id: a26yza

Spłonął dom Mateusza Kosa! Pomóż w jego odbudowie!

Spłonął dom Mateusza Kosa! Pomóż w jego odbudowie!

Nasi użytkownicy założyli 936 125 zrzutek i zebrali 926 277 379 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Spłonął dom naszego bramkarza. Możesz pomóc!


W ostatnim czasie w naszych głowach piłka nożna zeszła na dalszy plan, ponieważ są od niej sprawy ważniejsze. Nasz bramkarz przeżył chwile grozy. Mateuszowi Kosowi spłonął dom. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


W związku z rosnącą ilością komentarzy domagających się wyjaśnień informujmy, co zostało uszkodzone/zniszczone podczas pożaru:


Spłonęła kotłownia, część ocieplenia, garaż, garaż dobudowany, sprzęty, rzeczy wartościowe, strych, część dachu. Zostało zalane piętro i część dołu, a reszta domu została zniszczona przez skutki pożaru i zalania w postaci elektroniki i sadzy. Cała elektryka oraz instalacja gazowa jest do wymiany.


Mateusz Kos chce odbudować swój dom. Potrzebne są do tego pieniądze. 


Zachęcamy do wpłaty dowolnej kwoty, a także do wzięcia udziału w licytacji koszulki Szymona Sobczaka z autografami całego zespołu Zagłębie Sosnowiec.


Licytacja odbywa się tutaj: https://bit.ly/3AW9vJV


Za okazałą pomoc serdecznie dziękujemy!

Zagłębie S.A.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 155

TK
Tomek Klauziński
100 zł
KZ
Konrad Zadora
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
PJ
Piotr Jarząb
10 zł
WP
Wojciech Pustuł
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
45 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
30 zł
PC
Paulina
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków
 • Marcin Dajerek

  Pani Dominiko to Pani chyba nie czyta że zrozumieniem opisu zbiórki. W opisie nie ma nic o zalaniu jest napisane czarno na białym że w wyniku pożaru zostało zniszczone dosłownie wszystko więc skoro już mają ludzie wpłacać niech znają prawdę! Nie oceniam książki po okładce. Widzę dom przejeżdżając nie raz i skoro piszecie że zostało spalone dosłownie wszystko a ja widzę na własne oczy ze został spalony jedynie garaż więc o co chodzi?

  • Elżbieta Meroń

   Bo dopóki ściany stoją to jest ok? Ci którzy wpłacili nie potrzebują dowodów co jest spalone a co zostało , liczy się chęć pomocy , o kto nie chce niech nie wpłaca i nie pisze bzdur. Jak ktoś nie był w takiej sytuacji to niech się nie wypowiada lepiej bo to świadczy podłym charakterze

 • Dominika Kos

  Proszę czytać ze zrozumieniem opus zbiórki. W pożarze został zniszczony dom w dużej części. Piętro zostało zalane, nie ma prądu, ogrzewania, ciepłej wody. Nie ocenia się książki po okładce. Panów którzy tak bardzo się wypowiadają I wiedza wszytsko o naszym życiu bardzo serdecznie pozdrawiam i zapraszam na oględziny, może wkońcu spojrzycie prosto w oczy I powiecie co Was boli. Nie życzę Wam by wasze dzieci musiały przejść przez cos takiego, by nie mogły spać w swoim pokoju, łóżku, nie mogły bawić się swoimi zabawkami. Nie tak wyobrażały sobie te wakacje. Z tego miejsca bardzo chce podziękować tym którzy wpłacili jak i tym którzy okazali bezinteresowna pomoc przy sprzątaniu czy odbudowie. Mateusz zawsze jak tylko mógł pomagał innym dając na licytacje koszulki czy wpłacając na zbiórki. Dobro wraca. Dziękujemy!

  • Sebastian Radoch

   czemu nadal państwo nie pokazali spalonego domu w środku choć jednego pokoju ? Gdyby taki był już dawno państwo wrzucilibyście zdjęcia. Piętro zostało zalane? a pisze, że cały dom spłonął. To ja to ma się do zbiórki. Nie byłoby tych komentarzy gdyby była prawda opisana. Czemu nie ma w zbiórce spłoną garaż wiata a reszta została po prostu zalana.? I nie stać Pani na dach a wozi się Pani autem które ma ponad przeciętny Polak. Sprzedała je Pani ? Oczekuje odpowiedzi z czego sie pańśtwo wyzbyli, co sprzedali, żeby nie prosić biedniejszych ludzi o pomoc. Chyba, że to spośób na życie ?

  • Elżbieta Meroń

   Sebastian Radoch a czy ktoś prosi Pana o pomoc? Zbiórka założona przez Zagłębie Sosnowiec, kto ma życzenie wpłaca i nie potrzebuje zdjęć kto nie ma życzenia nie wpłaca ,proste

  • Sebastian Radoch

   Pani Dominiko piętro zostało zalane a w wywiadzie mowa o spaleniu? To jak to będzie z tymi zdjęciami? chcemy zobaczyć tylko część mieszkalną o której w każdym portalu piszą że została spalona a nie zalana.link do wywiadu https://www.youtube.com/watch?v=Gw8BcJ0uZAw Jest wiele portali takich jak GOL24 na fb wpis o zbiórce z 11 lipca widziała Pani? Tam nie ma ani 1 pozytywnego komentarza, a nadmienie że widziałem kilka już takich funpage i każdy mówi, że wstyd żeby tacy ludzie zbiórki zakładali i żebrali od biedniejszych

  • Elżbieta Meroń

   Sebastian Radoch Pan to chyba ma coś z głową, czy organizatorem zbiórki są Państwo Kos? Serio będzie pan nękał tych ludzi o zdjęcia , wstyd

 • Elżbieta Meroń

  Nikt nikogo nie zmusza do wpłat , ludzie co z Wami? Zbiórkę prowadzi Zagłębie a nie Pan Kos, nie chcesz nie wplacaj ale nie pisz bzdur

 • Marcin Dajerek

  Piszecie że w wyniku pożaru zostało spalone dosłownie wszystko - bardzo proszę o zdjęcia tego WSZYSTKIEGO. Tutaj zamieszczone są zdjęcia jedynie spalonego garażu a przypuszczam że Państwo Kos nie mieszkają w garażu żeby nazywać to wszystkim! Pokażcie na co ludzie mają wpłacać!!!

 • Marcin Dajerek

  A państwu Kos życzę pokory bo na instagramie i fb prowadzicie życie jak bogacze hotele 5 gwaizdkowe, restauracje, ciuchy markowe, cardetailing auta a tu na naprawę dachu nie ma? Proszę sprzedać swoje auta? Już 100 tysięcy wleci proszę sprzedać auto rodziców kolejna 100 wleci I tak oto sposobem w łatwy sposób ja już pokazałam jak łatwo można zdobyć pieniądze…..Ale po co sprzedawać przecież ludzie głupie dadzą! Sobie odmówią kawy ale Państwu Kos podarują kawior… WSTYDU LUDZIE NIE MACIE !!!