id: a3p2n8

Płyta "Mindfulness" Magdaleny Tul w formie fizycznej. Zbiórka na wytłoczenie.

Płyta "Mindfulness" Magdaleny Tul w formie fizycznej. Zbiórka na wytłoczenie.

3 031 zł
z 2 000
151%
zakończona
01.09.2019r
24
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 038 426 zrzutek i zebrali 1 110 209 389 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrzutka na wytłoczenie fizycznej postaci płyty "Mindfulness" powstała z inicjatywy fanów. Kilka wspaniałych, wspierających mnie osób postanowiło zebrać fundusze na ten cel, ponieważ płyta wydana w czerwcu 2019 r w formie cyfrowej nie była dla wszystkich wystarczająco satysfakcjonująca:) Celem zrzutki jest zebranie kwoty 2000 zł na wytłoczenie cd z okładką, a wpłaty w wysokości 35 zł (cena płyty z wysyłką i autografem) zrekompensuję Wam Waszą kopią płyty Mindfulness:) Będziecie mieli również możliwość zostać sponsorem płyty:) Jeśli zbierzemy więcej, będziemy mogli zmienić nakład na większy, a zarazem bardziej opłacalny lub przeznaczyć pozostałe środki na produkcję nowej piosenki w Los Angeles. zdecydujemy wspólnie z wpłacajacymi:) Dziękuję Wam za tą inicjatywę:) Magda

03.06.2019 r. ukazała się trzecia studyjna płyta Magdaleny Tul.

Album Mindfulness jest dla Magdaleny bardziej dziełem duetu niż solowym albumem. Wokalistka stworzyła go z producentem Kamilem Karolakiem, skrzypkiem klasycznym, który po latach koncertowania na europejskich scenach, odnalazł się w tworzeniu muzyki elektronicznej.

Proces twórczy przebiegał w dość nietypowy sposób. Część utworów powstała już w 2015 r. poprzez połączenie powstałych już aranżacji Kamila i kompozycji Magdaleny, które świetnie się uzupełniały. Po roku pracy nad płytą, muzycy mieli nieplanowaną, dwuletnią przerwę, aby w końcu powrócić do studia i ukończyć nagrania.

Muzycznie album powstał jakby na zetknięciu dwóch rzeczywistości: świata elektroniki oraz świata emocji i uczuć. Rozwój technologii i rozwój wewnętrzny dzieją się równolegle, a nawet stymulują się nawzajem. Taka utopijna w jakimś stopniu wizja, była inspiracją do powstania tego, co usłyszycie na „Mindfulness”.

Gościnnie na płycie występują znakomici goście, m.in. JReal Da Realest (LA), Chesney Snow (NY), oraz muzycy grający na codzień z Magdą, Michał Milczarek i Kamil Kukla i sekcja dęta w składzie: Mariusz „Fazi” Mielczarek, Piotr „Ziarek” Ziarkiewicz, Andrzej Rękas. Za miksy natomiast odpowiadają Archie Shevsky, Marian Lech, oraz światowej sławy producent, Dave Pensado.

Artystka koncentruje się przede wszystkim na promocji płyty i koncertów poza granicami Polski.

Materiał z nowej płyty miała okazję posłuchać już publiczność we Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii.

W najbliższych planach koncertowych znajdują się takie kraje jak Portugalia czy Niemcy.

Piosenkarka rozpoczęła również pracę nad nowymi piosenkami za oceanem.

Magdalena Tul to niezwykle wrażliwa, wszechstronna wokalistka, kompozytorka i autorka, ceniąca sobie ponad wszystko niezależność. Popularność medialną w Polsce przyniósł jej m.in. program „Jaka to melodia“, natomiast Europa pokochała jej utwór „Jestem“, którym reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizja 2011. Magdalena jednak od zawsze idzie swoją muzyczną drogą i konsekwentnie pracuje nad własnym dorobkiem artystycznym. Ma na swoim koncie dwa albumy, wydany w „V.O.H-Victory of Heart” oraz „Brave“. Teraz przyszedł czas na trzeci już album studyjny „Mindfulness”.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Twoje nazwisko na płycie
Twoje nazwisko zostanie wymienione na okładce płyty w formie podziękowań:)Otrzymasz również swój egzemplarz płyty z autorgafem i podziękowaniami:)
200 zł

Kupione 6

Zakończona

Wpłaty 24

MS
Michał Sobczak
500 zł
PR
Piotr Raksimowicz
300 zł
JH
Jacek Hubicki
JL
Julian Lesiński
250 zł
MO
Marek Oksza-Klossi
220 zł
KK
Kamil Karpowicz
200 zł
WW
Waldemar Wróżek
200 zł
PM
Piotr Murawski
200 zł
JP
Jakub Piątek
80 zł
BR
Bozena Rudel
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków