id: 9z7yvp

100lecie KLUBU GÓRNIK RADLIN - wieża zegarowa

100lecie KLUBU GÓRNIK RADLIN - wieża zegarowa

2 829 zł 
z 10 000 zł
28%
84 dni do końca
55 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witajcie Drodzy Sympatycy Radlińskiej Piłki!

Zapewne pamiętacie naszą poprzednią zbiórkę, która w iście ekspresowym tempie pozwoliła nam zakupić tablicę elektroniczną, która w styczniu została przywieziona i złożona w naszym Klubie. Od tego momentu wiele osób, nie tylko z Zarządu Klubu, rozpoczęły pracę nad stworzeniem projektu budowlanego oraz uzyskania stosownych pozwoleń w tym tego najważniejszego pozwolenia... 27/07/2022 otrzymaliśmy długo wyczekiwane Pozwolenie na Budowę wydane przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu. Szybka organizacja Pana Kierownika Budowy oraz Inspektora Nadzoru, zawiadomienie do Starostwa i w końcu rozpoczęły się pierwsze wykopy pod fundamenty. Postawienie samej konstrukcji wzięła na siebie dobrze znana naszym rejonie prężna firma, natomiast my jako Klub musimy przygotować podłoże i fundamenty.

No i tu zaczęły się schody. O ile samo wykopanie to kolejny gest dobrej woli jednego z naszych sympatyków – Marcin Małek udostępnił swój sprzęt i swój czas by zrobić wykop, ogrom pracy włożonej jako potencjał ludzki naszych kibiców i działaczy – jest nieoceniona i niepoliczalna… Dostarczenie szalunków – pomoc firmy ERIGO, organizacja skąd wziąć Stal Zbrojeniową plus beton na pierwsze warstwy konstrukcyjne – pomoc lokalnej firmy WIMAR. Natomiast to sam zakup stali oraz betonu na fundamenty stanął po naszej stronie. Koszt zakupu stali 3500 zł oraz betonu 4500zł.  Ponadto wieże trzeba wyposażyć w podłączenie prądu oraz akcesoria do nagłośnia. Razem kwota ok 10.000 zł to kwota która zdecydowanie robi wrażenie. Stąd zwracamy się z prośbą do Was nasi sympatycy o wsparcie aby ukończyć budowę długo wyczekiwanego na naszym stadionie zegara. Żeby tego było mało to na naszą niekorzyść działa czas. A tego czasu nie ma za wiele bo za rogiem już widać pierwszy mecz sezonu!

Jak dobrze wiecie na stadionie dzieję się o wiele więcej. Jeśli komuś udało się zajrzeć na nasz obiekt mógł zaobserwować że na ścianie budynku znajdującego się wzdłuż wejścia aktualnie tworzy się fantastyczny mural wykonywany przez Panią Anię! Ale o tym później. Na boisku zostały wymienione bramki oraz zamontowane zostały nowe siatki. Płyta boiska jest uzupełniana o dodatkowe dosiewki i pielęgnowana co na panujące warunki jest nie lada wyzwaniem.

Łącznie chcielibyśmy zebrać około 10-11 tysięcy złotych które pomogą w realizacji celu! Chcemy na 100lecie mieć obiekt, który będzie nas godnie reprezentował na poziomie Ligi Okręgowej

Bardzo liczymy na Waszą pomoc. Każda złotówka jest dla nas na wagę… 1 gola zbliżającego nas do zwycięstwa.

RAZEM BUDUJEMY KLUB! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! EMA WIO!

ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM ZARZĄD KLUBU

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Mariacka 5, 44-310

Radlin, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 55

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Mariacka 5, 44-310

Radlin, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

878 479 zrzutek

i zebrali

807 521 643 zł

A ty na co dziś zbierasz?