Aktualności2

 • Dzień dobry! Działamy, działacie! Cały czas zbieramy, kupujemy i segregujemy potrzebne rzeczy, cały czas wysyłamy transporty do Ukrainy i w Warszawie, jednak teraz podajemy Wam pilną informację o kluczowej potrzebie:

  ❗ Konieczne jest Wasza wolontariacka pomoc na warszawskich dworcach, gdzie przebywa mnóstwo osób z Ukrainy. Trzeba je wesprzeć i podstawowo (przynosząc kanapki, soczki i wodę), i w kwestii dalszej podróży (informacja, kupienie biletu). Język ukraiński, rosyjski i inne – na wagę złota.

  ❗Potrzebujemy też Waszej pomocy w naszym biurze przy:

  - robieniu kanapek, a także zakupie produktów na kanapki (możecie też przynieść własne)

  - porządkowaniu i segregowaniu darów

  - transportach kanapek i innych potrzebnych rzeczy na dworce


  Czekamy na Was od 11 do 19 w naszym biurze. Prosimy o wyrozumiałość - może być tak, że nie będzie nic do segregowania, akurat wtedy, kiedy przyjedziecie. Może być tak, że zamiast robienia kanapek, potrzebna będzie zupełnie inna pomoc. Może być tak, że my wszyscy będziemy na jakiejś naradzie albo będziemy wszyscy robić coś bardzo pilnego i będziecie musieli chwilę poczekać, zanim ktoś z nas pomoże Wam się zorientować. Uwierzcie, że robimy co możemy. Dziękujemy!oa1de69c0cde43cd.jpeg

  Czytaj więcej
 • Do tego momentu na granicę pojechały z naszego biura trzy transporty, czwarty wyrusza za chwilę. Te same transporty wracają do Warszawy wioząc osoby z granicy. Jeśli możesz przyjść i pomóc nam w segregowaniu i pakowaniu - to też zapraszamy codziennie od 11 do 19. Działamy!y4ef1461422b5d37.jpeg

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Działamy, robimy, ogarniamy! W naszym biurze przy ul. Wiejskiej w Warszawie prowadzimy zbiórkę rzeczową dla osób na granicy i dla osób, które już są rozlokowane w Polsce. Założyłyśmy bazę lokalową, do której już trafiają pierwsze osoby. W naszym strajkowym budżecie przeznaczyłyśmy 10 000 zł na wsparcie Ukrainy i przesunęłyśmy osoby u nas zatrudnione do pracy w naszym centrum kryzysowym. Potrzebne jest jednak więcej pieniędzy - na obsługę i koordynację m. in. transportu (np. na odpowiednie kartony, torby, w które pakujemy dary po segregacji), benzynę dla osób, które mogą jeździć na granicę, ale nie stać ich na benzynę, koszty mieszkania w przypadkach, kiedy mieszkania są dostępne na dłuższe okresy za same opłaty, zakup koniecznych rzeczy, które nie trafiają w do nas w zbiórce rzeczowej, ale są potrzebne, oraz pomoc finansową dla osób z Ukrainy, które znalazły się w Polsce bez środków do życia, i inne koszty. Osoby i rodziny obejmujemy kompleksowym wsparciem, do momentu podjęcia pracy w Polsce i w razie potrzeby później.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 871

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
891,24 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
Maria
50 zł
ŁS
Łukasz
ukryta
MJ
Marta Jasińska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 19

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

850 999 zrzutek

i zebrali

735 122 640 zł

A ty na co dziś zbierasz?