id: a4r59f

Pomóżcie nam przetrwać pandemię - ZOO SAFARI BORYSEW

Pomóżcie nam przetrwać pandemię - ZOO SAFARI BORYSEW

284 674 zł z 100 000 zł
284%
zakończona 31.05.2020r
4592 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

 • Szanowni Państwo

  Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim Darczyńcom , którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem sprawili że nasza wiara i motywacja w to co robimy sięga szczytów . Praca ze zwierzętami to ogromna przyjemność zwłaszcza jeśli zewsząd napływają do nas od Państwa tak wspaniałe , pochlebne i pełne empatii opinie .

  Kochani obserwujcie nas na naszym FB i na stronie www.zoosafari.com.pl zamieszczamy tam dla Państwa relacje z naszego Ogrodu Zoologicznego ZOO SAFARI BORYSEW .


  Czytaj więcej
 • KOCHANI BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
  TO WSPANIAŁE ŻE W TYM TAK TRUDNYM DLA NAS WSZYSTKICH CZASIE POTRAFIMY SIĘ JEDNOCZYĆ I NIEŚĆ TAK WSPANIAŁĄ BEZINTERESOWNĄ POMOC
  OGROMNE DZIĘKI
  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani mamy na utrzymaniu 600 zwierzaków, 90 gatunków z 5 kontynetów, wymagających specjalnych warunków żywienia i specjalistycznej opieki.

Dotąd udawało nam się zapewniać należytą opiekę naszym podopiecznym, ale w związku globalną pandemią i totalnym chaosem gospodarczym nasze możliwości z dnia na dzień dramatycznie się kurczą.

Wysłaliśmy już wiele próśb do władz państwowych o udzielenie pomocy, ale na razie bez żadnego skutku.

Wielu z Was na pewno o nas słyszało, działamy już od 12 lat i mamy sporo osiągnięć - miedzy innymi podnieśliśmy populację białych tygrysów bengalskich i białych lwów o 15% w skali światowej. Czynnie działamy też w sferze ochrony zagrożonych gatunków.

W obliczu pandemii jesteśmy pozbawieni wszelkich dochodów, utrzymywaliśmy się jedynie ze sprzedaży biletów - obecnie ogród zoologiczny musi być zamknięty do odwołania.

Zwracamy się teraz do wszystkich miłośników zwierząt - każda przekazana przez Was złotówka będzie dla naszych zwierzaków na wagę złota.


https://zoosafari.com.pl/pl/

https://www.facebook.com/ZooSafariBorysew/

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 4592

 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
MK
MIchał Krupa
1 200 zł
EK
Ewa Kotuła
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
GW
Greta Watorek
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
J&
Jerzy & Marianna
1 000 zł
AB
Aleksander Bąk
1 000 zł
SS
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 164

 
2500 znaków
 • Swietlana Wikulowa

  Witam serdecznie! Przesylam pozdrowienia Paniom Wiktorii i Danusi i foce Dawidowi

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymajcie się kochani, wytrwajcie do końca tych ciężkich czasów. Wszystkie zwierzęta to nasze narodowe dobro. Kochajmy je i dbajmy o nie, a one odpłacą się taką samą miłością.

  100 zł
 • D. S.

  Dobre duszyczki, potrzebne wsparcie na przyczepke dla bezdomnego mlodego chlopaka, pamietajcie- dobro wraca! :) ID: v9m2fy

 • Miłośnik Kotów

  Witam chętnie wpłacilem po raz kolejny na wasze ZOO ponieważ ,nie jest mi obojętny los zwierząt bo sam posiadam 5 kotków i nie wyobrażam sobie ,aby miały głodować ,wam wszystkim opiekującym się tymi podopiecznymi życzę dużo zdrowia i wytrwałości ,a wszystkim zwierzętom smacznego

 • KI
  Klasa IVbt

  W imieniu tegorocznych maturzystów klasy IVbt z Zespołu Szkół Budownictwa Nr 1 im. gen. Władysława Andersa w Poznaniu wpłacam środki klasowe które zostały niewykorzystane. Wspólnie zaplanowaliśmy przeznaczyć je na cele charytatywne.
  Pozdrawiamy

  295 zł
  • Dylen Sp. z o.o.

   Kochani to bardzo wzruszające , bardzo dziękujemy i obiecujemy się odwdzięczyć jak staniemy na nogi . To naprawdę bardzo budujące że mamy tak wspaniałą młodzież , jeszcze raz serdecznie dziękujemy :)

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

722 139 zrzutek

i zebrali

498 713 935 zł

A ty na co dziś zbierasz?