id: a4t33g

Rehabilitacja, opieka 24 godzinna i specjalistyczna.

Rehabilitacja, opieka 24 godzinna i specjalistyczna.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
21 210 zł 
z 50 000
42%
32 dni
do końca
245
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 912 539 zrzutek i zebrali 874 676 232 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani, nazywam się Dorota. Mam 57 lat i całe życie jako pielęgniarka pomagałam innym i teraz gdy ja zachorowałam to ZUS wyliczył moje zdrowie na 771 zł miesięcznie, a rehabilitacja to koszt 10x większy około 7 tysięcy. Proszę o pomoc i zapraszam do siebie na kawę, niezależnie czy możesz mi pomóc finansowo czy nie.


A teraz trochę więcej o mnie: 


Kilka lat temu zachorowałam- rozpoznaniem była Choroba Parkinsona, która cały czas postępowała. 29.09.2022 roku usłyszałam diagnozę: Postępujące Porażenie Nadjądrowe. Z biegiem miesiący choroba spowodowała, że nie jestem w stanie samodzielnie funkcjonować. Poruszam się za pomocą specjalnego wózka, bo każdorazowe przemieszczenie się bez pomocy innej osoby kończy się upadkiem. Wystąpiłam o pomoc do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, ale bezskutecznie walczę o to od lat, gdyż lekarze zarówno z ZUS jak i biegli sądowi twierdzą, że jestem zdolna do samodzielnej egzystencji. Zostałam przez Państwo Polskie pozostawiona z kwotą, która po opłaceniu czynszu za mieszkanie, nie pozwala mi nawet na zakup najpotrzebniejszych leków. Gdyby nie pomoc moich najbliższych, już dawno nie miałabym gdzie mieszkać i nie było mnie stać na najpotrzebniejsze życiowe wydatki. 

Wymagam 24 godzinnej opieki i stałej, codziennej fizjoterapii, dlatego proszę Cię- jeżeli jesteś w stanie mi pomóc finansowo- będę i już jestem Ci bardzo wdzięczna. 


24 godzinna opieka, codzienne zabiegi fizjoterapeutyczne, transport na zajęcia psychologiczne do Gryfic, do lekarzy czy na zakupy to dla mnie wydatek, którego nie mogę pomóc. 


Wiem, że dobro powraca.


Dziękuję 

Dorota Gołąbek

Lokalizacja

Trzebiatów, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 245

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków