id: a58y6c

Sekcja Gimnastyczna

Sekcja Gimnastyczna

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Michał i jestem raczej spokojną i pogodną osobą. Natomiast Sekcja Gimnastyczna to satyra polityczna, która jest efektem głębokiego wkurzenia wywołanego przez wydarzenia w Polsce, które miały miejsce po wyborach parlamentarnych w 2015 roku. To mój bufor bezpieczeństwa, bo jeśli nie będzie wolno śmiać się z polityków, to nic nie będzie wolno.

Tłem do tekstów i dialogów, z powodu braku talentu rysowniczego autora, stały się kadry z klasyków kina, głównie z kultowych polskich komedii, ale nie tylko. W wielkim skrócie jest to połączenie satyry, polityki i historii kina.

Uwaga! Humor prezentowany na stronie może urazić uczucia twardego elektoratu PiS.

xddba6142cb8b48e.jpeg

Sekcja Gimnastyczna to gimnastyka ze zdrowym rozsądkiem, który, wierzę w to głęboko, jest w większości z nas. Uważam, że głupota i hipokryzja żywią się bezczynnością, dlatego nie mogą pozostać bez odpowiedzi. To moja wolność słowa w praktyce. Staram się codziennie z poczuciem humoru komentować bieżące wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne.

882.jpg

Motto strony to kultowa scena z Rejsu: "Stawiam wniosek przesunięcia kolegi "śpiewaka" do sekcji gimnastycznej. Po pierwsze: nie będzie samotny, będzie w kolektywie. Po drugie: nabierze więcej optymizmu w życiu. Jeszcze więcej optymizmu... Po trzecie, co jest też ważne, przestanie śpiewać."

q009d071cf55af00.jpeg

Nabijanie się z polityków to zajęcie pomiędzy pracą, gotowaniem dla rodziny i bardzo amatorską grą na gitarze oraz śpiewaniem. Jestem w tym roztargnionym amatorem-pasjonatem i chciałbym, żeby tak pozostało. Choć nieśmiało uważam, że memy dzisiaj to forma sztuki współczesnej? Jeśli to prawda, Wy, stawiając mi przysłowiową kawę stajecie się mecenasami sztuki. Ta robota sprawia wiele satysfakcji, ale po prostu pochłania dużo czasu wśród różnych życiowych obowiązków. Pomimo pogłosek, że tego typu działalność jest suto finansowana przez Pana Sorosa, nie przybywa z tego tytułu pieniędzy na moim koncie i czasami tak jak ministrowi Gowinowi nie wystarcza do pierwszego.

851.jpg

Dlatego jeśli ktoś może i ma możliwość, aby sponsorować działalność Sekcji Gimnastycznej to będę bardzo wdzięczny i zapewne nabiorę wtedy jeszcze więcej optymizmu życiowego. Zebrane pieniądze przeznaczę na rozwój strony, chleb i czarną kawę. No i przestanę śpiewać, co byłoby szczególnie korzystne dla moich bliskich. Dziękuję bardzo i zapraszam do Sekcji Gimnastycznej. Zdrowia!


https://www.facebook.com/SekcjaGimnastyczna

https://www.instagram.com/sekcjagimnastyczna

https://twitter.com/gimnastyczna

https://www.facebook.com/Barejabytego



Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 3

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Inne
Przesunięcie do Sekcji Gimnastycznej.
Dzięki! Zdecydowałeś się na na wpłatę w przedziale od 5 zł do 29 zł. Oprócz tego, że wpierasz moją działalność, otrzymujesz ode mnie drogą elektronicz...
5 zł

Kupione 1047

Inne
To jest miś na skalę naszych możliwości!
Dzięki!Zdecydowałeś się na na wpłatę w przedziale od 30 zł do 49 zł. Oprócz tego, że wspierasz moją działalność, otrzymasz ode mnie drogą elektroniczn...
30 zł

Kupione 385

Inne
Tych klientów nie obsługujemy!
Dzięki!Zdecydowałeś się na na wpłatę powyżej 50 zł. Oprócz tego, że wspierasz moją działalność, otrzymasz ode mnie drogą elektroniczną, spersonalizowa...
50 zł

Kupione 450

Wpłaty 3594

preloader

Komentarze 187

preloader