id: a26yza

Spłonął dom Mateusza Kosa! Pomóż w jego odbudowie!

Spłonął dom Mateusza Kosa! Pomóż w jego odbudowie!

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 319 zrzutek i zebrali 1 163 248 607 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Spłonął dom naszego bramkarza. Możesz pomóc!


W ostatnim czasie w naszych głowach piłka nożna zeszła na dalszy plan, ponieważ są od niej sprawy ważniejsze. Nasz bramkarz przeżył chwile grozy. Mateuszowi Kosowi spłonął dom. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


W związku z rosnącą ilością komentarzy domagających się wyjaśnień informujmy, co zostało uszkodzone/zniszczone podczas pożaru:


Spłonęła kotłownia, część ocieplenia, garaż, garaż dobudowany, sprzęty, rzeczy wartościowe, strych, część dachu. Zostało zalane piętro i część dołu, a reszta domu została zniszczona przez skutki pożaru i zalania w postaci elektroniki i sadzy. Cała elektryka oraz instalacja gazowa jest do wymiany.


Mateusz Kos chce odbudować swój dom. Potrzebne są do tego pieniądze. 


Zachęcamy do wpłaty dowolnej kwoty, a także do wzięcia udziału w licytacji koszulki Szymona Sobczaka z autografami całego zespołu Zagłębie Sosnowiec.


Licytacja odbywa się tutaj: https://bit.ly/3AW9vJV


Za okazałą pomoc serdecznie dziękujemy!

Zagłębie S.A.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 155

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków
 • Marcin Dajerek

  Pani Dominiko to Pani chyba nie czyta że zrozumieniem opisu zbiórki. W opisie nie ma nic o zalaniu jest napisane czarno na białym że w wyniku pożaru zostało zniszczone dosłownie wszystko więc skoro już mają ludzie wpłacać niech znają prawdę! Nie oceniam książki po okładce. Widzę dom przejeżdżając nie raz i skoro piszecie że zostało spalone dosłownie wszystko a ja widzę na własne oczy ze został spalony jedynie garaż więc o co chodzi?

  • Elżbieta Meroń

   Bo dopóki ściany stoją to jest ok? Ci którzy wpłacili nie potrzebują dowodów co jest spalone a co zostało , liczy się chęć pomocy , o kto nie chce niech nie wpłaca i nie pisze bzdur. Jak ktoś nie był w takiej sytuacji to niech się nie wypowiada lepiej bo to świadczy podłym charakterze

 • Dominika Kos

  Proszę czytać ze zrozumieniem opus zbiórki. W pożarze został zniszczony dom w dużej części. Piętro zostało zalane, nie ma prądu, ogrzewania, ciepłej wody. Nie ocenia się książki po okładce. Panów którzy tak bardzo się wypowiadają I wiedza wszytsko o naszym życiu bardzo serdecznie pozdrawiam i zapraszam na oględziny, może wkońcu spojrzycie prosto w oczy I powiecie co Was boli. Nie życzę Wam by wasze dzieci musiały przejść przez cos takiego, by nie mogły spać w swoim pokoju, łóżku, nie mogły bawić się swoimi zabawkami. Nie tak wyobrażały sobie te wakacje. Z tego miejsca bardzo chce podziękować tym którzy wpłacili jak i tym którzy okazali bezinteresowna pomoc przy sprzątaniu czy odbudowie. Mateusz zawsze jak tylko mógł pomagał innym dając na licytacje koszulki czy wpłacając na zbiórki. Dobro wraca. Dziękujemy!

  • Sebastian Radoch

   czemu nadal państwo nie pokazali spalonego domu w środku choć jednego pokoju ? Gdyby taki był już dawno państwo wrzucilibyście zdjęcia. Piętro zostało zalane? a pisze, że cały dom spłonął. To ja to ma się do zbiórki. Nie byłoby tych komentarzy gdyby była prawda opisana. Czemu nie ma w zbiórce spłoną garaż wiata a reszta została po prostu zalana.? I nie stać Pani na dach a wozi się Pani autem które ma ponad przeciętny Polak. Sprzedała je Pani ? Oczekuje odpowiedzi z czego sie pańśtwo wyzbyli, co sprzedali, żeby nie prosić biedniejszych ludzi o pomoc. Chyba, że to spośób na życie ?

  • Elżbieta Meroń

   Sebastian Radoch a czy ktoś prosi Pana o pomoc? Zbiórka założona przez Zagłębie Sosnowiec, kto ma życzenie wpłaca i nie potrzebuje zdjęć kto nie ma życzenia nie wpłaca ,proste

  • Sebastian Radoch

   Pani Dominiko piętro zostało zalane a w wywiadzie mowa o spaleniu? To jak to będzie z tymi zdjęciami? chcemy zobaczyć tylko część mieszkalną o której w każdym portalu piszą że została spalona a nie zalana.link do wywiadu https://www.youtube.com/watch?v=Gw8BcJ0uZAw Jest wiele portali takich jak GOL24 na fb wpis o zbiórce z 11 lipca widziała Pani? Tam nie ma ani 1 pozytywnego komentarza, a nadmienie że widziałem kilka już takich funpage i każdy mówi, że wstyd żeby tacy ludzie zbiórki zakładali i żebrali od biedniejszych

  • Elżbieta Meroń

   Sebastian Radoch Pan to chyba ma coś z głową, czy organizatorem zbiórki są Państwo Kos? Serio będzie pan nękał tych ludzi o zdjęcia , wstyd

 • Elżbieta Meroń

  Nikt nikogo nie zmusza do wpłat , ludzie co z Wami? Zbiórkę prowadzi Zagłębie a nie Pan Kos, nie chcesz nie wplacaj ale nie pisz bzdur

 • Marcin Dajerek

  Piszecie że w wyniku pożaru zostało spalone dosłownie wszystko - bardzo proszę o zdjęcia tego WSZYSTKIEGO. Tutaj zamieszczone są zdjęcia jedynie spalonego garażu a przypuszczam że Państwo Kos nie mieszkają w garażu żeby nazywać to wszystkim! Pokażcie na co ludzie mają wpłacać!!!

 • Marcin Dajerek

  A państwu Kos życzę pokory bo na instagramie i fb prowadzicie życie jak bogacze hotele 5 gwaizdkowe, restauracje, ciuchy markowe, cardetailing auta a tu na naprawę dachu nie ma? Proszę sprzedać swoje auta? Już 100 tysięcy wleci proszę sprzedać auto rodziców kolejna 100 wleci I tak oto sposobem w łatwy sposób ja już pokazałam jak łatwo można zdobyć pieniądze…..Ale po co sprzedawać przecież ludzie głupie dadzą! Sobie odmówią kawy ale Państwu Kos podarują kawior… WSTYDU LUDZIE NIE MACIE !!!