id: 9zncuk

Reksio pies po operacji guza zbiórka na hotel

Reksio pies po operacji guza zbiórka na hotel

1 030 zł 
z 3 000 zł
34%
132 dni do końca
18 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zbieramy na kolejny miesiąc pobytu Reksia na tymczasie i jedzonko. Zapłaciliśmy za styczeń, zaraz kolejny miesiąc, prosimy o grosik, a może ktoś się zakocha w Reksiu i będzie chciał dać mu domek <3 tutaj informacje na bieżąco z życia Reksia w hoteliku https://www.facebook.com/groups/594134004976727

Reksio jest na wspaniałym tymczasie, uczy się nowego normalnego życia, żeby potem wspaniale odnalazł się w nowy domku ❤

Edit: pan Reksia zabrany do szpitala, nie będzie go podobno min. 2 mce, od niedzieli jeżdżę wypowadzać Reksiulka, który czeka na pana, siedzi na kanapie i nie chce wychodzić, żeby nie przeoczyć powrotu pana, ale on nie wie, że pan szybko nie wróci.... po pracy zabieram Reksiulka na spacer, tzn biorę na ręce, zanoszę jak najdalej od domu i idziemy na smyczy, prosto do domu, tzn biegniemy bo Reksio bez pana żyć nie może, ale musimy go nauczyć, musimy znaleźć mu domek na jaki zasłużył ...kogoś kto o niego zadba, dobrze nakarmi , prawdziwie pokocha.... nie będzie go podobno 2 mce..... Rok temu stworzyłam zbiórkę na operację i leczenie Reksia , zostało na niej 100 zł.

https://zrzutka.pl/7v468j prosimy o grosik dla Reksia<3, dziękuję Ola Antonowicz za pierwszą wpłatę ❤ mamy juz 200 ❤

Reksio i jego historia, nie skończy się dobrze 🙁 Może ktoś się zlituje nad pchełką. Reksio chodził po mieście z ogromnym guzem, nikt mu nie pomógł, jego pan uważał, że zaraz umrze i nie warto mu pomagać. Reksio kocha swojego pana, jak każdy pies - miłością bezgraniczną...rok temu postanowiłam mu pomóc, ciężkie rozmowy z panem, zebranie środków w internecie i operacja, lekarze nie dawali dużych szans, liczyliśmy na przerzuty, jednak guz okazał się łagodny prostata się zmniejszała rana goiła. Codziennie jeździłm 2 razy dziennie, żeby zmieniać mu opatrunki co w tych warunkach mieszkaniowych, nie było rzeczą prostą. Udało się...Reksio wyzdrowiał, został z panem....organizujemy mu od roku dobrą jakościowo karmę, niestety pan nie dba o Reksia tak jak powinien, Reksio bardzo przytył, ma problemy z serduszkiem.... ciężko mu wchodzić na drugie piętro, kaszle.... czasem nie zdąży i zrobi kupę na korytarzu...sąsiedzi są źli i chca "coś zrobić"...... niestety pan bardzo podupadł na zdrowiu, ma ogromne problemy z chodzeniem, a mieszkają na 2 pietrze kamienicy, więc Reksio często biega sam po mieście, co stanowi dla niego ogromne niebezpieczeństwo.... teraz doszły problemy z tętniakiem 🙁 no i od zawsze jednak alkohol, nie pomagał .... nie wiemy, czy pan za chwilę nie pójdzie do szpitala czy nie stanie się coś gorszego.... nie ma żadnej rodziny, nikogo, kto mógłby zabrać Reksia w razie sytuacji bez wyjścia.... dlatego szukamy dla niego domu na ten moment....Reksio to starszy piesek, pomożemy organizować karmę czy leczenie, ale priorytet to dobry dom, najlepiej z ogrodzonym ogrodem.... bardzo prosimy o pomoc, na wtedy kiedy wydarzy się to co najgorsze i nieuniknione.... w schronisku Reksio umrze..... szuakmy fundacji, jakiegoś przytuliska...ostatniej przystani, dla tego cudownego, starszego mikropiesełka, który nie miał łatwego życia.....Bydgoszcz, Koronowo i okolice, ale gdyby znalazł się do badź fundacja ktora mogłaby przejąć opiekę nad Reksiem, mogę Go dowieźć dalej.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

881 222 zrzutki

i zebrali

812 329 243 zł

A ty na co dziś zbierasz?