id: 9zvd3y

Zbiórka na JAMORA - pomoc w złapaniu psa

Zbiórka na JAMORA - pomoc w złapaniu psa

 
Sylwester Garnek

Aktualności1

  • Pan Artur odłowił brata.

    Bardzo Wam wszystkim dziękujemy.WlHAjLBC80ugZhQ6.jpg

    0Lb6uoblI0MKrrex.jpg

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Prosimy o pomoc dla psa.

Tylko on został , siostra nie żyje.

Kkee9no3qf0aHOPj.jpg

Założylismy zrzutke na specjaliste, który zajmuje się odławianiem zwierząt.

Dotychczasowe próby łapania nie przyniosły zadnych efektów. Nie pomogły nawet klatki łapki.

Wiemy, że nie damy rady dlatego poprosiliśmy o pomoc Jamora.

Koszt to 1250zł


Będę wdzięczna za jakiekolwiek wpłaty i udostępnienie zbiórki.


Około 3 miesięcy temu ze schroniska uciekły 2 psy. Brat i siostra, psy bardzo lękowe.

Próbowalismy złapać je na petlę zrobioną ze smyczy. Niestety jak tylko zobaczyły smycz niedaleko wolontariuszki, która karmiła je z ręki to uciekły.

axtwPn9dMmCkLTim.jpg

Kolejne dni, kolejne próby łapania. Klatki łapki nie zadziałały.

Po czasie przestały przychodzić w jedno miejsce.

Nie były widziane przez dłuższy okres czasu aż do dziś.

Wolontariuszka jadąca pociągiem zobaczyła psa podobnego do tego co uciekł.

Tylko był jeden a zawsze trzymały się razem...


Siostra nie żyje została znaleziona na torach.

Przenieśliśmy ją w bezpieczne miejsce aby brat który ją pilnuje nie ucierpiał.


Jedyną szansą na złapanie tego psa jest Jamor.

Prosimy o pomoc.





Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez