id: a4vfx8

DualStar Pictures - offowa wytwórnia filmowa!

DualStar Pictures - offowa wytwórnia filmowa!

0 zł
łącznie
zakończona
30.09.2014r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 873 zrzutki i zebrali 1 160 425 486 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

IDEA

\n

Macie dość kolejnych szmirowatych komedii romantycznych spod skrzydeł TVN?

\n

Nie rusza Was pseudoartystyczny bełkot płynący z produkcji wspieranych przez PISF i TVP, których i tak nikt nie ogląda (poza ich twórcami i jurorami na festiwalach przez nich samych organizowanych)?

\n

Chcecie, aby polski off w końcu został zauważony i wypłynął na szersze wody?

\n

Oczekujecie nie tylko dobrego kina arthouse'owego, ale i czekacie na narodziny solidnego kina gatunkowego w Polsce?

\n

Tworzycie filmy offowe/amatorskie, ale Wasze prace przechodzą bez echa, bo nie macie funduszy/znajomości, aby to zmienić?

\n

Dołączcie do nas!

\n

DualStar Pictures to nowatorski projekt - amatorska wytwórnia filmowa, w której każdy ma znaczenie!

\n

Naszym celem jest przygarnięcie pod skrzydła wytwórni jak największej ilości twórców niezależnych - nie jest ważne, czy kręci Was robienie kina komercyjnego, czy też chcecie pokazać światu swoją artystyczną wrażliwość. Dla nas KAŻDY jest ważny!

\n

Kręcisz filmy i chcesz rozwinąć skrzydła z naszą pomocą?

\n

DualStar Pictures czeka na Ciebie!

\n

Chcesz zachować niezależność i pokazać swoją twórczość szerszej publice?

\n

DualStar Pictures zajmie się dystrybucją i promocją Twojego projektu!

\n

Chcesz zmienić polski off?

\n

Nie czekaj, dołącz do nas!

\n

KIM JESTEŚMY

\n
DualStar Pictures to luźna grupa filmowa założona przez pasjonatów kina - twórców komediohorroru Legenda, który powstał w całości w Chełmnie w marcu 2012 roku, a swoją premierę miał na zakończenie Dni Chełmna 2 lipca 2012 roku w miejscowym kinie Rondo.
\n
 
\n
Projekt od początku bombardowały kolejne problemy - ciągłe zmiany w obsadzie, zdające się nie mieć końca poprawki scenariusza, brak budżetu, a w pewnym momencie nawet sprzętu, o jakimkolwiek wcześniejszym doświadczeniu nie wspominając - wydawało się, że ten film nie miał szans powstać.
\n
 
\n
A jednak stało się inaczej - powstał dzięki naszej pasji, uporowi i chęci zrobienia CZEGOŚ WIELKIEGO. Albo chociaż dużego, w miarę możliwości.
\n
 
\n
Przy jego realizacji popełniliśmy wszystkie możliwe błędy -a jednak mimo bardzo słabej jakości obrazu i dźwięku, a także pozostawiającego sporo do życzenia aktorstwa, widownia przyjęła obraz z entuzjazmem, podobnie, jak Ci, którzy zobaczyli później Legendę w internecie - świadczy o tym całkiem niezła średnia ocena na cenionym portalu Filmweb, czy całkiem pozytywna recenzja w portalu Horror Reviews, specjalizującym się w kinie grozy. Ba, twórcy filmy otrzymali nawet wyróżnienie od organizatorów znanego w całym kraju festiwalu Tofifest- "za udział w filmowej aktywizacji regionu". Żeby nie było za słodko, zdarzały się róznież głosymocno krytyczne pod adresem naszego filmu.
\n
 
\n
Mimo niewątpliwego sukcesu, jakim był sam fakt doprowadzenia prac nad filmem do końca, pozostawał w nas niedosyt - końcowy efekt odbiegał znacząco od naszych oczekiwań.
\n
Przez te niespełna półtora roku od premiery, dojrzewało w nas przekonanie, że powinniśmy nakręcić ten obraz raz jeszcze - tym razem poprawnie zarówno pod względem technicznym, jak i fabularnym.
\n
 
\n
Tak narodził się pomysł, by sprobować wznieść kino offowe, jak i czysto amatorskie na nowy, wyższy poziom - taki, gdzie ciekawemu pomysłowi towarzyszy dobre technicznie wykonanie.
\n
 
\n
\n
Niestety, bez jakiegokolwiek budżetu na start, jak już się boleśnie przekonaliśmy, nie ma co oczekiwać cudów - i tu potrzebujemy Waszego wsparcia - by pokryć koszty zakupu podstawowowego, możliwie najtańszego niezbędnego sprzętu.
\n
 
\n
Dlatego zwracamy się do Was o pomoc - bo to przecież Wy, wspierający takie projekty jak nasz, tworzycie polskie kino offowe.
\n
 
\n
Bez Was to tak jak by grać w lidze sportu którym nikt się nie interesuje.
\n
Dlatego też wspierajcie nasz projekt, stańcie się nie tylko jego częścią ale też częścią historii filmów offowych!
\n
\n
 
\n
ZAŁOŻYCIELE DSP
\n
 
\n
\n
ŁUKASZ STASIOROWSKI
\n
 
\n
Urodzony 12 sierpnia 1989 roku w Toruniu. Oczarowany magią kina od najwczesniejszych lat dziecięcych, miłośnik horroru, głównie kina grozy klasy B z lat dawno minionych. Wierny fan filmów Wesa Cravena, Sama Raimiego i Stevena Spielberga. Uwielbia grozę literacką, zwłaszcza autorstwa Stephena Kinga.
\n
Zadebiutował amatorskim komediohorrorem LEGENDA, w którym pełnił role reżysera, scenarzysty, producenta, aktora, montażysty i jeszcze parę innych ,których za bardzo nie da się nazwać.
\n
Od 31 lipca 2010 roku w związku małżeńskim z żoną Agatą.
\n
 
\n
\n
 
\n
\n
AGATA STASIOROWSKA
\n
 
\n
Urodzona 16 sierpnia 1990 roku w Chełmnie. Z wykształcenia kucharz małej gastronomii, z zamiłowania wokalistka kilku amatorskich zespołów muzycznych, w grupie filmowej pełniąca multum funkcji - od aktorki, przez scenarzystkę, po producentkę. W wolnych chwilach pisuje książki dla dzieci, nie wzgardzi poezją.
\n
Zadebiutowała jako aktorka rolą Jagody Kasprzyk w offowym komediohorrorze LEGENDA.
\n
Od 31 lipca 2010 roku w związku małżeńskim z Łukaszem Stasiorowskim. 
\n
 
\n
\n
 
\n
\n
KINGA NOWICKA
\n
 
\n
Urodzona 24.08.1990 r. w Chełmnie, absolwentka VII LO im. Wandy Szuman w Toruniu, a od października br. studentka UMK w Toruniu na wydziale Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.
\n
Główne zainteresowania to oczywiście film, książka oraz prasa i wszystkie tematy z tym związane, co ukierunkowało jej plany na przyszłość.
\n
Stricte z filmem związana jest od marca 2012 r. , kiedy to zagrała główną bohaterkę, Anię Kasprzyk w komediohorrorze Łukasza Stasiorowskiego opowiadającą o tajemniczym Żniwiarzu, który co roku powraca z zaświatów, aby mordować niewinnych nastolatków małego miasteczka Chełmna. Inne zainteresowania to wyżej wspomniana książka, głównie twórczość mistrzów horrorów takich jak S. King czy G. Masterton.
\n
Zainteresowanie prasą natomiast skłoniła ją do tego aby związać swą przyszłość z dziennikarstwem, a umocniło ją w tym pisanie krótkich reportaży w czasach szkolnych oraz wierszy, często w j.angielskim, którymi zwyciężała konkursy. 
\n
 
\n
\n
 
\n
DODATKOWE LINKI
\n
 
\n\n
 
\n\n
 
\n
 
\n
\n
\n
\n
 
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!