id: a4hmev

Na naprawę warsztatu blach.-lak. po pożarze

Na naprawę warsztatu blach.-lak. po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 068 671 zrzutek i zebrali 1 166 066 182 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Przekazaliśmy właśnie Bogdanowi część pieniędzy jaka się uzbierała - 9000zł! Było dużo uśmiechu! W imieniu swoim i Bogdana serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim i każdemu z osobna, jesteście WIELCY!

  Panowie kończą właśnie montować nową komorę, pojawił się również nowy mieszalnik do lakierów, trwa odbudowa tego co zostało zniszczone w porzarze.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dzisiaj tj. 21.02.23r około godziny 11.00 dotarła do nas tragiczna informacja. Spłonął warsztat blacharsko-lakierniczy naszego przyjaciela, kolegi, współpracownika - Bogdana. Warsztat, który prosperuje na rynku od "zawsze". Warsztat, który dzięki swojej fachowości stał się autoryzowanym warsztatem podwykonawczym. Warsztat na który Bogdan pracował całe życie, spędzając w nim więcej czasu, niż w domu z rodziną. Niestety w jednej chwili stracił wszystko. Zawiódł piec ogrzewający komorę lakierniczą, pożar rozprzestrzenił się błyskawicznie niszcząc wszystko na swojej drodze. Na szczęście nic nikomu się nie stało, pracownicy zdążyli się uchronić ratując co się da. Straty wstępnie zostały oszacowane na około 300.000zł. Niestety to prawdopodobnie nie wystarczy, aby przywrócić warsztat do dawnej świetności bo koszty będą znacznie większe, a budynek nie był ubezpieczony. Postanowiliśmy zatem spróbować zebrać cokolwiek, aby móc choć trochę pomóc człowiekowi który stracił dorobek życia w kilka chwil. Każdemu w imieniu Bogdana bardzo, bardzo dziękuję!


https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,niedobczyce-palila-sie-lakiernia-straty-siegaja-300-tys-zl-wideo-zdjecia,wia5-3266-54878.htmlTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 95

MD
Damian R-k Północ
70 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ED
Antoni
500 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EW
Ewelina
100 zł
RD
Radosław Duda
100 zł
AP
Adrian Polok
100 zł
GP
Grzegorz Pietrzyk
100 zł
BS
Bronisław Skupień
400 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków