id: a44b74

Rehabilitacja i leczenie Miłosza

Rehabilitacja i leczenie Miłosza

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
14 320 zł 
z 20 000 zł
71%
zakończona 31.12.2020r
195 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Udało się! Od połowy sierpnia przekazaliście naszej rodzinie ogromną dawkę wsparcia i dzięki wam będziemy mogli spełniać marzenia o lepsze jutro dla Miłosza. Nasza inicjatywa "Góry dla Miłosza" wzbudziła mnóstwo pozytywnych reakcji. Jesteśmy świadkami czegoś niezwykłego, co osiągnęło wymiar o wiele większy niż zakładaliśmy na początku projektu. Udowodniliśmy razem, jako rodzina, że warto sięgać wyżej. Po raz kolejny pokazaliście, że ludzka dobroć i chęć pomocy nie znają granic. Cieszymy się, że potraficie myśleć o innych i dzielić się dobrem. Bo to dobro zawsze wraca. Chcemy złożyć ogromne podziękowania wszystkim uczestnikom wyzwania charytatywnego #gorydlamilosza za udział i wytrwałość.
    Czytaj więcej
  • Miłosz to niezwykły chłopiec który pokonuje dystans nie tylko mierzony kilometrami, ale także ten o wiele trudniejszy, osobisty - dystans, jaki wyznaczyło mu życie... To już ostatnie chwile do zakończenia projektu. Niedługo ogłosimy zakończenie akcji #gorydlamilosza. Nie mniej jednak jeśli ktoś ma jeszcze ochotę wesprzeć Miłosza z całego serca zapraszam do zrzutki.
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Projekt "Góry dla Miłosza" wciąż trwa. Nasz syn dokonał niemożliwego, jako najmłodszy pokonał w sierpniu 2019 roku Mały Szlak Beskidzki jednak aby w przyszłości mógł być samodzielny, potrzebna jest ciągła, kosztowna rehabilitacja.


Proszę Was o wpłaty, polubienia, komentarze, udostępnienia. Pamiętajcie o tym, że pomagając w akcji #gorydlamilosza, sprawiamy że świat, w którym żyje Miłosz, staje się dla niego bardziej przyjazny. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszą przyszłość dla naszego dziecka.


i4e3bac57383a6c5.jpeg

Dzięki lekarzom i aparaturze żyje, mogłam usłyszeć upragnione słowo „mama”, zobaczyć jego pierwsze kroki, zdobywać razem górskie szczyty.

Walka o życie i zdrowie Miłosza, który urodził się jako skrajny wcześniak w 27 tygodniu ciąży, nie skończyła się wraz z jego wyjściem ze szpitala po prawie 6 miesiącach. Wręcz odwrotnie, wtedy dopiero zaczęła się na dobre, nadal trwa i pewnie nigdy się nie skończy.


Aby syn mógł się rozwijać, nadrabiać stracony czas oraz różnice w rozwoju potrzeba jest olbrzymiej determinacji i siły Miłosza oraz naszej, rodziców.

Nadal wymaga stałej kontroli wielu lekarzy specjalistów (neurologa, okulisty, neurochirurga, itd.) oraz systematycznej terapii logopedycznej i rehabilitacji.

c413f4fa97785da7.jpeg


ba7e49965fde44a6.jpeg

W kolejnych miesiącach mobilizujemy wszystkie siły na dalszą walkę z MPD (mózgowe porażenie dziecięce) i dyzartrią (zaburzenie mowy) u Miłosza.

Będziemy Wam wdzięczni, jeśli pomożecie nam w zebraniu kwoty, która w całości zostanie przeznaczona na dalsze leczenie i rehabilitację. Pomóżmy Miłoszowi w jego rozwoju i pogoni za rówieśnikami.

g7bac0ce40aff0a0.jpeg


d38957986f8c8717.jpeg


zdb6e9ff63ac0fed.jpeg


Miłosz ma 7 lat. Tyle też trwa jego rehabilitacja i leczenie. Rezultaty terapii są widoczne, a pozytywne efekty, które pojawiają się, tylko wzmagają wolę walki dzielnego Miłosza o lepsze jutro. Syn dobrze znosi ćwiczenia i lubi chodzić na zajęcia. Jest pogodny i nie skarży się, jakby gdzieś w głębi duszy zdawał sobie sprawę, że jeśli tylko włoży w ćwiczenia dużo sił, to kiedyś będzie samodzielny.

a44b74-ccc5d7fc.png

Zrzutka stworzona przez Justynę - mamę Miłosza

Pomysłodawca i współtwórca bloga palaszewski.comJako pełnoetatowa mama i „rehabilitantka” dziecka z MPD na blogu opisuję historię nieustannej walki o samodzielność syna Miłosza.

Blog: www.palaszewski.com

FB: www.facebook.com/palaszewskicom

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 195

MO
1 000 zł
FM
500 zł
AP
Aniela Pałaszewska
500 zł
JP
Zofia
500 zł
AP
Ania
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MG
Mirek
300 zł
AP
Aniela Pałaszewska
300 zł
IW
Iwona
300 zł
JP
Teresa
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 29

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

799 110 zrzutek

i zebrali

618 512 025 zł

A ty na co dziś zbierasz?