id: 9znv9b

Klub Tańca - niech "Taniec" będzie z Wami !!!

Klub Tańca - niech "Taniec" będzie z Wami !!!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 170 365 zrzutek i zebrali 1 219 677 000 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani Klubowicze Klub Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak - minęło ponad 15 lat jak razem "tańcujemy". Razem przeżyliśmy mnóstwo emocji, wzruszeń i pięknych chwil ❤, turniejowych zwycięstw, uśmiechów i przytulasków naszych najmłodszych przedszkolnych tancerzy i gimnastyków. Taniec połączył wielu z nas w długoletniej przyjaźni, a co niektórych nawet cudownych związkach ????.


Jesteśmy szczęśliwy, Ja i cały Zespół, że możemy dać Wam chociaż odrobinę szczęścia i radości, czasem odmieniać Wasze życie.
Sytuacja, która nas Wszystkich zastała nie jest łatwa dla nikogo. Teoretycznie słyszymy, że mieliśmy powrócić do "normalności" 25.03, teraz po Świętach Wielkanocy, jednak biorąc pod uwagę sytuację, sądzimy, że powrót potrwa trochę dłużej. To wszystko dla naszego i Waszego bezpieczeństwa.


Dla wszystkich małych firm jest to trudna sytuacja. Nie mogąc prowadzić zajęć w normalniej formie musimy uciec się do nietypowych metod - w tym wszystkim najważniejsze jest to, że nie zamierzamy się poddać i być dla Was w momencie kiedy sytuacja wróci do normalności.


Ciągle chcemy dla Was tańczyć, dostarczać Wam radości, przełamywać rutynę codziennej kwarantanny, rodzicom dać trochę wytchnienia. Zapytacie co będziemy robić? To co umiemy najlepiej!! Tańczyć, ćwiczyć, uczyć - tym razem w formie online!!! Będziemy dla Was prowadzić zajęcia w tej nowej, dość nietypowej formie. Zajrzyjcie na nas Fanpage, polubcie nasz profil i bawcie się razem z nami. Sprawdzajcie aktualne informacje o najbliższych lekcjach.


Jeśli macie ochotę wspomóc naszą akcję, pomóc przetrwać całemu Zespołowi ten trudny czas zachęcamy Was do skorzystania z możliwości portalu i dorzucenia się do naszej świnki skarbonki - każda złotówka ma znaczenie.


Wykorzystajcie media, dzielcie się informacjami na portalach społecznościowych.


Pozdrawiam

Malwina oraz cały ZespółTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
KS
Karolina Szmigulan
100 zł
MK
Małgorzata Konachowicz
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AS
Alina Szmigulan
100 zł
AC
Arkadiusz Chudziak
100 zł
TS
Tomasz Szandała
123 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PW
Patrycja Wolska
25 zł
Mirosław Żylak
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!