id: a4r59f

Pomóżcie nam przetrwać pandemię - ZOO SAFARI BORYSEW

Pomóżcie nam przetrwać pandemię - ZOO SAFARI BORYSEW

Nasi użytkownicy założyli 936 540 zrzutek i zebrali 927 056 904 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Szanowni Państwo

  Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim Darczyńcom , którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem sprawili że nasza wiara i motywacja w to co robimy sięga szczytów . Praca ze zwierzętami to ogromna przyjemność zwłaszcza jeśli zewsząd napływają do nas od Państwa tak wspaniałe , pochlebne i pełne empatii opinie .

  Kochani obserwujcie nas na naszym FB i na stronie www.zoosafari.com.pl zamieszczamy tam dla Państwa relacje z naszego Ogrodu Zoologicznego ZOO SAFARI BORYSEW .


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani mamy na utrzymaniu 600 zwierzaków, 90 gatunków z 5 kontynetów, wymagających specjalnych warunków żywienia i specjalistycznej opieki.

Dotąd udawało nam się zapewniać należytą opiekę naszym podopiecznym, ale w związku globalną pandemią i totalnym chaosem gospodarczym nasze możliwości z dnia na dzień dramatycznie się kurczą.

Wysłaliśmy już wiele próśb do władz państwowych o udzielenie pomocy, ale na razie bez żadnego skutku.

Wielu z Was na pewno o nas słyszało, działamy już od 12 lat i mamy sporo osiągnięć - miedzy innymi podnieśliśmy populację białych tygrysów bengalskich i białych lwów o 15% w skali światowej. Czynnie działamy też w sferze ochrony zagrożonych gatunków.

W obliczu pandemii jesteśmy pozbawieni wszelkich dochodów, utrzymywaliśmy się jedynie ze sprzedaży biletów - obecnie ogród zoologiczny musi być zamknięty do odwołania.

Zwracamy się teraz do wszystkich miłośników zwierząt - każda przekazana przez Was złotówka będzie dla naszych zwierzaków na wagę złota.


https://zoosafari.com.pl/pl/

https://www.facebook.com/ZooSafariBorysew/

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4592

 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
GW
Greta Watorek
MK
MIchał Krupa
1 200 zł
AB
Aleksander Bąk
1 000 zł
MS
1 000 zł
KW
Krzysztof Wiśniewski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 164

 
2500 znaków
 • Swietlana Wikulowa

  Witam serdecznie! Przesylam pozdrowienia Paniom Wiktorii i Danusi i foce Dawidowi

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymajcie się kochani, wytrwajcie do końca tych ciężkich czasów. Wszystkie zwierzęta to nasze narodowe dobro. Kochajmy je i dbajmy o nie, a one odpłacą się taką samą miłością.

  100 zł
 • D. S.

  Dobre duszyczki, potrzebne wsparcie na przyczepke dla bezdomnego mlodego chlopaka, pamietajcie- dobro wraca! :) ID: v9m2fy

 • Miłośnik Kotów

  Witam chętnie wpłacilem po raz kolejny na wasze ZOO ponieważ ,nie jest mi obojętny los zwierząt bo sam posiadam 5 kotków i nie wyobrażam sobie ,aby miały głodować ,wam wszystkim opiekującym się tymi podopiecznymi życzę dużo zdrowia i wytrwałości ,a wszystkim zwierzętom smacznego

 • KI
  Klasa IVbt

  W imieniu tegorocznych maturzystów klasy IVbt z Zespołu Szkół Budownictwa Nr 1 im. gen. Władysława Andersa w Poznaniu wpłacam środki klasowe które zostały niewykorzystane. Wspólnie zaplanowaliśmy przeznaczyć je na cele charytatywne.
  Pozdrawiamy

  295 zł
  • Dylen Sp. z o.o.

   Kochani to bardzo wzruszające , bardzo dziękujemy i obiecujemy się odwdzięczyć jak staniemy na nogi . To naprawdę bardzo budujące że mamy tak wspaniałą młodzież , jeszcze raz serdecznie dziękujemy :)