id: a44b74

Rehabilitacja i leczenie Miłosza

Rehabilitacja i leczenie Miłosza

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
13 990 zł z 20 000 zł
69%
zakończona 31.12.2020r
192 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Udało się! Od połowy sierpnia przekazaliście naszej rodzinie ogromną dawkę wsparcia i dzięki wam będziemy mogli spełniać marzenia o lepsze jutro dla Miłosza. Nasza inicjatywa "Góry dla Miłosza" wzbudziła mnóstwo pozytywnych reakcji. Jesteśmy świadkami czegoś niezwykłego, co osiągnęło wymiar o wiele większy niż zakładaliśmy na początku projektu. Udowodniliśmy razem, jako rodzina, że warto sięgać wyżej. Po raz kolejny pokazaliście, że ludzka dobroć i chęć pomocy nie znają granic. Cieszymy się, że potraficie myśleć o innych i dzielić się dobrem. Bo to dobro zawsze wraca. Chcemy złożyć ogromne podziękowania wszystkim uczestnikom wyzwania charytatywnego #gorydlamilosza za udział i wytrwałość.
    Czytaj więcej
  • Miłosz to niezwykły chłopiec który pokonuje dystans nie tylko mierzony kilometrami, ale także ten o wiele trudniejszy, osobisty - dystans, jaki wyznaczyło mu życie... To już ostatnie chwile do zakończenia projektu. Niedługo ogłosimy zakończenie akcji #gorydlamilosza. Nie mniej jednak jeśli ktoś ma jeszcze ochotę wesprzeć Miłosza z całego serca zapraszam do zrzutki.
    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Projekt "Góry dla Miłosza" wciąż trwa. Nasz syn dokonał niemożliwego, jako najmłodszy pokonał w sierpniu 2019 roku Mały Szlak Beskidzki jednak aby w przyszłości mógł być samodzielny, potrzebna jest ciągła, kosztowna rehabilitacja.


Proszę Was o wpłaty, polubienia, komentarze, udostępnienia. Pamiętajcie o tym, że pomagając w akcji #gorydlamilosza, sprawiamy że świat, w którym żyje Miłosz, staje się dla niego bardziej przyjazny. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszą przyszłość dla naszego dziecka.


i4e3bac57383a6c5.jpeg

Dzięki lekarzom i aparaturze żyje, mogłam usłyszeć upragnione słowo „mama”, zobaczyć jego pierwsze kroki, zdobywać razem górskie szczyty.

Walka o życie i zdrowie Miłosza, który urodził się jako skrajny wcześniak w 27 tygodniu ciąży, nie skończyła się wraz z jego wyjściem ze szpitala po prawie 6 miesiącach. Wręcz odwrotnie, wtedy dopiero zaczęła się na dobre, nadal trwa i pewnie nigdy się nie skończy.


Aby syn mógł się rozwijać, nadrabiać stracony czas oraz różnice w rozwoju potrzeba jest olbrzymiej determinacji i siły Miłosza oraz naszej, rodziców.

Nadal wymaga stałej kontroli wielu lekarzy specjalistów (neurologa, okulisty, neurochirurga, itd.) oraz systematycznej terapii logopedycznej i rehabilitacji.

c413f4fa97785da7.jpeg


ba7e49965fde44a6.jpeg

W kolejnych miesiącach mobilizujemy wszystkie siły na dalszą walkę z MPD (mózgowe porażenie dziecięce) i dyzartrią (zaburzenie mowy) u Miłosza.

Będziemy Wam wdzięczni, jeśli pomożecie nam w zebraniu kwoty, która w całości zostanie przeznaczona na dalsze leczenie i rehabilitację. Pomóżmy Miłoszowi w jego rozwoju i pogoni za rówieśnikami.

g7bac0ce40aff0a0.jpeg


d38957986f8c8717.jpeg


zdb6e9ff63ac0fed.jpeg


Miłosz ma 7 lat. Tyle też trwa jego rehabilitacja i leczenie. Rezultaty terapii są widoczne, a pozytywne efekty, które pojawiają się, tylko wzmagają wolę walki dzielnego Miłosza o lepsze jutro. Syn dobrze znosi ćwiczenia i lubi chodzić na zajęcia. Jest pogodny i nie skarży się, jakby gdzieś w głębi duszy zdawał sobie sprawę, że jeśli tylko włoży w ćwiczenia dużo sił, to kiedyś będzie samodzielny.

a44b74-ccc5d7fc.png

Zrzutka stworzona przez Justynę - mamę Miłosza

Pomysłodawca i współtwórca bloga palaszewski.comJako pełnoetatowa mama i „rehabilitantka” dziecka z MPD na blogu opisuję historię nieustannej walki o samodzielność syna Miłosza.

Blog: www.palaszewski.com

FB: www.facebook.com/palaszewskicom

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 192

MO
1 000 zł
AP
Aniela Pałaszewska
500 zł
JP
Zofia
500 zł
AP
Ania
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
AP
Aniela Pałaszewska
300 zł
I
Iwona
300 zł
JP
Teresa
200 zł
BK
Cinek
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 29

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

722 185 zrzutek

i zebrali

498 742 485 zł

A ty na co dziś zbierasz?