Pomóżcie nam przetrwać pandemię - ZOO SAFARI BORYSEW ID: a4r59f

Pomóżcie nam przetrwać pandemię - ZOO SAFARI BORYSEW ID: a4r59f

284 654 zł z 100 000 zł

284%

284 654 zł

284 654 zł

z 100 000 zł

zakończona

zakończona

31.05.2020r

4591

4591

wspierających
284%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Szanowni Państwo

    Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim Darczyńcom , którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem sprawili że nasza wiara i motywacja w to co robimy sięga szczytów . Praca ze zwierzętami to ogromna przyjemność zwłaszcza jeśli zewsząd napływają do nas od Państwa tak wspaniałe , pochlebne i pełne empatii opinie .

    Kochani obserwujcie nas na naszym FB i na stronie www.zoosafari.com.pl zamieszczamy tam dla Państwa relacje z naszego Ogrodu Zoologicznego ZOO SAFARI BORYSEW .


    Czytaj więcej
  • KOCHANI BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
    TO WSPANIAŁE ŻE W TYM TAK TRUDNYM DLA NAS WSZYSTKICH CZASIE POTRAFIMY SIĘ JEDNOCZYĆ I NIEŚĆ TAK WSPANIAŁĄ BEZINTERESOWNĄ POMOC
    OGROMNE DZIĘKI
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Kochani mamy na utrzymaniu 600 zwierzaków, 90 gatunków z 5 kontynetów, wymagających specjalnych warunków żywienia i specjalistycznej opieki.

Dotąd udawało nam się zapewniać należytą opiekę naszym podopiecznym, ale w związku globalną pandemią i totalnym chaosem gospodarczym nasze możliwości z dnia na dzień dramatycznie się kurczą.

Wysłaliśmy już wiele próśb do władz państwowych o udzielenie pomocy, ale na razie bez żadnego skutku.

Wielu z Was na pewno o nas słyszało, działamy już od 12 lat i mamy sporo osiągnięć - miedzy innymi podnieśliśmy populację białych tygrysów bengalskich i białych lwów o 15% w skali światowej. Czynnie działamy też w sferze ochrony zagrożonych gatunków.

W obliczu pandemii jesteśmy pozbawieni wszelkich dochodów, utrzymywaliśmy się jedynie ze sprzedaży biletów - obecnie ogród zoologiczny musi być zamknięty do odwołania.

Zwracamy się teraz do wszystkich miłośników zwierząt - każda przekazana przez Was złotówka będzie dla naszych zwierzaków na wagę złota.


https://zoosafari.com.pl/pl/

https://www.facebook.com/ZooSafariBorysew/

Wpłacający4591

 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
M
mikado200
1 200 zł
EK
Ewa Kotuła
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
GW
Greta Watorek
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
J&
Jerzy & Marianna
1 000 zł
AB
Aleksander Bąk
1 000 zł
SS
Stanisław Sikorski
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze165

 
2500 znaków
  • Swietlana Wikulowa

    Witam serdecznie! Przesylam pozdrowienia Paniom Wiktorii i Danusi i foce Dawidowi

  •  
    Użytkownik anonimowy

    Trzymajcie się kochani, wytrwajcie do końca tych ciężkich czasów. Wszystkie zwierzęta to nasze narodowe dobro. Kochajmy je i dbajmy o nie, a one odpłacą się taką samą miłością.

    100 zł
  • D. S.

    Dobre duszyczki, potrzebne wsparcie na przyczepke dla bezdomnego mlodego chlopaka, pamietajcie- dobro wraca! :) ID: v9m2fy

  • Miłośnik Kotów

    Witam chętnie wpłacilem po raz kolejny na wasze ZOO ponieważ ,nie jest mi obojętny los zwierząt bo sam posiadam 5 kotków i nie wyobrażam sobie ,aby miały głodować ,wam wszystkim opiekującym się tymi podopiecznymi życzę dużo zdrowia i wytrwałości ,a wszystkim zwierzętom smacznego

  • KI
    Klasa IVbt

    W imieniu tegorocznych maturzystów klasy IVbt z Zespołu Szkół Budownictwa Nr 1 im. gen. Władysława Andersa w Poznaniu wpłacam środki klasowe które zostały niewykorzystane. Wspólnie zaplanowaliśmy przeznaczyć je na cele charytatywne.
    Pozdrawiamy

    295 zł
    • Dylen Sp. z o.o.

      Kochani to bardzo wzruszające , bardzo dziękujemy i obiecujemy się odwdzięczyć jak staniemy na nogi . To naprawdę bardzo budujące że mamy tak wspaniałą młodzież , jeszcze raz serdecznie dziękujemy :)

  • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 265 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?