni.  

 

Przykład Ruchu Chorzów pokazał nam, że pomimo zadłużenia (w ich przypadku jest to 20 mln zł rozłożone na raty), można dalej funkcjonować i osiągać sukcesy!


Publikacje o naszej akcji odbiły się szerokim echem w mediach lokalnych i ogólnopolskich:


http://sportsiedlce.pl/2021/10/28/ratuje-pogon-klub-zorganizowal-zrzutke/


https://www.rdc.pl/informacje/pogon-siedlce-w-kryzysie-kibice-zorganizowali-zbiorke/


https://www.tygodniksiedlecki.com/t63221-zbieraja.pieniadze.na.pogondolozysz.htm


https://www.eska.pl/siedlce/razem-z-pogonia-plany-nowego-prezesa-na-ratowanie-klubu-audio-aa-feSX-TmsJ-sGYq.html


https://sport.onet.pl/pilka-nozna/pogon-siedlce-w-kryzysie-finansowym-artur-boruc-i-marcin-mroczek-pomagaja/v9y59yb


https://www.sport.pl/pilka/7,64946,27794986,oszukany-polski-klub-jest-na-skraju-upadku-a-do-akcji-wchodzi.html


https://www.spin.siedlce.pl/2021/10/29/kibice-skladaja-sie-na-pogon/


https://www.voxfm.pl/siedlce/razem-z-pogonia-rodzice-dzieci-z-akademii-pilkarskiej-wspieraja-ratowanie-klubu-audio-ak-M7hN-ckc9-dGKg.html


https://zyciesiedleckie.pl/pl/13_sport/30995_na-ratunek-klubowi-zorganizowali-zrzutke.html


https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/969212/klub-ktory-wychowal-artura-boruca-w-potrzebie-znany-aktor-apeluje-o-pomoc


https://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-pogon-siedlce-ma-klopoty-pomoc-zdecydowali-sie-artur-boruc-i,nId,5646589


https://www.eska.pl/siedlce/razem-z-pogonia-rodzice-dzieci-z-akademii-pilkarskiej-wspieraja-ratowanie-klubu-audio-aa-PdsX-eJZV-gyrL.html
Każda osoba, która wesprze naszą akcję otrzyma po jej zakończeniu jedną z poniżej wybranych nagród. Do wyboru w prawej kolumnie zrzutki.

 

1.   umieszczenie na liście Darczyńców na stronie www klubu - 30 zł

2.   czapka z daszkiem Pogoni - 50 zł

3.   tshirt Pogoni - 100 zł

4.   koszulka polo Pogoni - 200 zł

5.   bluza z suwakiem lub kapturem Pogoni - 300 zł

6.   karnet VIP na obecny i przyszły sezon - 500 zł

7.   baner firmowy na stadionie - 5 000 zł

8. logo firmy na koszulkach 1 zespołu - 30 000 zł

 

 

Wesprzyj klub i dołącz do akcji #RatujęPogoń !

 

Nasz klub ma ogromny potencjał o czym świadczy infrastruktura sportowa. Pogoń Siedlce na co dzień korzysta z obiektów Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

 


 

Zarząd klubu jest otwarty na rozmowy dotyczące Sponsoringu Strategicznego i wszelkich pomysłów dotyczących naszej akcji.

 

KONTAKT

 

Tel. 668-891-187

 

Email: [email protected]

Lokalizacja

Siedlce, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 9 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 441

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków