id: 9z7rju

Rehabilitacja Zuzi

Rehabilitacja Zuzi

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
35 922 zł
z 50 000
71%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 239 zrzutek i zebrali 1 104 736 853 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

14 maja tego roku nasza córka świętowała Pierwsza Komunię Świętą, równo tydzień później, podczas zabaw na podwórku nagle upada i nóżki nie pozwalają już się jej podnieść...😭😭 dodatkowo nie może nic powiedzieć, czy coś ją boli, co jej jest...w panice wzywany karetkę, szybki transport helikopterem do Białegostoku i straszna diagnoza ...udar niedokrwienny w tętnicy po lewej stronie mózgu. .. 

U pełnej życia, zdrowej 10-latki...tak nagle, do dziś nie wiemy, co było przyczyną, liczne badania nie odpowiadają nam na pytanie dlaczego ..dziś mija 3 tyg jak jesteśmy w szpitalu, Zuzia ma sparaliżowaną prawą stronę ciała, nie chodzi, nie kontroluje potrzeb fizjologicznych, wymaga całkowitej opieki.. dopiero teraz powoli próbuje mówić ...jedno jest pewne... czekają nas długie tygodnie, miesiące rehabilitacji i ciężkiej walki o powrót do pełnej sprawności. Staramy się zapewnić jej wszystko, co najlepsze, niestety koszty rehabilitacji są bardzo wysokie, a Zuzia na pewno będzie jej potrzebowała po wyjściu ze szpitala. Zwracamy się więc z prośbą do osób o dobrych serduszkach, aby w miarę możliwości wspomóc nas finansowo w tej kwestii. 

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 348

JS
Jola Szleszyńska
50 zł
BK
Barbara Kotowska
50 zł
AM
Adam Marcińczyk
20 zł
KN
Karolina
ukryta
BB
Beata Bartosiewicz
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
ŁK
Łukasz Karaźniewicz
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
IZ
Natalia Bargielski
Zobacz więcej

Komentarze 83

 
2500 znaków